Ne Zaman Ceza Gelicek

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *ECHQ*** tarafından 5 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

Ortada bir yanlış anlaşılma veya haksızlık varsa buna müdahale etmem lazım. Mailin bana ulaştı ve araştırmalara başlayacağım. Yine ilgili yanıtları size support üzerinden vereceğim. Bu süre zarfına kadar sabırlı olmanızı rica edeceğim :)

Mutlu pazarlar

2. hakikaten burda amaç yazıp kafanızı şişirmek değil ama haksızlık çok fazla bu eternal kapısı bu yılın başında idi sanırım etkinlik oldu 100 levelden sonra ödül vermiyor zaten inanınki arkadaşımında haberi yoktu nerdesin gurup at dedim attı eternalde idi bende girim dedim bari o 150 civarıymış ben sıfırdan başladım girmez olaydım etkinliğin son bir kaç günüydü bir sabah açtım şerefin yarısı gitmiş arkadaşlara sordum geneldemi sıkıntı var yok dediler 1 gün bekledim düzelmedi supporta yazdım şerefin yarısı gitmiş yardımcı olurmusunuz. şaka gibi cevap eternalde guruba girmişsiniz oyun açığı yazmış yahu bu ne saçmalık o zman eternalde gurubu kapatın biz hep yerde guruptayız faydası yok ama muhabbet ederken kim ne yapıyor hesabı bir durum bu.böyle haksızlıklar varken biz neyi tartışıyoruz öte taraftan biz etkinlik boyunca 300 zor buluyoruz adamlar son 2 gün alttan bir geliyor 500 600 e gidiyor yazık emeklerimize bu arada benim serefi hala geri vermediler diyecek ne kaldıkı sayın adminler

3. Her 10 aktif kullanıcıdan 9 unun bot kullandığı bir oyunda ADALETLİ ceza gelirse oyuncu kalmaz, oyuncu kalmayınca şirket kâr elde edemez, kar elde edemeyen şirket iflas eder. Yani ceza = oyunun kapanması demektir. Boşuna sürekli ceza ceza diye dövünmeyin sizde benim gibi canınız sıkıldıkça oyuna girin, elitlerinizi gönlünüzce harcayın bittiğindede hesabınızı açmamak üzere kapatın.
    Az önce oyuna girdim (uzun süredir bakmıyordum) TR2 Serverde 1-2, 1-3 , 1-4 , 2-2 , 2-3 , 2-4 , 3-2 , 3-3 , 3-4 haritalarını 20 dakika boyunca gezdim. Yemin ederim sadece 1 tane normal kullanıcı gördüm. Benim bildiğimi benim gördüğümü şirket , admin bilmiyor mu sanıyorsunuz ? İşlerine böyle geliyor ki ses çıkarmıyorlar. Sonrada bana mail atıyorlar ``uzun süredir oyuna girmediğinizi gördük`` diye. Neden acaba ?

4. bi anda ban gelirse dediğin doğru ama kademeli olarak ceza verilirse kimsenin yemez hile yapmaya
    örnek: ilk hile tespidinde 3 gün ikincide 9 gün üçüncüde 81 gün ban gibi
    tabi haksız elde edilen kaynakların hepside geri alınmalı

5. Zaten yazımda ADALETLİ diye büyük harfle belirttim. Kademeli ban adaletli olmaz. Bot kullananın, hile yapanın SÜRESİZ hesap kapatma harici hiçbir ceza adaletli OLMAZ. Zaten yukarda dediğim gibi böyle bir ban vermeyede şirketin ... maçası yemez diyeyim en azından burada.

6. Zan-zun

Zan-zun User

hic bir zaman ceza gelmeyecek :DD o bann atacak oyun sahibi varmi :DDD oyun kimin o bile beli degil belki bot firmalari satin almisdir .DDDDDDDD

hahahaha

7. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Bot yada banlama ile ilgili gerek duyduğum b ir açıklama zamanında artemis trarafından bir daha bor banlaması olmayacak şeklinde ki açıklamasıydı sanırım hala forumun bir köşesinde duruyordur. Araştırılırsa sanırım bulunacak o açıklama. Şu andaki durum çok vahim tutucular birden çok sayıdaki gemi birleştirilmesi vs. Oyunun bu tip davranışta bulunların hegomanyasına girmesine gerekçe oluyor ve oyunu kullanışsız hale getiriyor. Şimdi pushing denen sistemi çok rahatlıkla aktif eden support arkadaşlar getirisi olmamasına rağmen sırf bir hesabı 20 defa kesti diye tp şrf eksiltme tasarrufunu kendinde bulunan bu arkadaşlar bu durum hakkında kayıtsız durmalarını nasıl anlamdırmamız gerekiyor!!!!!!!!! Takdir edersiniz hiç bir şekilde iyi niyet beslemek olanağını kendileri bırakmamakta ve olumsuz düşünmek isteyenler için ellerine mazeret vermekte be oyuncuları bu noktada haklı çıkarmaktalar.....Bir hesabı ard arda 20 kesersen ceza var ama 8 10 gemi birleştirirsen haritalar ve oyun senin tasarrufunda olabilmektedir!!!!!!!!!! İnsaf

8. tcares

tcares User

değil artemis hiçbir oyun yöneticisinin öyle bir açıklaması yok. defalarca sordum ben hepsine ve defalarca bunları banlamıyorsanız izin verin bizde kullanalım diye kaç defa yazdım. hem chatten hem supporttan hemde forumdan hep aynı cevap verildi artemis dahil bot-script- oto ateş oto işaret vb herşeyi kullanmak yasaktır ve mutlaka ceza alacaktır verilen cevap hep bu şekildeydi. merkezleri dahi aynı cevabı verdi.
    buraya bu yazıyı yazmıssın . bot ve benzeri program kullanmayanlarla dalga geçer gibi ve kullananlara ceza gelmeyecek diye cesaret vermışşin . büyük ihtimal sen satıyorsun ki bundn kazancın varki o yazıyı yazmıssın buraya. o hesaplar kapanırsa karşılayacakmısın teşvik ettiğin kişilerin zararlarını? bir geminin fullenmesinin maliyetininden haberin var mı senin.. sadece maliyette yetmiyor birde zaman lazım.. hemen olmuyor. milletin emeğiyle oynuyorsunuz. Ben yönetici olsam şu anda oyunda senin buraya girip yazı yazdığın ıp vb herşey kayıt altına alıyor sistem. üşenmem incelerim hangi hesaplar o ıpden giriş yapmış hepsini incelemeye aldırırdım.

ama öyle ama bu şekilde program kullanıp oyun oynayanlar bot kullananlar mutlaka ceza alacaktır. şu anda bile program kullanıp kapanan hesaplar var ki biliyorum bazı hesapların kapandığını. göstere göstere program kullanıp oyun oynayan bazı hesapların kapandığını biliyorum onları kaydediyorum. çünkü program kullananlar bot kullandıkları için nik değiştirip oyuna girip bota attıkları zaman yakalayıp kesiyorum. içlerinden bazılarının hesaplarının kapandıkları biliyorum ona sebeb. boşuna heveslenmeyin mutlaka ceza alacaksınız programcılar.
    ben bu oyunda ilk 10 daki 8 geminin aynı anda süresiz kapandığını biliyorum . siz programcılar oyuna kazandırdığınız hiçbirşey yok. sizlere sebeb oyun daha zarar görüyor.
    kullandığınız programlar. harici yazılımlar oyun sistemine zarar veriyor ve oyunun ağırlaşmasına donmasına sebeb oluyor..
    kullandığınız programlara sebeb oyunu düzgün şekilde oynayan düzgün eğitimli aklı başında birçok kişi oyunu bıraktı.
    siz botla yaptığınız oyun tabiriyle kastığınız uri krediyi para verip almayı deneyin .. sizin 100 taneniz oyunu düzgün oynayan 1 kişi etmez.
    oyuna önceden reklam verenler bile vardı şu anda var mı sizlere sebeb yok. ,
    siz program bot vb kullananlar daha oyuna zarar veriyorsunuz .. kendizi bulunmaz hint kumaşı sanıyorsunuz.
    öğrenmesi 10 dakika süren oyunu oynayamayacak kadar beceriksiz yeteneksiz olduğunuz için kullanıyorsunuz o programları..

YARGU bunu beğendi.
  9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Kimin olduğuna buradan göz atabilirsiniz. Emin olmadığınız şeyler için emin olarak konuşmayın tavsiyemiz.
    Yasal Bilgi (bigpoint.com)

İyi Forumlar.

10. Mineral

Mineral User

Bir aborjin atasözū der ki:Adaletin bittiği yerde ihanet başlar.

11. *ECHQ***

*ECHQ*** User

2011 yılından bu yana kullanılan yazılımlar ve kısmi olması hariç bug lara ceza ne ara geldi 2008 yılından beri bu oyunu oynamama rağmen haberim-iz- olmadı ? Artemisin yazdığı yazı yı araştırırsan kullandığı ifadeler aynen dediğim anlamda artık bot vb kullanıma ceza verilmeyecek mealinde. Bende sıradan bir oyuncuyum benim hoşlandığım bir durum değil bot vb prolar kullanmak aktif olarak oynayan biriyim ve tr2 sunuusunda oynuyorum niki vermiyeyim ama ısrarcı olursan verebilirim girer bakarsın online süreme yada yazarsın bakarsın bot mu kullanıyorum kendimmi oynuyorum diye!!! Dİğer taraftan bu benzeri proları pazarladığıım iddasındasın! Ayıptır bu forumda yazdığım ve açtığım bir sürü başlık var bi gayret araştırıver bir bak. İtham kolay bir cürümdür vebali ise ağırdır.....

12. Mineral

Mineral User

Burası uzun yıllardir bugün git yarin gel sistemine döndü.Değişen sadece zaman sistem aynı.Bu kafayla oyunu bitirirler demiştin yıllar önce#oyuna baktım oyuncu kalmamış eskisi gibi foruma baktım burasıda aynı sürekli kan kaybediyor.Vahim.Oyuna acımıyorum yıllarca oyuncuların verdiği zamana açıyorum.Surekli bir umut verme oyununda haklı olarakda beklentilerin bittiğinin göstergesidir bu.Aferin size.