Bug / Oyun hatasi Kapı Ödülleri 2x Olarak Gelmedi

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ESSELAMUALEYK tarafından 27 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ilk defa forumda yazıyorum fotograf ekleme yerini bulamadım url istiyor anlayamadım
    mail olarak atabilirim ekran görüntülerini
    ayrıca hiç şeref gelmedi

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Support ile iletişime geçebilirsiniz bu konuyla ilgili. Seyir defterinizi aldığınız ödülleri support'a atmanız gerekmektedir.

SSS:Support'a Resim Gönderme | DarkOrbit TR
    S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır | DarkOrbit TR
    Support Video Gönderimi Hakkında S.S.S. | DarkOrbit TR

Foruma video ve resim yüklemek için buraya göz atabilirsiniz.

S.S.S. : Mesajıma Nasıl Video Eklerim? | DarkOrbit TR
    S.S.S. : Mesajıma Nasıl Resim Eklerim | DarkOrbit TR

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.
  3. FANTOMARI

FANTOMARI User

kapıda uridyum x2 olarak gelmiyor.
    hiç şeref gelmedi ise büyük ihtimal droit düzenin ile ilgilidir.

4. coronatr10

coronatr10 User

bendede aynısı oldu her zaman 1.6 m veren hades kapısı dun 164.000 seref verdi her kapıda fotograflarla supporta tıcket attım cevap bekliyorum

5. titans___

titans___ User

ben ona bakmadım kaç geldi bakarım da zaman alır iki kere GG basmak zor diye 10 Bin Uri basdım İKİ sin de de ne cephane ne de kapı parçası çıkmadı beklemeyim çok yavaş basyor diye Delta açıyım dedim 5lik 10 luk basyyorum yok çıkmyor e 10 binlik de olan dündü hadi basak dedim 6 parçayı verdi şaka yapmyorum sevindim kaç defa 5lik bas birde öyle ağır aksak bas bekle bekle gelmez bilmyom sırf 1 kapıya yarım saat harcattı zaten.

6. bir sorum olacak bileniniz varmı zeta kapısına bazen gemi tasarımları geliyorya smite epion osiris tasarımları gibi GKSB ile kapı yaptırdığımızda o ödülleride kapılara şansa bağlı olarak verecekmi GKSB ( GALAKSİ KAPISI SEVKİYAT BİRİMİ)

sonuçta GKSB yaptığımızda kapıyı yapıyor event ödüllerinide verme şansı varmı zeta kappa epsilon delta kapılarına event gelince

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Haziran 2021
  7. wiladew

wiladew User

ödüllerin hepsi geliyor normalde gksb de büyük ihtimalle gemi ödülleri de gelebilir

8. -333-

-333- User

vermeye bilir beklemekte fayda var sistem daha çok yeni büyük ihtimal vermeyecektir.

9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği mesajlarınız birleştirilmiştir. Art arda yazmayınız lütfen.

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.