Bug / Oyun hatasi Lag Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Mr.Uçar tarafından 25 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mr.Uçar

Mr.Uçar User

başlıkta da belirtigim gibi hafta sonu ve etkinliklerde de surekli lag olması bize bıkınlık getirdi paramızdan geçiziyoz artık emektende geçiyoz sinirlendiriyor insanı piskolojimiz bozuldu reset atmanız sadece anı kurtarıyor bize kalıcı çözümler lazım

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyun ile ilgili sorunların Takımımız tarafından SMS ve mail yoluyla rapor edilmiştir. Merkez Ekipten gelecek olan çözümleri beklemekteyiz. Bu süreçte yaşadığınız teknik sorunları Support takımımıza; gerekli Bilgilerden yararlanarak HAR dosyalarınızı Support ekibimize gönderiniz.
    Umuyoruz ki sorunlar en kısa sürede çözülür.

İyi Forumlar Dilerim.

3. KUZEN.22.

KUZEN.22. User

sız neyın kafasını yasıyorsunuz ya oyunun sorununu cozun kısılerın degıl 20 mılyon oynayan varsa tektek ıncelemeyemı alacaksınız sızce bu sacmalıktan baska bısey degılmı.bırde eger sızın yetkınız yoksa yazmayın tehdıtte etmeyın madem bısey yapmaya yetkınız yok tehdıt nıye edıyorsunuz banlana bılırsın dıye bırakın bızle yetkısı olam ırtıbata gecsın.onlerınde kalkan olmayın.

4. Mr.Uçar

Mr.Uçar User

tam bir saaatir baglan ekranında yım oyna giremiyom neyse onu bunu beş ver de ts de oynun kapanmasıyla ilgili hiç konuşuyorlarmı merak etim serverlar hiç bir etkinligi kaldıramıyor artık

HALEFOGLU bunu beğendi.
  5. onrtrn28

onrtrn28 User

TR1-TR5 serverinde saatlerdir oyuna bağlanmıyor. Gerçekten bıktık bu durumdan. Devlete bile şikayet edicem diyen insanlar duydum bekleyip görelim diyecem de belki düzelir ama oyunla ilgilenen yok. Harcadıgımız paralar N/A
    ben de hemen cimere şikayet metni gönderiyorum hodri meydan

SweenReadTeam bunu beğendi.
  6. HALEFOGLU

HALEFOGLU User

bu oyun nezaman düzelecek bi̇r cevap verecek yokmu ? bu kadar oyuncuyu mağdur etmeni̇n bi̇r açiklamasi olmali bence.haksiz kazanç var oyunda ki̇mseni̇n dur dedi̇ği̇ yok oyuna bağlanma sorunu var ki̇mseni̇n el attiği yok bi̇r açiklamayi hak edi̇yoruz bence

7. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Sorunları raporladık ve çözümünü beklediğimizi ayrıca bu süreci hızlandırmak için sizin de yapabileceklerinizi bir önceki mesajda @_-Thanatos-_ modum belirtmiş. Fakat sizin burada kimseye kötü bir söz kullanma hakkınız yoktur. Hesabınıza cezai işlem uygulanmıştır.

Gereken açıklamalar zaten yapılmaktadır. Bu süreç içinde biraz daha sabredip düzelmesini beklemeniz gerekmektedir. Şayet bizler de öyle yapmaktayız. Ayrıca mesajınızda tamamı büyük harf ve kalın yazı stilini kullanmayınız.

İyi forumlar.

8. kubiates41

kubiates41 User

Admin iyi diyosun hoş diyosunda aylardır sürekli bu sorunlar oluyor neden hala bi çalışma bi düzenleme gelmiyor bu oyuna ben artık pc basında oyunun baglanmasını beklemek ıstemıyorum anlıyorum sizlerde iletiyorsunuz amma bu sorunlar nezaman kadar böyle devam edicek alt tarafı bi oyun oynucaz ne heves kaldı ne bişey

9. Mr.Uçar

Mr.Uçar User

2 saat oldu baglanamıyorum oyun ekranına baglantı kuruluyor diyor ve bekliyor gemişi sildim 3 tane tarayıcı denedim ama baglanamadım başka nik denedim oyun ekranına baglandım ama kendi nikimle oyun ekranına baglanamıyorum sorun ne

10. oyunda sıkıntı yok

11. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Sorunların ne kadar daha devam edeceğini bilmiyoruz fakat bizler de en kısa sürede çözüleceğini umuyoruz.

İyi forumlar.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  12. oyun açılmıyor açıldıgı zamanda lambda kapısındayım dısarı cıkamıyorum birisi artık cevap vericekmi

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  13. ben de lambda kapısında takıldım kaldım. Üstüne üstlük pet açık görünüyor ve yakıt alma modülü ile, iki defa 10binlik pet yakıtı almış. Harika bir olay doğrusu. Ha, kronos şansı da gitti. Onu da ekleyelim.
    ya lütfen söyleyin, şu serverları kapatalım da kurtulalım mı diyorlar acaba bu yöneticiler?

14. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Supporta bilet attığınız takdirde geminiz kapıdan çıkartılıp ana haritanıza gönderilecektir.

İyi forumlar.

15. moderatörüm bu oyun düzelmiyecekmi bize bir şey söyleyin bari

16. oyun sorunu diye mi atmam gerekli

17. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Evet o başlık altında atmanız gerekmektedir.

Bizler de en kısa sürede düzelmesini umuyoruz.

İyi forumlar.

18. Modum, siz yönetime bizden daha yakınsınız, daha iyi bilirsiniz. Oyunun browser olması ısrarı neden hala devam ediliyor? Mevcut oyun devam ederken, indirmeli şekilde ayarlanıp, sunulması çok mu zor? Tamam, eskiden ( yani darkorbit ilk açıldığında ) çoğu insanın evinde bilgisayar yok idi, çoğu kişi internet kafe gibi yerlerden oyuna giriyor idi. ( Hala girenler vardır ama o durum da problem değil. İnternet kafede bilgisayara indirilir. ) Hayır, sanki çok önemli bir grup " Browser olacak, yoksa vallahi billahi küserim" falan mı diyor? İndirme şeklinde olsa, çok fazla oyuncu oyunu mu bırakacak veya bigpoint şirketi böyle mi düşünüyor?

19. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Lütfen Buradaki duyuruyu inceleyiniz. Bizlerde oyunun indirmeli olması taraftarıyız, verdiğim duyurudada görebileceğiniz gibi bununla ilgili çalışmalar devam etmektedir. Kişisel fikrim 2021 in ilk çeyreğinde çok daha güzel bir Darkorbit deneyimi yaşayacağımız yönünde :)

İyi forumlar.

.Hypnos. bunu beğendi.
  20. Ağzından bal damlıyor modum :) teşekkür ederim bilgi için.

Themis. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.