Geri bildirim NPC Hasar Modülü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kara-Düşünce tarafından 23 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Telafi olur mu ? olursa ne zaman olur ?

Anketin kapanma tarihi 30 Nisan 2020.
  1. Evet

8,3%
  2. hayır

91,7%
  1. Arkadaşalar şu yaratığa %15 fazla hasar veren modül var ve etkinlikte 2000 byte toplayana veriliyor.
    Ben 1500 toplmadım bu günde ebediye girebilirsem 2000 yapacağım ve birleştir açık olursa alacağım..
    şuan dalga 34 deyim 38 den sonra oyun bana 500 byte daha verecek ve benim 2000 byte daha olacak birleştirde açık olursa kısmetse alacağım..
    oyunda sorun devam etmesi halinde bu durumda emeklerim boşa mı gidecek ?

2. Aga valla yarında sürer diye tahmin ediyorum etkinlik ödülleri takası

3. birleştir ebedi kapının içinde açılıyor yada açık her hangi bir gg kapın varsa gir içerde birleştir.

4. byte aldım ama birleştir açık değil diye istediğim parçayı alamıyorum

5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu bölümün Kurallarına ve içeriğine uygun olmadığından daha uygun bir yere taşımış bulunuyorum. Konu başlığınızıda düzenledim.

Konu ile alakalı bir bilgi gelirse forum üzerinden sizlerle paylaşacağız.

İyi forumlar.

6. dalga 31den itibaren patlarsan 500 byte alabilyosun 38e filan gitmene gerek yok diye biliyorum bilgin olsun..

7. Oyunda ki lag donma kasma birleştir hatası ve bir ton hata ile alışmaya başla derim.

Oyun uzun zamandır farkında isen h.sonları kötüydü hatta hafta içine bile taşınmıştı.

Edebi etkinlik gelmesiyle doruğa çıktı ama çözüm görülmedi.

Kısacası sana tavsiyem telafi vermezler bu sorunlarla oyuna devam edeceğiz.

8. Bunca şeyin tek telafisi oyunu düzeltmek olur onu da gördüğün üzere yapmıyorlar/yapamıyorlar telafi diye verdikleri şeyi de kullanamıyorsun %50tp şeref verdiler çoğu kişinin kapıda kaldığı için eridi gitti mükemmel bi etkinlik geldi 14 gün az buçuk millet uri kastı da çok şikayetçi değillerdi. abartısız orta seviye gemi fullenirdi orta seviye için 14 günde 30m uri kasılabilirdi şahsen sırf lag ve yeniden bağlanma sorunu yüzünden max 210u görebildim ona rağmen 4-5 m uri kastım şimdi 30m uri nerde 4-5m nerde? burda gerçekten ispat da zor telafi de o yüzden bir gün oyun düzelirse etkinlik filan hikaye insanlar asıl o zaman memnun olur.
    Bazı şeyleri sorgulamak lazım merkez ekip kaç kişiden oluşur yazılımcıları var mıdır çalışma durumları nasıldır bu kadar insanın hiçbir bilgisi yok bu konuda adminlerimizden daha önce de istemiştim biraz şeffaflık merkez ekiple iletişimde neler oluyor sorun sebebi nedir kaç kişi uğraşıyor ya da uğraşıyorlar mı çözüm için ne yapıyorlar planları nedir bunların cevabını öğrenebilsek en azından insanlar birazcık daha bilinçlenir.Sadece bildiğimiz teknik arıza varmış merkez ekip uğraşıyormuş bu cümle iş başvurusunda biz size döneriz cümlesiyle aynı kalmıyor mu sizce de? peki gerçekten açıklama bundan ibaret mi adminlerimizin bizi bilgilendirmesi mi yasak eğer gerçekten bu iletiliyorsa adminlerimize neden yeterince bilgi verilmiyor ki 2 saatlik 2 günlük bir şey değil hepimiz biliyoruz ki bu çağda en büyük sorunlar bile oyunu aksatmıyor 2 saat bi kontrol güncelleme ile sorunlar düzeltiliyor fakat görüyoruz ki bizde resetten sonra 2saat bile dayanmıyor. sonuç olarak bu zamana kadar için sorunlar için ne yaptılar ya da ne yapıyorlar neden düzelmiyor vb. soruların cevabını alamadıkça herkesin ağzına ''ilgilenmiyor kimse'' kelimeleri takılıyor tüm oyuncular adına birazcık daha açıklık istiyoruz düzelteceklerine umudumuz yok en azından nedenini bilelim kafamızda soru işaretleri kalmasın ricadır.

Son düzenlenen: 23 Nisan 2020
  9. Güzel yere değindin zaten biz klanca olarak ortak düşüncemiz oyunu bilerek yapmıyolar.

Telafi diye verdikleri %50 tp şerefide kimse pek kullanamadı :D

Henüz ben kullanmadım bugün öğlenden sonra kullanmayı düşünüyorum fakat oyun beni düşündürüyor :(

10. mesajı düzenledim ve devamında ekledim zaten kimsenin tek bir bilgisi yok ne yapıldı/ne yapılıyor bu yüzden herkes ilgilenmiyorlar olarak düşünüyor.

polatalemdar311 bunu beğendi.