Mindfire Haksızlığı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve SOLOTÜRK!80 tarafından 10 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mindfire de tren yapanmı dersin klan olarak 24 saat kasılanlarmı.hep aynı gemiler mindfirenin başında çok yüksek uridyum kasıyorlar diğer oyuncular dışında kalıyor oyunun. 7-8 gemi toplam 3 adet bl haritasında dönüp duruyor.diğer oyunculara bence haksızlık olmakta bu duruma çözüm bulunmalı.

titans___ bunu beğendi.
  2. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

Öncelikle Güncelleme ve Fikir Havuzuna açılan konulara uygun bir konu açmamışsınız. :eek:
    Lütfen buradaki kurallara uygun bir konu oluşturunuz. :)

Sizin için açtığınız konuyu doğru yere taşıdım.

Bu sorunun biz de farkındayız ve her konuyu raporladığımıza emin olabilirsiniz.
    Bu tür yazılımlar ile oyun zevkimizi kaçıran oyuncular elbet cezalandırılacaktır. ;)

Konuyu gerekli yere ilettim.
    Başka fikirleriniz var ise tekrardan kurallara uygun bir konu açabilirsiniz.

İyi forumlar diliyorum. :)

ilkerbufe ve -By_CesuR- bunu beğendi.
  3. titans___

titans___ User

ben kaç video attım bu konularla alakalı da sonuç 1 ban alanlar olmuş ve devam ediyorlar evet admin de diyor ban alırlar e alyorlar da bunların kaç tane daha hesabı var ıp ban atanlarda bir yol buluyorlar mış yani dipsiz kuyu ben arada eksi yiyorum , burda forum da nikleri olan bazı kişileri tr3 eic de yüksek rütbe de gemisi olan belki nik benzerliği bot da eksi yiyerek kesiyorum , zaten rütbeler de uçuyor son an az dpde başkasıyla vsden sonra da bunlara sıkıp kesmesem de zehir zemberek ediyorum veya trenler çarpışırken kendi şirketim diğeri demeden önceden çok yanan iz akıllı atarak , hatta baya da kesyordum bu ara çok hızlı kaçyorlar nik değiştim zaten suporta video attığım nikle oynamıyorum , hani video atsan adam 5 e kadar yolu var ne olcak diyor ve fare gibi ban gelince kaçanlar hala ban yemedi isim vermeye gerek de yok , yer altı canlıları belli saatlerde çıkarlarmış bunlar da ban gelince hop kayıplar hu hu nerdesiniz ne oldu ban geldi çık dışarı oynuyalım diyen hayranları ben de dahil konuşuyoruz ve bu bedeva işçi çalıştırmak nedir video çek profil linki bul kaç video attım 1 ban almış hani para pul yok oyunun hakları için mücadele de saygı görmeyi bırak * dediler ama hiç o yazıların altında gerekli cezalar verilmiştir yazısı görmedim neden acaba *

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ocak 2024
  4. BOSSSSS

BOSSSSS User

Alakası yok klansiz şekilde gidiyorum aralarına giriyorum her türlü fayda görüyorum anlamadığım şey şu adamın hesabı full değil modülleri eksik pro lazerleri tam olsa bile geliştirmesi düşük ama herseyi tam olan kişilerin yanına gidip farm yapmaya çalışıyor kardeşim behemont en yüksek hasar veren 8 kişiye kutu veriyor ben %26 npc desteği ile ne klanim var nede grubum var tek başıma gidiyorum çok rahat kutu alıyorum bu her seferinde kutu alıyorum anlamına gelmez 1 turda 3 kutu alıyorum diğer turda 1 kutu alıyorum veya bazen 1 turda hiç alamıyorum yani hesabı full olupta oyunda olan npc'lerden yararlanamayan kişiler oynamasinlar zaten bu oyunu herseyi de forumda duygu sömürüsü olarak yazıp paylaşmayın siz fayda göremiyorsanız sorun sizdedir faydasını görmeyi bilen her türlü görüyor

uçkw bunu beğendi.
  5. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

Lütfen yazdıklarınızı daha sade şekilde iletin. :)
    Sizin iyiliğiniz için söylüyorum bunu. Diğer kullanıcılarımız rahat şekilde sizinle iletişim kurabileceklerdir. ;)
    Bazı cümlelerde hatalar gördüğüm için onları kaldırıyorum. Lütfen böyle söylemlere devam etmeyiniz.
    Aksi takdirde uyarıda bulunacağım. :eek:

Konuyu raporlayıp kilitliyorum.
    Teşekkür ederiz.

İyi forumlar. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.