Kimdir bu YilmazBey ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve YilmazBey tarafından 22 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. YilmazBey

YilmazBey User

Forumdaki adımla YilmazBey,
    Oyundaki adımla ɢʜᴀɴᴇʟɪ-ʏɪʟᴍᴀᴢ(HOWL),
    Kısacası Yılmaz ben :d.

19 yaşında, halihazırda tr2-tr3 serverlarının tr3 kısmından oyuna katılıyorum.
    2009 yılından bu yana oyunda aktiflik gösterdim. (Evet 9 yaşından beri takip ediyorum oyunu.)

Gerçek hayatta bilgisayar mühendisliği bölümünde öğrencilik yapmaktayım, daha çok yapamamakta gibi hissetsem de çabalıyorum :").

Normalde kendi konumu açmaya çokta hevesli değildim, aslına bakarsanız daha 3 gün öncesine kadar forumda bile bulunmuyordum :d. Fakat neden olmasın, beni de tanıyın istedim :d.

Oyunda onlarca hesap kullandım en son 2019 yılının başında güzel bir dönüş yakaladım, bu gidişle oyundaki hedeflerimi ilerleyen zamanlarda bitirip hevesimi aldıktan sonra geri dönüşsüz bir ara vereceğim. Ama oyundaki dostluklarda unutulmayacak tabi, yerleri ayrı. Milletin dillerinden düşüremediği efsane oyunları varsa çocukluklarından bu yana gelen bu da bizim sevdamız, düştük bir defa çıkamıyoruz :d.

Herhangi bir sorunuz olursa beklerim konumun altına, çekinmeden buyurun yazın :D.

Saygılar,sevgiler...
    -YilmazBey

Son düzenlenen: 10 Ocak 2020
    hayaligenc bunu beğendi.
  2. havoclarını tamamladınmı yılmaaaz :Dd

3. YilmazBey

YilmazBey User

onlar tamam sırada herculesler var birileri de el atarsa :D

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sende hoşgeldin Yılmaz bey :) keyifli forumlar. :D

YilmazBey bunu beğendi.
  5. YilmazBey

YilmazBey User

Hoşbuldum, teşekkürler :D .

6. hayaligenc

hayaligenc User

Bu cümleye bayıldım desem :D

Minerva ve YilmazBey bunu beğendi.
  7. YilmazBey

YilmazBey User

Fazlasıyla içten yazdığımı söylemem gerek ne kadar üzücü olsa da :D

hayaligenc bunu beğendi.
  8. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhabalar,

Bence olması gereken buydu bir odanızın olması ama dediğim gibi ben Klimalı oda seviyom

İyi forumlar.

9. YilmazBey

YilmazBey User

Halihazırda Erzurum'da yaşadığım için klimadan ziyade sobalı oda bizimkisi maalesef.
    Ama yazın taktırırız onu da maksat gönlün olsun :d .
    Teşekkürler.

-=ODIN=- bunu beğendi.
  10. Viraaa

Viraaa User

hey gidi gunler hey.erzurum dedin aklima geldi.havuzbasinin karsisindaki 9ncu kolordu bnasinin arka caddesindeki ogretmen evinin tam karsisinda olan harbiye kislasinda askerlik yapmistim.:)

YilmazBey bunu beğendi.
  11. Hoşgeldin dostum

YilmazBey bunu beğendi.
  12. YilmazBey

YilmazBey User

Zorunda olunmadıkça gelen göremedim zaten bu şehire :d.

Hoşbuldum hocam.

13. Viraaa

Viraaa User

dostum ben esimle askerde tanistim.tortumdan evliyim.enisten oluyorum:)