Öneri Kişisel Harita

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 10 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeniliği nasıl buldunuz?

 1. Olumlu!

 2. Olumsuz!

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Kişisel Harita:

  Açıklama: Kişisel bir haritamız olsun ve orada bazı istasyonlar kurabilelim ve o istasyonlar sayesinde farklı kazançlar sağlayabilelim.

  Özellikleri:

  1- "Palladium" toplamak problem olabiliyor. Kendi haritamıza yerleştirdiğimiz bir istasyon ile küçük bir mavi alan oluşturacağız ve orada bulunan istasyonumuzu geliştirdikçe "Palladium" hammaddesi üretebileceğiz. Bu sayı çok fazla olmayacak. Örnek vermek gerekirse: "Günde maksimum 1.500 Palladium (100 GG)." Bunu o mavi alanda toplayabileceğiz.

  2- "Scrap" gibi bazı birleştir malzemelerini yaratıklardan elde ediyoruz. Bazı istasyonlar sayesinde diğer haritalara bir kara delik oluşturup bu maddeleri veren yaratıkları çağırabileceğiz. Tabii ki o haritalardan yaratık ışınlanmayacak. Hikayesi bu şekilde olacak. Örnek vermek gerekirse: "Günde 30 adet Boss Mordon çağırabilelim."

  3- Artık en fazla 2 kapı üretilemeyecek. Kendi haritamıza da 2 ek galaksi kapısı yerleştirebileceğiz. Örnek: Zeta kapısı tamamlandığında size 2 seçenek sunulacak. Birisi şirket istasyonu çevresine, diğeri de kendi haritamızın bazı bölgelerine.

  4- Kişisel haritamız içerisinde bazı yaratıkların üretilmesini ve haritaya yayılmasını sağlayabileceğiz. Bu sayede belirli bir süre kendi haritamızda gelişebileceğiz. Seviyenize göre yaratık çağırabilirsiniz. Yeni birisi Uber türü yaratıkları çağıramaz. Haritanız yaratıklarla kaplı olmayacak. Belirli aralıklarla yaratıklar çıkmaya başlayacaktır.

  5- Arkadaşınızı davet edebilirsiniz ama bu misafir modunda olacaktır. Arkadaşlarınız haritanızda "Palladium" toplayamaz ve haritanıza dağılan yaratık türünü imha edemez.

  6- Bonus kutuları haritanızda bulunmaz. Haritanızda bonus kutuları oluşması için bazı istasyonları haritanıza yerleştirip geliştirebilirsiniz.
  Bunun maksimum değerini kestiremiyorum. Yöneticilerimiz karar verebilirler.

  Bu yeniliği günlük görevler gibi bir gelir türü olarak düşünenilirsiniz.

  Günün yorgunluğunu kendi haritanızda imha olma derdi olmadan atabilirsiniz. (Ek gelir.)

  Yorumlarınıza göre güncellenebilir!
   
  ateistkeci bunu beğendi.
 2. Verdiğim sayılar değişebilir. Sizlerden bu yönde mesajlar bekliyorum.
   
 3. guzel bir konu ama sayıları kaldır buna yonetim karar verir oyuncular ise sayılardan hoşlanmaz ''cuzi miktarda '' lafını kullan
  yeni başlayan oyuncular için fazlasıyla fark yapacak birşey olmadıgı sürece olumlu lakin bu dediginizin Do pek destekliycegini sanmam oyundaki oyuncu sayısı 1 senedir yuksek sadece kitleyi elde tutmak için etkinlik vb ugraşılması client saglanması gerekli uzun vadede neden olmasın ? :D
   
 4. Sayı belirtmek çok zor oluyor. Örnek sayılar veriyorum zaten. Sayı belirttiğimde yapılacak yorumları az çok tahmin ediyorum.

  XD.
   
 5. ateistkeci

  ateistkeci User

  Buna oyumu basarım, yöneticilerin biraz değiştirerek eklemesini bekliyorum bunu :p
   
  Deleted member 261585 bunu beğendi.
 6. eray

  eray User

  Yapılabilir bence, özellikle yeni başlayan oyuncular için 5-3 te sürekli kesiliyorlar, haritada npc keserken düşman tehdidi fazla. Eski oyuncular içinde gg gibi artıları olursa çoğu oyuncu için faydalı olur.
   
  Deleted member 261585 bunu beğendi.
 7. Aery

  Aery Guest

  Merhaba,

  Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açmadığınız için kilitlenip arşive taşınmıştır.Dilerseniz bölüm kurallarına uygun bir şekilde yeniden açabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş