Destek Ödeme Yapamadım Ama İstediğim Paket Hesabıma Yüklendi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ►ßĿĪИЕ$ĦØØŦЄR◄ tarafından 13 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar dün akşam saatlerinde banka kartını kullanarak indirim avantaj paketini almak istedim. Daha evvelinde banka kartımı kullanarak alışveriş yapıyordum. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamıştım. Ama dün gece alışveriş yaparken bir hata verdi. Banka kartımı kullandım fakat kredi kartı ile öde dedim ve gerekli işlemleri yaptım daha evvel de böyle yapıyordum. Dün akşam alışveriş sırasında hata ile karşılaştım. Sonrasında mail kutuma bir mail geldi ve alışverişin gerçekleştiğine dair bir mail aldım. İşin garibi banka kartımdan para eksilmedi. Ben de supporta ticket attım. Ama hala supporttan bir mesaj alamadım. Haksız kazanç sağlamamak adına oyuna girip bu avantaj paketinin sağladığı yararı kullanmadım. Ve şuan oyunu oynayamıyorum bu sebepten ötürü. Bunu nasıl çözebilirim. Bir an evvel bu sorunu çözmek istiyorum. Haksız bir kazanç sağlayarak diğer kullanıcıların da hakkını yemek istemem.

DraydiBoy bunu beğendi.
  2. #Avicenna

#Avicenna User

senin gibi biriyle karşılaştığıma ne kadar sevindiğimi anlatamam. iyi insanlar iyi düşünen insanlar hala varmış. tebrik ve teşekkür ederim.

3. hayaligenc

hayaligenc User

Merhabalar,

Dürüstlüğünüz için yönetimimiz adına öncelikle sonsuz teşekkür ederim :) İlgili cevapların support aracılığıyla verildiğini öğrendim.

keyifli günler dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.