orcus dengelenmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ĸДЯдИŁłKŁдЯ_ŁoЯĐЦ tarafından 25 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

orcus nerflenmeli ve görev mind gemisi olmalı

1. evet

oy sayısı 3
    37,5%
  2. kesinlikle evet

oy sayısı 5
    62,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. orcusun pasifi 2 kat arttırma özelliği olduğu için hem hasar hem hız hem can hem kalkan kısacası en güçlü ve alternatifsiz bir gemi olduğu için bu leş gemiyi oynamak zorunda kalıyoruz.
    x2 katın x1 e cekilmesi en doğrusu ama x1 olursa sp ve tp görevlerini yapmayanlara haksızlık olur cünkü bende sarıda 12seref mavide 8 seref kırmızıda 9 sp var %58 şp desteği sadece gemiden gelmiş oluyor.
    bende orcusun güncellenerek vega versiyon slotlarına dönmesi gerektiğini şiddetle öneriyorum.
    10 lazer 10 jeneratör olacak vegalardan da hızlı hangar değişimi yapabileceğiz böylece hızda ve can da dengelemeler olur dicem de can yine fazla olacak .
    hız ve hasarı az da olsa dengelenmiş olacak ne diyorsunuz yoksa hırsınıza yenilip sadece orcus mu oynamak istiyorsunuz??

2. kesinlikle katılıyorum bunun yanında cent da sabit hızı 552-tyannos 570den 528-540 a çevirilirse oyun oynanabilir olur.

3. wiladew

wiladew User

tasarım bulamıyoruz ki gemileri bulsak kullanırız gemileri ama tasarım yok

4. DraydiBoy

DraydiBoy User

anketi yanlış açmışsın tekrar aç konun kapanmasını bekleme admin mutlaka kitler bölüm kurallarına bak. Ayrıca cyborg geldiği zamanda herkes isyan etti %10 hasarı %10 HP çevirdiler 1 gün sonra ortalık yıkıldı tekrar %10 Hasara geri döndüler zamanında hatırlarsın diye düşünüyorum. Bu durumda gene aynısı olabilir ama tam destek +1

5. hayır katılmıyorum bunun yerine diger gemiler bufflanmalı .

6. bufflansa ne olacak ki yüzde 12 hız cıksa bile 600 ediyor suan bugla herkes orcus ve cent de 750 hız sınırına ulastı adamlar ilgilenmiyor 3 etkinliktir savas bileti bugu var herkes eiri oili modülü 1 yerine 8er tane alıyor en sonda da satarlar ban dalgası yaklasırsa ki ban gibi durum söz konusu da değil duyuru yaparlardı mesela seref bugu yapanları aylar önce banlıcaz diye duyuru yaptılar 1 tane orgenaral banladılar o da sırıtıyor diye diğer albay acemi albay kurmay binbası kasanlar hala duruyor bug da devam ettiği için adamlar binbasına kadar düştü.. cok aciz bir oyun bu

7. yetenek gemileri hard buflarınsa modul çop olur yetenek gemisine dayalı oyun olur ..

8. verilen mal geri alınmaz kardeşim, orcusa da bu özellikler verilmiş geri alınamaz adam keş para verip almış gemiyi...

9. -333-

-333- User

keser gibisin haa hep kendine yontuyon.2 tanede hayır seçeneği eklemen lazım biri hayır diğeri kesinlikle hayır.onları ekle görüşelim hadi bakalım.

10. seni bu kadar tek gemiye meyil eden ne koyuncum

11. tryhardD

tryhardD User

Vaktinde tortu bu haldeydi nerflendi, bu gemi şu an o tortuyu ve hatta eski mimesisi aratıyor. Nerflenmesi gerektiğini anlamak için zeka sahibi olmaya gerek yok ama sırf 2 kuruş fazla kazanmak için nerflememekte diretiyorlar. Karşısında durabilecek bir gemi yok bu oyunda gemiyi savunan arkadaşlar lütfen karşısında durabilecek bir gemi söylesinler de biz de aydınlanalım.
    Gelip de berserkeri öne sürmeyin azıcık oyun oynamayı bilen arkadaş dal kaç yaparak berserkeri de oyundaki diğer gemileri de çok rahat çöp eder ki şu anki durum bu. Zaten elle oynayan yok. Gemi hızları 750. Canları 800-900k. Hasarı ve kalkan delmeyi zaten anlatmıyorum. Yanlış bir hareketlerinin hiçbir cezası yok sıkıştı mı kaçıyor yakalama ihtimali dahi yok...

12. kesinlikle haklısında veletler istemiyor işte hani bütün oyunda olur ya yasuo alam tek atam hangisi güçlüyse onu alıp rakabete gelemiyor koyun sürüsü kim güderse oraya gidiyorlar​

13. bu üslup ile fikirlerine destek bulabilceğini sanmıyorum ..

14. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konu bölüm kurallarına uygun olmadığından dolayı kilitlenerek arşive taşınmıştır.

Konu sahibine üslubundan ötürü cezai işlem uygulanmıştır. Konu sizin olabilir ancak konunuzu destekleyecek olan üyelere doğru yaklaşımda bulunmanız gerekmektedir; o değiştirme izni bu sebepten ötürü bulunmaktadır. Yeterince ikna ettiğiniz sürece konunuz destek alacaktır.

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.