Öneri NPC'ler ve Görevler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FurkanS53 tarafından 28 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

 1. Kesinlikle katılıyorum

  oy sayısı 7
  100,0%
 2. Haıyr olmasın

  oy sayısı 0
  0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. FurkanS53

  FurkanS53 User

  Herhangi görevde kesmemiz gereken NPC'leri galaksi kapılarında veya herhangi etkinlik haritasında kestiğimizde göreve saymıyor. Bu durum gerçekten can sıkmaya başladı. Yıllardan beri böyle devam ediyor bunun düzeltilmesi gerekli.

  Örnek veriyorum low haritasındaki görevler için grup bulamıyoruz. Bu görevi low haricinde epsilon kapısında da ilerletebilmeliyiz. Hayır göreve işlese ne olacak ki?? Kapıyı bedava yapmıyoruz nasıl olsa kapıyı açmak için uridium, galaksi enerjisi kullanacağız.
   
 2. Aliens

  Aliens User

  Aslında kapı açmak eskisi gibi zor değil ve görevdeki istenen sayılarla kapıda gelenler kıyaslandığında görevleri fazla kolay yapabilir. Ama benim açımdan bu durumun bir mahsuru yok gibi. Özellikle bir haritada imha edilmesi gerektiği belirtilmeyen NPC'ler görevlere sayabilir.

  Oyum: OLUMLU.
   
  «®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
 3. Evet. Özellikle vagrant, corsair kesme görevleri çok zorluyor.
   
 4. Aery

  Aery Guest

  Merhaba,

  Konunuz bölüm kurallarına uygun olarak açılmadığı için kilitlenip arşive taşınmıştır. Dilerseniz bölüm kurallarına uygun olarak açıp fikrinizi daha açık ve net bir şekilde belirtebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.