ödeme

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ιηтєяєѕтιηg®__[ΛLFΛ] tarafından 15 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. k.k ödemesinde troy kullanabiliyomuyuz acaba

2. Zeus*

Zeus* Guest

Troy kartı darkorbit de kullanamazsın.

Troy kartın tek kullanım amacı Para TR içerisinde kalsın yurt dışı harcama yapama. Yurt dışı bağlantılı herhangi bir şey varsa TR de resmi ofisi yada sunucusu yoksa imkansız.

Bu konudan acayip ayarlarım kaçmış durumda en az 6 defa kart iptali yaptım gene troy kart gönderdiler :D Eğer ziraat bankası kullanıyorsan gene göndereceklerdir Farklı bir banka kullanmanı önerebilirim ama tercih sana bağlı.

FlamesLordTRR bunu beğendi.
  3. bahsettigin şeyin aynısını a dan z ye bende yaşadım sayın admin ancak üzülerek söylüyorum ki diğer bankalarda aynısını yapıyor daha geçen bu sebepten dolayı farklı bankadan hesap açayım dedim çalışan hanımefendiye üstüne basa basa söyledim bu vereceginiz kart visa veya mastercard mı troy değil dimi dedim yok yok değil dedi ancak nafile şubeden çıktım aldım troy kart hiç bir yerde geçmiyor atm de bile çalışmıyor üstelik troy kartı yabancıya gitmesinler demişler ama troy kart apple ın bi distribütör şirket paravan felan neyse o konulara girmeyecegim forum dışı farklı konulara çekilir dediğim gibi kısa ve öz ya bankaya bi şekil ulaşıp mail attıracaksın visa felan diye ama onunla kim uğraşır çalışanlar bile uğraşmaz KISA VE ÖZ BİR AN ÖNCE PAPARAYA GEÇ adamlar a dan z ye kadar her işte başarılı tek eksikleri ise bu limit konusu .
    papara kart kullanıyorum yıllardır tıkır tıkır çalışıyor bu arada konuyu okuyan arkadaslar sakın elinizdeki visa mastercard lar varsa atmayın bi kaç yıl sonra değerlenecek onlar :D