Otomatik Mindfire Kesimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve agnostiklive tarafından 14 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TR2-3 serverında player oyuncular 8 gemiyi birbirine bağlayıp düşman kovala ema sonrası buz hastalık vs vs tüm özellikleri ayarlayıp MİNDFİRE ye bota atmış :D

Şaka gibi ama gercek hepsinde zaten tutucu var yanlarına gelene tek atıyorlar o_O

Bu oyun nereye doğru gidiyor ?

Dontforgetme bunu beğendi.
  2. Bu oyun nereye gidiyor bilmem de onu yaptıkları zaman oyundan gerçekten nasıl bir keyif zevk alıyorlar orasını merak ediyorum, oyunu ful otoya hileye buga oynatınca bir insanin oyun oynamanın mantığı kalmaz ki o oyunluktan çıkar nasıl anlatsam bilemedim belki de anlayan anladı

titans___ ve agnostiklive bunu beğendi.
  3. oyunun tadı kaçtı bunu herkes farkediyor. bu mindfire botu yaygınlaşınca işler daha da sıkıntılı olacak.

şaka gibi 8 gemi dipdibe kim neye sıkarsa direk dönüyor düşman kovalıyor vs vs biz de enayi gibi kasılmaya calışıyoruz. Onlar belki günde 2 milyon uri kasıyordur tp şp de cabası

Dontforgetme bunu beğendi.
  4. Mineral

Mineral User

Çok ayıp ediyorlar,yıllardır demisimdir bu kadarda olmaz en azından saman altından şu yürütme eğitimi alıp sonra yapmalılardı.

5. yok artık yuh yani :((

6. titans___

titans___ User

yoo bayada rahat bir haldeler bende sen gibi düşünüyorum da bir oyuncuya hastalık attım ne cüretle attığımı almamı söyledi hastalığı kendisi nerenin prensesi prensi kralı kraliçesi bilemedim kusura bakmasın grubda konuşuyorduk çıktı grubdan kamufule bozdu tek attı gitti de hani kendi arkadaşlarına dıiğer şirketden bana sıkınca bende bunlara sıkıyorum savaş oyunu neticede bu oyun da ona da kızıyorlar bu kaç kere olduğu saymadım da yani .

7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Dilerseniz bu uygulamayı yapan oyuncuları video alarak supporta atabilirsiniz. Gerekli raporlarımıza ekleyebiliriz bu sayede.

S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır | DarkOrbit TR
    SSS:Support'a Resim Gönderme | DarkOrbit TR
    Support Video Gönderimi Hakkında S.S.S. | DarkOrbit TR

İyi Forumlar.

8. gedik

gedik User

Yargu yanlıs anlama ama böyle durumlarda video atmanın imkanı yokki video çekip atalım adamlara dayanmak 2-3 saniye. 10 20 kez kesilmenin de manası yok sırf bir video için. Bir admin gemisi çok rahat bir şekilde girip gözlemleyebilir hile olduklarını zaten anlamama ihtimalleri yok hem bot kullanıyorlar hem tutucu

9. titans___

titans___ User

bn nerde izledim you tube da mı burda mı 8 tane gemiyi peşine takmış aynı nikle senkronize olarak hareket ediyor kullanyor dediğin gibi bunla baş mı olur 4-4 de kutu toplarken vardı 3 gemi kareografi yapar gibi rahatlar hani admin gemisi bunları bulmalı da nasıl zor bulacağına göre kodlarla çözülebilir anca ne de olsa malum sitelerde kodlardan ne şekil bahsediliyor hemde oyunu çökertmeye yönelik olduğu aleni belli oyunu yapanlar düşünmüyor mu o siteleri görmüyor mu ? bu oyuna onlar sahip çıkmıyor tak diye patlamak can sıkıcı tabi de napmalı bunlar birbirleriyle kapışıyor çoğunlukla da zaten 3üncü yazılım kullananlar bazen biri geliyor bana sıkarken başkası sıkıyor beni de onların adamı sanyorlar uğraşıyorlar sen şusun kesin hani ali kesin sensin diyorlar hani isim öylesine veriyorum yok da desen kafa nasıl yok o sun diyor kaele almyorum birde nasıl değilsin diyor hadi bakalım konuşmuyorum da özellikle başka amaçla mı diyorlar harbiden de inanmadıkları için mi onu bilemiyorum .

10. seyfo123

seyfo123 User

gemi degil 20 gemi baglarlar oyunla ilgilene yokki eskiden bir şikayet oldumu gm ler girip bakarlard şimdi top teknik ekipde artık kimse bu teknik ekip ulaşımyoruz bile en iyi can skıldmı girip 10 dak bakıp cıkmak tat kalmadı

11. Modum bir karınca adımı boyu dahi olsa o oyuncular hakkında araştırma yapacağınızı bilsem cekeceğim video da sizin bu videoya cevabınız söz Almanya merkes ekipte olacak. Gel gelelim oyunun tadını tutucuylai minfire botuyla iyice kaçırdılar

12. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bu konuda yetkilerimiz kısıtlı ne yazık ki en azından sizlerin gönderdiği videoları raporlayabiliyoruz ve merkez ekipte kalıyor. Toplu bir yasaklama geldiği zamanda bu tip oyuncular gözden kaçmamış olurlar.

Evet mindfireye girdiğim zamanlarda bende aynı sorunu yaşıyorum ne yazık ki..

İyi Forumlar.

13. oyuncuların toplu kasılma alanları bot istilası altında millet nerede kasılacağını şaşırdı. son günlerde chatten yazılan tek şey grupca mindfireye atılan botlar

14. ateistkeci

ateistkeci User

Dün aynı grupla savaşıyorduk gece adam 5 gemiyi kendine bağlamış sıktığına tek atıyordu :) birde chate girip yazıyordu şu botla gemi bağlama olmasa tutucu olmasa oyunu oynayamayan adamlar neler yapıyor ya :p

15. Mineral

Mineral User

Arkadaşlar istikbaliniz yine videolu gizli çekimlere kalmış görünüyor.Hazirlayin kameraları.Ses kaydı yasak ama.

16. mind kesmek için botlarla savaşıyoruz oyuna girinde oyun haline bakın

17. Gemi baglama bir suredir vardi ama insanlar bu rezilligin asiri derecede utanmazlik gerektirdigini bilip yapmaya cekiniyordu. Bu aralar 1 kisi 2 kisi derken baktilar kimseye bir sey olmuyor utangacligi biraktilar. Klandan bir kisi bakiyor kimler oyunda degil (tum gemiler ortak herkesin sifresi herkeste) 7 kisiyi pesine takip dolasiyor. Gece yarisi 7 geminin sahibi uyuyor 1 kisi nobette mind donuyor.

Simdiden soyluyorum otodan cok daha beter bir durum olacak otoyu tek basina keser hangara gonderirsin simdi tek yiyoruz. 1 aya kalmaz herkes boyle olacak, vslerde 1+7 kisi 2010daki 50 kisilik sirket savaslari gibi mukemmel bir sekilde ayni gemiye koordine sekilde tiklayip tek atacak. Acil cozum getirilmeli bunlar firtina oncesi sessizlik, millet alissin herkes 8 kisi dolasacak oyun oynayamacagiz.

18. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Gerekli iletmeleri yapmış bulunmaktayız. Yakın zamanda cezai işlem almaları umuduyla.

İyi Forumlar.

19. titans___

titans___ User

onlarla ben uğraşmak için de farklı yollar var zaten bir taraf kullanyor da gerisi kullanmıyor mu yine kullananlar birbileriyle aşiret kan davası gibi klan savaşları gizli klanlarına adam sokmalar nerde olduklarını bilmek için türlü alavere dalavereler yapılmadı mı hani bizim servırda var onların TS esine girip keserken kesilenin sesini video ile senkronize yayınlayıp alaya almaları en güvendikleri kişiler sonra karşı tarafın adamı çıkıyor kendi şirketindekileri keserken de onları kullanyorlar tam pembe dizi tadında mı hani oyun demessin olaylar şaşırtıcı o kadar videoya ile uğraşmadan karşıdan biri bunlara sıkarken sıkarım ondan kaçarken bana denk gelir beni keser de kestiğine pişman ettim uğraşmayı bırakdılar hani diğerlerine gafil avlanyorlar baya ema insta harcatırım yüzde 35 dp i veren centurıon çift güçlendirici çok zorlanırsam hız artıranı ile gezerim yanan izi hastalığı yedi mi pet DP i linki de açarım ona rağmen kesyorlar da başka düşmana da yakalandı mı fara tutulmuş tavşan gibi çok kesildiklerini de gördüm öyle botum bot var diye sevinmeleri kursağında kalıp kaç saat sinirden benle uğraşanlar oluyor başkasından milim canla kaçarken de denk geldi mi dokunmam yetiyor bu bot kullananlara napalım istasyon kurunca kendi şirketim sıkıyor düşmanla sonra kesince neden kestin o ayrı diyor yoo fark etmez keserim diyorum oynatmyorum .
    :);):confused.:

20. hasedlik yapma çalış seninde olur.8 gemiyi birbirine bağlamak kolaymı?belli ki birbirine aşk ile bağlılar hepsi aynı yönde hareket ediyo efendisine hizmet ediyo.benim pet bile vefasız.portaldan atlıyorum ben nerdeyim pet nerde.ben haritanın ortasında bakmışım ki petim portalda yatıyo.herkese nasip olmaz bu bağlılık.kıskandın onları dimi?