Nasıl Çözücez Bu Durumu Gardaş

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Dαякιηգ•««ѕαℓωα∂σя» tarafından 14 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. 23) Cenneti KurcalamakTP:35.000.000
    ŞP:1.500.000

• ImpuseII imha et 0/100
    • Attend IX İmha Et 0/50
    • Bu görevi 30 Dakika İçinde bitir.
    Eğer Black Light tahmin ettiğimiz rotayı takip ederse Kristallon’un düşeceğini biliyoruz. Kristallonlar acımasız bir uzaylı türü, yalnızca mutasyon geçirmelerine sebep olmakla kalmayıp, insanlığın üzerindeki bir lanetler adeta. Bunu düzeltmeyi denedik, ama boşuna. Yaptıklarımız ancak onlara yardım etmeye yaradı ve şimdi hepsinin ölmesi gerekiyor.​
    Şu BL Görevini Nasıl Yapmalıyım Varmı Alternatif Çözümleri Olan
    Benim Fikrim Takım İle Yapılmalı

Yapmış Arkadaşlar Yardımcı Olabilirler mi ?

Hesap
    45 Prometheus 16 sv.
    Pet Full Hepsi Açık
    4 Sv. Uzaylı protokolleri de var 12 adet

*Bu Arada İskandinavya Sunucusunda Oynuyorum int7 Varsa Sağlam Agalardan Dönsün Bana

Son düzenlenen: 19 Kasım 2023
  2. fenrir58

fenrir58 User

mind daki attend leri kesmedikleri bir zamana denk getirip yapmıştım bu görevi diye hatırlıyorum. x4 rsb ile. ama 54 pro vardı pette full idi. o zaman npc güçlendirici de yoktu hem. %20 hasar da oradan gelecek(4-5 ve/veya eternal ile uber kesip güçlendirici kasabilirsin. üşenmez isen, 2-3 kappa da yapıp güçlendirici de almaya çalış.. tam hatırlamıyorum da +%30 civarı düz dmg bonus +%20 de npc bonus geliyor. modül de iyiyse zaten tek yapmaya yetecek hasara/hıza ulaşırsın. bu şekilde yetiştiremiyorsan (attend kıtlığı yoksa yetişiyor), acil değilse ve kimseyi bulamazsan da x6 cephanesi kasabildiğin bir etkinlikte/n sonra x6+rsb ile yaparsın

3. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

o görev grup harici yapılmaz. Güçlü olmaktan ziyade süre yetmez. İmplusları hadi invokta yakaladı diyelim , attend 9 tane haritanın her bir köşesinde yakala kes derken 1 dk gidiyor. Bu görevi veren artık nasıl hayal ettiyse :))

titans___ bunu beğendi.
  4. Bu görevi 3 kişi rahat rahat yaptık. Esas görev 3 tane invoke kesmede. O zaman görev neymiş, kanser olmak neymiş görürsün :(

fenrir58 bunu beğendi.
  5. Çok fazla bot olduğu için invoke tutmak da zor reis

6. titans___

titans___ User

Sana muhalif koalisyon güçlerinden değilim de sen bi tr3 e gel pazarı pazartesiyi geçtim reset den sonra ben giremiyorum ve girdim ortalık nasıl bot kaynıyor BL haritasın da , evet eskiden pazarları ABG dönerler di hatta 50bin uri veren yaratığa denk gelirdim ya onu geç gelsin admin mod banlar dan bir gelsin haritalar da bot dan 4 talonu kesemiyorum , buraya yazıyorum suporta video atıyorum profilleri idleri yazıyorum aynı nikler yine bot da görüyorum e ben vakdimi bunlara mı harcıycam gir bak yok profil bul yok video çek dolaş ispat et hayatı beleş do YÖNETİMİN ZATEN uriye admin mod var nasılsa , sonra adam 2-7 de düşman ile beraber tren NPC kesiyorlar ve ben keserim de Puşing yememek için , tr3 de oyun başından beri güçlü gemisi olan kısaca gücü yeten gücük eşşeğe ve sonra oyun da pho kesmeye kendi şirketini kesmeye eksi geldi ha geldi de ne oldu .Yine de geç çıkıyor İnvoke hani ondan ben de eskiden bandan sonra BL ler boşalır dı baya eskiden ve o kurcalamak görevi 3 defa ne elit harcadım yok herkes bot da 1 ayı geçti kimse yok atend ımpulse kesen var mı yazıyı görünce o günler geldi aklıma , şansa birilerine denk geldim yoksa nereye yapıcam yani arada yazdıklarına denk geliyorum da benim karşılaşdığım kişilere denk gelmiyorsun , burda bot ve oyun yönetimine sinirimden yanlış yazı yazmayım diye kendimi sıkıyorum ya adamı kesdim sen bula bula bot da ki gemiyi mi kesdin yazıyor chat de yüzsüzlük ayrı bot kullanmayana mobing var , hemde chat de bug kullan diye gizliden yazıyor reportluyorum bakıyorum aynı nik , hani chat de edilen laflar da daha neler neler var reportladığım küfrler adamlar hala saydıryor ertesi gün de aynı tarz konuşmalar , yazmayım yani , benim ilginç bulduğum Suporta bot videosu attıkdan sonra trende beni gören kayboluyor bazıları hepsi de değil , sence bir bağlantı yokdur zaten , ben de Polyanna ile akrabalığım yok hayal dünyasın da gezmiyorum ya adam ses kaydı almış çok eskiden de ha adamları keserken ki ses kaytları ile videolar alan zati şahsiyeti böyle kişiler bizim klan ts de montajlamış dı hani you tube da eski klanım da biz abi yapma demişiz yalvar yakar olmuşuz , ha şimdi o nikle kimse yok da tr3 eskiler bilir daha geçmişte neler olmuş haberim olmayan mantık lı mı bu tür şeyler değil , gerçek hayattan sıyrılıp oynuyalım dedik burası daha boğucu olduğu zamanlara izin veren do YÖNETİMİ müzik notası kadsar faydası olmuyor botlara karşı ha keserim de bazıları tek çıkmıyor çıksa da hızlı topukluyorlar arada o özgüvenlerini alıyorum çıkıyorum haritadan .

Dontforgetme bunu beğendi.
  7. Beyler Konu Dışında Yorum yapacaksanız Başka Bi Konu Açın da Bende Bana Yardımcı Olabilecek varsa 3-5 kişi Bulayım ha ?

Ve Global Serverlar Birleşti Galiba, Varmı Global Oynayan

8. Cano sende fark farkedememişsin galiba Serveri yazdım ben ztn
    İnt 7
    İSKANDİNAVYA
    Oynayan Varsa Burda Toplanalım da Yardımcı Olsunlar Bize
    Çünkü onu bi bitirsek devamı çok kolay görevler
    EP-HON100 Almam Gerekiyor

9. Valla seni pek tanımam, etmem. Sana muhalefet olmak için de yazmadım. Kolaylık zorluk görelidir ama bana göre en zor görev bu idi.
    Zibil gibi botların olduğu, botların kesilip kesilip geri gelmekte imtina etmediği TR1-5 ( diğer serverlar da belki öyledir, bilemem) bir de bunun üzerine stroke için tren yapanları koyunca, o işler öyle kolay olmuyor usta. Ben de biliyorum "canını azalt, görevi al gel, kes invokeyi!" ama daha ilk tıklayan bile ben olamıyordum. Hatta ikinci tıklayan falan bile olsak, dur bir umut bakalım diyorduk. Ki üç kişi 1BLde, invoke bölgesine giriş kısmında durup botları kesiyorlardı. ( ha keza kendi şirketini bile kesmek zorunda kaldılar sağ olsunlar. )

10. Zeus*

Zeus* Guest

Dövüşmeyin.

Sansürlendi.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.