Öneri Kapsamlı öneri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HeartWare tarafından 17 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HeartWare

HeartWare User

Merhaba;

• Grup sisteminde oyuncu davet edilirse gruba girebiliyor. Bunun yerine oyuncu mevcut olan bir gruba katılma talebi göndermesi ve liderin bunu onaylaması bizler açısından kolaylık sağlayacağını düşünmekteyim.

•PVE serverde haritalarda npc den daha fazla oyuncu görmekteyiz. Bazı zamanlarda 1-7 de fazla fazla olan kristallinleri bile bulamıyoruz. Bu kadar oyuncu varken haritaların büyütülerek ve mevcut npc sayısının arttırılması bizler için iyi olacaktır.

•PVE de BL haritalarında porttan istasyona gitmek aşırı zor. ya kamu alacaksın yada şansına patlamadan ulaşmaya çalışacaksın.NPC lerin menzilinin düşürülmesi gerekmektedir.

•PVE sunucusunda savaş fazla olmamaktadır. Bununla birlikte biz oyuncuları oyuna bağlayacak daha fazla mini etkinlikler yeni görevler yeni kapılar talep etmekteyiz.

•Chat sisteminde Globalde sadece aynı dili kullanan oyuncular ile iletişim kurmaktayız. All global diye bir ekstra chat daha açılarak yabancı oyuncular ile daha fazla etkileşime geçebiliriz.

•Malum konu olan PVEdeki cyborglu arkadaşlar için bir düzeltme yapılmadığını görmekteyiz.Bu konu yüzünden oyunu bırakan oyuncular oldu ve chati takip ederseniz her 20 yazışmadan 1 i bu cyborlular hakkındadır. Oyunda eşitlik ve adaletin sağlanması için bu paketin farklı içeriğinin paymente eklenmesi veya cyborg pve serverinde satışa çıkana kadar mevcut oyuncuların bu gemiyi kullanması engellenebilir.

•Haritada slot bulamadığımızı ilk maddelerde belirtmiştim.Birde bunun üstüne program kullanan oyuncular haritalarda olduğu sürece malesef kredi ve uridium kasamıyoruz. Bu nedenle açık arttırma teklifleri yeni açılan bir servere göre çok yüksek. Oyuncu sayısına bağlı olarak Açık arttırma sürelerinin kısaltılarak gün içinde daha fazla oturum açılması ve açık arttırmadan daha fazla oyuncunun yararlanması oyuncuların lehine olucaktır. Normal serverde örnek verirsek 1 harita 10 oyuncu varken bizde bu sayı 4,5 hatta katına çıkmaktadır. Serverde aktif oyuncu sayısına göre açık arttırmanın düzenlenmesini talep etmekteyim.

•PVE modunda olan bir oyuncu hasar alamazken bir başka oyuncu tarafından konulan mayından hasar alması açıkçası çok gereksiz geliyor. Bu nedenle npcyi zaten zor kesen bir oyuncu güçlü oyuncun onu mayınlamasından dolayı npcsini kaybetmektedir.

• Klan üye sayısının 50 den daha fazla bir sayıya arttırılması oyun içinde toplu hareket etmemize olanak sağlayacaktır.

•Oyunda içinde görevler sekmesi özellikle aşırı büyük ve çok fazla alan kaplamaktadır. Bu pencerelerin biraz daha ufaltılması güzel olurdu.

•Oyun içinde oyuncuyu direk reportlama yapacağımız bir pencere getirilirse oyunda oyuncuyu direk hakaret , bug ve program kullanımından şikayet edebiliriz. Oyun yönetiminde de bunun takibi daha hızlı yapılır.Bu olay sadece chate /report yazarak olmaz diye düşünüyorum geliştirili

•Artık flash player desteği kısa süre içinde biteceğinden oyun istemcisi ile oynayacağız. Fakat istemcide daha uridium sayfasında teklifleri açtığımızda istemci yanıt vermiyor. Bu oyunun artık indirilebilir oyun olarak oynanması vakti geldi. Bu kadar severek oynayan oyuncu varken bu oyunun kasmadan , lag olmadan ve oyunun açıklarının minimize edilerek oynaması gerekmektedir. (indirilebilirlik derken istemciyi kast etmiyorum.)

Not: Bunlar sadece bir görüştür. Yorum yaparken bunların bir görüş olduğunu unutmayınız. Her zaman programa karşı bir oyuncu oldum ve oynadığım her oyunda asla 3. parti yazılımı ve oyun açığını kullanmadım. Emeğinizin hakkının verilmesi dileğiyle

2. gani

gani User

cyborg bugu yapan adamlar ban yesin ne gemisi engellenecek ben 17 olmaya çalışırken adamlar full sıralama kastı yok öyle dünya

org2BordoGüç bunu beğendi.
  3. afyon kaymagı olsun mu beyim . :D

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuz Bölüm Kurallarına uygun olmadığından dolayı kilitlenip arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.