Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. nasılsınız :)

2. iyiyiz efendim sizi sormalı keyifler yerinde mi :)

3. havaların sıcak olması dışında sıkıntı yok iyiyiz :)

4. hayaligenc

hayaligenc User

:cool:

Themis. ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  5. Themis.

Themis. Guest

Bu bölümün müdavimleri nerede, neden sessiz buralar ? o_O

hayaligenc bunu beğendi.
  6. hayaligenc

hayaligenc User

gece kuşlarını buraya alalım ^^

Themis. ve Luminous bunu beğendi.
  7. Luminous

Luminous Guest

galiba biri bana seslendi

hayaligenc bunu beğendi.
  8. ateistkeci

ateistkeci User

UUuuuuuuuuuuuu

hayaligenc bunu beğendi.
  9. emirdurbak

emirdurbak User

burdayız çar kasamaya devam ediyoruz :))

hayaligenc bunu beğendi.
  10. hayaligenc

hayaligenc User

nasılsınız gencolar ^^

11. selamlar efenim :)
    bir kod yazmaya çalışıyorum eğer becerirsem şu galaksi kapı sıralamalarından kaç kapı yaptığımızı direk çekebilecez :)

Titan. bunu beğendi.
  12. 2013te adeks'te etkinlik olmuştu ne güzel günlerdi... birden aklıma geldi yazayım dedim. tekrar olma ihtimali yok mu accaba

13. darkorbitin efsane aktif zamanlarıydı :) şimdi millet gidip orda bota bırakır :D:D:D

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  14. 2015-16 zamanlarında da twitch yayınları yapılırdı o günler bile güzeldi be :(

15. Uu iyiyiz abi sen :D
    Selamını görmüştüm de hesabıma giriş yapıp bu konuya girip sonra mesaj yazmaya üşendim :p

16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

1 ay kadar yoktum kimse merak etmez mi yahu ? o_O
    Nerde bu _KIYAMET_ öldü mü yaşıyor mu ? :eek:
    Hele bu salgın dönemi varken. :(

Klasik giriş olsun diye " Merhabalar forum , herkese iyi forumlar. :) "

Bende diyorum neden kulaklarım çınlıyor. :D :cool:
    Keyifler nasıl bayadır yoktun ( Hoş bende 1 aydır bilgisayarı bile açamadım. ) :D

17. Unuttum seni affet beni :p:D:cool:

18. ne yapayım ya darkorbit bagımlılıgına devam (artık para yatıryorum ) siz nasılsınız
    23 kasım 2019 saat 10:03 da yeni hesap açtım oyuna dondumde uzun bi aradan sonra :)
    burda eskilerden az kişi var form ahalisinin sayısı azalmış
    en iyisi arada ara vermek lazım ben sizi forumda gormeyince kıyamette bıraktı dediydim de siz de bagımlısınız oyun kapana kadar burdasınız:D

19. romentus

romentus User

Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi...

20. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , iyi geceler. :D

İdare etmeye çalışıyorum. Oyunla göreve başladığımdan itibaren ve ayrıldıktan sonra da aktif olarak bir alakam yok. :D :) Arada bazı eskiler uğruyor ama ben forumdayken denk gelemiyorum. :D
    Foruma ara ara giriyordum. Monitörle ilgili sıkıntı vardı mecburen yeni aldım. Süre biraz uzayınca foruma 1 ay kadar giremedim. :) Telefondan girebilirdim ama başka konularda vardı hiç aklıma gelmedi ve fırsatımda olmadı. :D
    Bilinmezliklerle yaşanmaz aslında. :) Bilgi her zaman iyidir. :D Ya olmuştur ya olmamıştır. :) :D

yılmazcan47 bunu beğendi.