Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Hepimiz eskiyiz hepimizz :)

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , herkese iyi forumlar. :D
    Yaz - Kış geliyor. :) :D
    Ben zaten yaşlıydım :) iyice ihtiyar oldum. :D :)

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  3. bence iyi bişey bilmiyorum :rolleyes::rolleyes::D:D:D:D:D

4. seyfo123

seyfo123 User

hepiniz eskisinizde eskiden kımse hile kullanmazdı tek tük cıkardı onlarıda süresiz banlarlard ne oldu sizlere eski oyuncular

.Mephistos. bunu beğendi.
  5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , herkese iyi forumlar. :)
    Yaz ve Kış Turizmi ülkemiz için tabi ki iyi yani sonuç olarak döviz girdisi oluyor. :D :)
    Oyuncular olarak eski veya yeni senin beklediğin müdahaleleri yapmaya yetkili değil. :) Bence hakkını yanlış yerde veya kişilerde arıyorsun. :D :) İllegal durumlarda gerekeni yapmak merkez tarafındadır. Onlar yapmadıktan sonra bir şey olmuyor. :)

6. seyfo123

seyfo123 User

kyemet sen giderken ben geliyordum sizin gibi ler yüzünden bu oyun bu hale geldi ben hakda aramıyorum herkezin kantarı belinde ckarıp tartar bide ata sözü var balık baştan kokar

7. .Mephistos.

Tartışmaya yönelik davranmayalım :)

8. Kıyamet öncelikle selamlar. Bir adet soru sormak için rahatsız etmiştim. Foruma girme motivasyonunuzun kaynağını çok merak ediyorum. Özel bir sebebi yoksa bunu forumla paylaşabilir misiniz?

Burada ben de çok güzel zamanlar geçirdim, güzel arkadaşlar edindim ama burası artık çoğu kişi için uzak bir geçmişte kalmış, üstü birkaç parmak toz tutmuş anılardan ibaret diye düşünüyorum.

Sizin foruma vermiş olduğunuz emeği biliyor ve buna saygı duyuyorum ama hala burayı neredeyse aktif olarak kullanmanız bana çok ilginç geliyor.

Bu durumu aklımda istemsiz bir şekilde İsmail Abi'nin sahilde gemiye el sallaması ile özdeşleştirdim sanırım :D

Şuraya da bir İsmail Abi bırakayım da nostalji kuşağını tamamlayayım :D

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Şubat 2022
    BUKANN bunu beğendi.
  9. .Mephistos.

Kıyamet'in şu an forumda herhangi bir yetkisi olmadığından dolayı mesajınızı düzenledim.

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , herkese iyi forumlar. :) :D
    Pek gidip gelememiş gibisin. :) Çünkü senelerdir forum görevlilerinin illegal program veya bug kullananlara bir yaptırım uygulamayacağını seneler geçmesine rağmen öğrenememişsin. :D :) Oyunun bu hale gelmesi kendi GİŞ kurallarını uygulamayan şirket yüzündendir. Forum , Chat veya Support ekipleri ya da görevlileri yüzünden değil. ;)
    Bu uyarının dışında arkadaşa forum vs görevlilerinin oyuna veya oyun hesaplarına müdahale yetkisinin olmadığı , illegal program ve bug kullananlara da yaptırım uygulayamadıklarının açıklamasını da yapmanızı beklerdim. :) Neyse ; ben yaptım o açıklamayı da. :D :)
    OOOOoooo :) Kadir Beyyğğğğ :D Öncelikle ve aleyküm selam. :)

Benlik bir durum olmadıkça pek girmiyorum aslında. :) Yani yazmam gerektiği zaman giriyorum. :) Gerçi bu aralar biraz sık girmek zorunda kaldım yoksa ondan önce ayda yılda 1-2 kere giriyordum. :)

Forumu takip etme ve girmemin diğer bir sebebi de bir gün kalkıp uygun olduğumda foruma baktığımda illegal program + bug kullananların hak ettiği cezayı aldığı ile ilgili bir duyuru görebilmek. Bir diğer sebebim ise de bir gün Unity Player'e geçiş yapıldığının duyurusunu görmek. Zira bunlar olursa Darkorbit oynanır ve şahsen vaktim oldukça bu oyunu tekrar aktif olarak oynamaya başlarım. :) ;)

Gerçi biraz ona benzemiş durumda. :) Ya bu illegalciler , bugcular hak ettikleri cezaları alacaklar ya alacaklar. Bir de ya Unity Player gelecek ya gelecek. :D Yoksa zaten sonuç belli. :D :)
    Teşekkür ederim. :) Yoksa "Şu anda görevde değilim eskide kaldı" tarzında yazmak zorunda kalacaktım. :D :)

11. Abi ben sana kıyamet s*odum yazamayacaksam ne keyfi var ki bu işin o zaman :D

Umarım o günler de bir gün gelir abi ne diyim :D Sen böyle ihtimallerden bahsediyorsan hala umut kesilmemiş demektir diye yorumluyorum :D Tilkinin dönüp geleceği yer kürkçü dükkanı abi bir bakmışsın ben de gelmişim hahahah :D

Keyifler yerindedir umarım abi direkt böyle lafa daldım da kusura bakma :D

Emekli admin hayaligenç de buralardaymış yakın zamana kadar sanırım onu da kaçırmışız püh bana :D

12. .Mephistos.

Merhaba,

Bu uyarıyı her konuda en az 3 kere yapmışımdır sanırım :) bunu artık forumu kullanan herkes gayet iyi bir şekilde biliyor olmalı baktığımız zamanda arkadaşımız yeni biri değil ki mesajında da böyle olduğunu belirtircesine konuşmuş. Kısacası bunun farkında olduğunu varsayarak sadece "Forum Düzenini Sağlama" olan görevimi yerine getirdim. Ayrıca takım ile alakalı açıklamalar yapmanızı doğru bulduğum söylenemez.

"Emekli" Tabirini kullanırsanız daha iyi olacaktır. Diğer türlü yeni başlayan insanlara yanlış bir yönlendirmede bulunabilirsiniz ve bu istemediğimiz bir durumdur.

İyi Forumlar.

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , herkese iyi forumlar. :D
    Yapacak bir şey yok sonuçta eskide kaldı. :D :)

Şahsen bir gün o güzel günler geri gelirse diye ara ara bakıyorum. :) Bir duyuru veya bir gelişme olmuş mu diye ama henüz olmadı. :D :) Aslında olasılıklar yarı yarıya ya iyi olacak ya daha kötü bakalım bekliyoruz. :D Zaten tahminim eğer Unity Player gelir bu illegal programlar , buglar vs tamamen kapatılırsa ve tabi ki illegalciler + bugcular gerçekten hakettikleri ( Süresiz hesap kapatma ) cezalarını alırlarsa bir çok kişi dönebilir. :) :D

Kişisel olarak genel olarak iyi yani bir sorun yok. :) Sorun değil :) sen nasılsın Kadir Beyyyğğğ ? :D
    Pek öyle anlaşılmıyor ama madem öyle diyorsunuz öyle olsun. :) Doğrudan beni dolaylı olarak sorumlu göstermiş ama olsun. :D

Bu arada takım ile alakalı ne açıklamalar yapmışım ki doğru bulmadınız onu çok merak ettim. :) Senelerdir forumda yazılanların dışında wikileaks belgeleri gibi çok çok gizli bilgileri filan mı açıklıyorum anlamadım. :) :D

14. Nemesis306

Nemesis306 User

Tekrardan merhabalar.
    eski modum sizi smod olarak göremeyince bi afalladım, nolmuş size ya :D

15. MaXiMuS

MaXiMuS User

16. Sorun olmaması güzel abi sevindim :D Umarım bu durum çok fazla sorundan dolayı, sorunların önemini yitirmesinden kaynaklanan iyilik hali değildir :D:D

Ben de iyi diyim belki iyi olurum abi :D

Ohoo ben kimse yok diye düşünüyodum buralarda. Kamuflajla kutu toplayanların yanında ema atmış gibi hissettim kendimi hahaha:eek:

** Oldu olacak şuraya bir şarkı da atayım ya vallahi özlemişim :D

Son düzenlenen: 17 Şubat 2022
  17. hayaligenc

hayaligenc User

hahaha :D okulu bitirmedin mi daha sen :D gerçekten en son ben gelip sınavlarını verecem :)))

selam herkese

edit: emeklilik çok güzel ^^ hayat kısa kuşlar uçuyor :) waffle çok güzel :p

18. Sınavlarımı vermeye geleceğini bilseydim bir tane bırakırdım abi sen gel diye :D O kadar söyledik gelmedin bari bu bahane olurdu :D

Okul bitti geçen sene abi de ben de bittim birazcık :D

Ohh ye tabi waffleları sayın hayaligenç. Afiyet bal şugır olsun :D

Sen şimdi waffle deyince aklıma jeneriklik bir foto geldi abi. Kaç senesinin hangi ayı bilemiyorum ama foruma bir kutu dondurmayı yemek kaşığıyla kaşıklarken attığın bir foto vardı, o geldi aklıma :D

19. ne fenerbahçe şampiyon olur ne de darkorbit eskisi gibi.. içimde ise buruk bir aşk. Ne demiş Cristiano Ronaldo : '' sssiiiiuuuuuu.''

20. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhaba forum , herkese iyi forumlar. :) :D
    Sanada tekrardan merhaba :)

Eskide kaldı hemde baya bir eskide :) Baktım ki bir işe yaramıyor durmanın anlamı yok. :D :)
    Vaayy vaayyy :) Baykuşlar'da foruma uğruyormuş. :D :eek: :p
    Aslında kötünün iyisi diyelim. :) Yani tamamen sorunsuz ve iyi bir durumdan ziyade yuvarlanıp yaşıyoruz diyelim. :D :)

Valla olunuyor mu bilmiyorum ama işte bir tür teselli gibi bir şey aslında. :) :D
    Fenerbahçe ve Darkorbit'i boşver sana bir şey olmasın. :D :D