Geri bildirim ÖZÜR ÖDÜLÜ

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MKS-705 tarafından 28 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Özür Ödülü Verilsin mi ?

1. Evet Özür ödülü verilsin. +1

oy sayısı 45
    100,0%
  2. Hayır Özür ödülü verilmesin -1

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Prophecy

Prophecy User

kesinlikle gelmeli kasılamıyorum doğru düzgün

2. Sadece TR serverlerine değil tüm serverlere verilmeli.

Bizde yararlanalım değil mi :) Olum oyumlu.

Yinede ben bu güncellemenin kaldırılmasından yanayım.

Kadlırsalar bilie bu yetmez çünkü kalkanların doğru biçimde olmadığı zamanlar oldu ve vslerde , arenada , baskınlarda , kapılarda vb. yerlerde bu kalkan yüzünden kaybettik.

Anlayacağınız hem telafi ödülü verilmeli hem de bu güncelleme kaldırılmalı...
    Kasılabileceğimiz bir ortamın gelmesi en iyi güncellemedir bizim için , yeniler için , herkes için.

3. MKS-705

MKS-705 User

Güzel arkadaşım bütün serverleri kastediyorum aslında fakat bulunduğumuz setver tr1 olduğu için sadece tr serverlinde olduğunu sanıyorduk ufak bir düzeltme ile bütün serlverleri kapsayalım :)

4. İlk yorumda tr serverlerine gelsin yazıyordu.

Konuyu okudum ama ilk yorumda tr serverleri yazınca bende bunu yazdım :)

5. MKS-705

MKS-705 User

olsun niyetimizi belli ettik ya İNŞŞALLAH gereken yapılır saygılar arkadaşım :)

BlackGhost™ bunu beğendi.
  6. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Yeni gelen güncellemelerle ilgili düşüncelerinizi kaldırılmasını veya eklenmesini istediğiniz tüm görüşlerinizi altta verdiğim linke yazabilirsiniz.Lütfen tekrar tekrar konu açmayınız.Şayet burada yazdıklarınız herhangibir yere iletilmeyecektir.Kurallar gereği verdiğim linkteki konuya düşüncelerinizi yazınız.

https://board-tr.darkorbit.com//threads/gelistirici-blogu-2015-goeruesleriniz.101995/

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.