Destek Kapılardan çok geç atlıyor!

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 1 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kapılardan atlayamıyorum. Atlama butonundan 30-35 saniye sonra diğer haritaya geçiyorum. Her yolu denedim ama çözüm bulamadım.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

İnternet hızınız, pinginiz ile alakalı bir sorun olmadığından emin misiniz?

Lütfen aşağıdaki konularda bulunan tüm adımları uygulayınız;
    Olumlu veya olumsuz cevabınızı bekliyorum.

Iyi forumlar.

3. Verdiğiniz bağlantıları inceledim ve düzelme oldu. Teşekkür ederim. Çerezleri temizlemem gerekiyormuş.

Sizden bir isteğim olacak. Fikir Havuzu bölümünde Emoji! isimli konumun kapatılmasını istiyorum. Konuya mesaj bıraktım ama ilgilenen olmadı. Size zahmet olacak ama bakabilir misiniz? Göreviniz değilse de yetkiliye bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Ekim 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum içerisinde üst üste mesaj atmanın yasak olması nedeniyle mesajlarınızı birleştirmiş bulunmaktayım.

Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. Birleştirmek yerine 2. yazdığını da okusaydınız keşke.

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Ben mesajımı atmadan önce de konusu hakkında talep etmiş olduğu işlem gerçekleştirilmişti. :)

İyi forumlar.