Lag hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¤¤[Fэª®Lэ$$]¤¤58[™] tarafından 15 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Her pazar aynı şey yeter artık eskiden bunun 10 kadı online vardı 10 katı kapı yapan vardı bu kadar lag yoktu bir hades yapalım dedik kapılardan atlamak yaratıkları kesmekten daha uzun sürüyor. Oyun gün geçtikce geriye gidiyor bunun farkına varın artık. Oyunda hades yapan 5 grup anca var ona rağmen bu kadar lag oluyorsa vardır bi nedeni bunun farkına varıp artık birşeyler yapın yoksa soyacak kimseyi bulamayacaksınız. Kapı yapalım diye indirim paketi alıyoruz 1 kapı yapana kadar lagdan sıkılıp oyunu bırakıyorum bu ne saçmalık böyle.

2. -İDALI-

-İDALI- User

tr2-3 de aynı şekilde

3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz durum nedeniyle öfkeli olmanızı anlıyorum ancak forum içerisinde görüşlerinizi belirtirken uygun bir üslup kullanmanız gerekmektedir.

Bağlantı sorunları yaşıyorsanız aşağıdaki konuları incelemeniz ve önerileri denemeniz faydanıza olabilir.
    İyi forumlar.

4. mÜDÜR

mÜDÜR User

Sorun sunucularınız da Minerva. Bunu ne zaman kabul etmeyi düşünüyorsunuz?

kasap5127 bunu beğendi.
  5. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Sunucular benim değil :)

Ayrıca deneyimlerimizle dayanarak her zaman her sorunun oyunla ilgili olmadığını da biliyoruz. Önerilerimiz ile çözülebilecek bir durum olabilir ki bu oyuncularımız tarafından da tercih edilesi bir durumdur.

İyi forumlar.

6. mÜDÜR

mÜDÜR User

Anlıyorum Minerva. Türkçe güzel bir dildir. Sunucularınız diyerek sana şu an forum administratörlüğü veren Bigpoint'i söylemek istemiş olabilirim. Bu oyunun sorunu. Her pazar, bu oyun bu sorunu yapıyor. Çocuk kandırmaya gerek var mı ?

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz durum Bigpoint nedenli olsa bununla ilgili gerekli duyuruları gerçekleştirir ve sorun üzerinde çalışıyor olduklarını belirtirlerdi. Sizin de belirtmiş olduğunuz gibi her pazar bu durumun yaşanıyor olması oyundaki oyuncu yoğunluğunun pazar günleri artıyor olması nedeniyledir. Bağlantı sorunlarının önüne geçebilmek için yapılmasını önermiş olduğumuz çözümleri gerçekleştirmenizden sonra oyunu oynamayı deneyiniz. Buna rağmen sorun yaşamaya devam ediyorsanız Support Ekibi'ne gerekli bildirimi gerçekleştirebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. mÜDÜR

mÜDÜR User

here we go again minerva. artık umudum yok bu oyundan

9. Bende diyorum ki eskiden bundan daha fazla oyuncu vardı ama lag yarısı kadar yoktu şimdi niye böyle oluyor. Bu sorunun bigpoint nedenli olmadığını savunmanız da çok saçma gerçekten sadece 1 veya 2 kişide olsa bu sorun anlarım ama bütün server lagdan müzdarip ise sunucularda bir sorun vardır. Bu konu ile ilgilenilmediğini de yıllardır görüyoruz ama oynamaya devam ediyoruz bu da bizim hatamız tabiki

tilia bunu beğendi.
  10. -HAZELNUT-

-HAZELNUT- User

Arkadaşlar bu oyun 2012 de bitti neden hala oynuyorsunuz ben ara sıra girip bakıyorum gerçekten bıraktığıma seviniyorum sizde öyle yapın gerçek hayat dışarda sosyal aktivite yaparak gününüzü geçirebilirsiniz.
    İyi akşamlar...

11. *DangDang*

*DangDang* User

Ne kapıdan atlayabiliyorum ne başka birşey internetim yada kullandığım chrome de sorun yok

12. MrWho

MrWho User

abi şuan kitlendi benım oyun ne çıkış veriyor ne kımıldıyor gemi

13. Her pazar gerçekten bir sıkıntı oluyor bu oyunda en azından bir reset atsalar rahatlar ama yönetimin ilgileneceğini sanmıyorum :(

Ben bu oyuna tahmini 1 yıl önce döndüm o kadar geliştirme vs yaptım şuan bırakamam :D

Ama oyunu bırakırsam bir daha dönmem bu kesin :)

14. zalim

zalim User

kapılardan atladığımızda donma çok oluyor bazende saldırıya korumalı olan yerlerde hasar alabiliyorum.

15. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Oyunu bırakıp bırakmamak sizin tercihinizdir. Lakin oyununu oynayan kişileri eleştirmeniz doğru bir davranış değil sizleri daha öncede uyarmıştık bu tarz davranışlarınıza devam etmeniz halinde cezai işleme mağruz kalabilirsiniz. Lütfen tekrarlamayınız.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.