Otomatik Mindfire Kesimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve agnostiklive tarafından 14 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Mineral

Mineral User

En mantiklisini yapmışsınız ema harcatarak.Kendi şeflerinizden ateş eden üyeliklerde onların sizin oynadığınız şirketteki uzantıları olduğunu gösteriyor.Kaybettirebildiğiniz kadar ekipman ve kazanimlarini almanizdan rahatsiz olduklari bariz ortada birde bu tipler oyun sohbetinden saldirir bunuda göz ardi etmeyin #doģru yoldasinizz.Başarilar dilerim.

2. @YARGU bu konuda sizden ricamız support ekibiyle görüşüp eğer bir yaptırım uygulayabilecekseler gerekli video yahut oyuncu ıd profil bilgilerini sizlere iletelim yoksa bu böyle olmaz görüyorsunuz tepkileri

3. smoonrise

smoonrise User

Çoook uzun zamandır yazıyoruz birçok kişi artık vazgeçti yazmaktan , birkaç kişi kaldı ben gibi eskiden beri yazan onlarada kurallar gereği aynı şeyleri yazıyorlar diye uyarı yada kibarca ikaz geliyor zaman zaman ama hiç durmadı botlar buglar tutucular oyunda ve hiç gelmedi bunlara cezalar .
    1 Ay low yapan 1 ay abg yapanlar mind kesenler ve eternal bile dönenler var invoke cubi korsan görevlerini zaten artık kaideye almıyoruz basit kapsamlı suçlar ;):D kutu toplayan yaratık kesenler gibi , buglardan ceza almayan yada ceza alıp envanterleri silinmeyip ceza sonrası daha gelişenler ilerleyenler buglar ile modüllerin en üst limitlerinde gezenler hız 700 küsür filan örneği :) ve tabi jackpot kazanan tutucular tayfası unutmamak lazım . Kanıt isteyen merkeze TR ekibi şöyle yazacak aslında y.tube '' darkorbit '' yaz izle 5 video bak bakalım ne göreceksin :p:D
    Neyse boşverin bunları etkinlik gelmiş vip indirim ve katlayıcı alın oyuncular ...

4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Sizlerin bizlere gönderdiğiniz videolu kanıtları bizler raporlarımızın içine ekleyerek merkez ekibe gönderiyoruz. En azından toplu bir işlemde bu kişiler gözden kaçmamış olacaklar.

İyi Forumlar.

5. birebir gemi incelemesi yapın da atalım gayret edelim modum yuvarlak konuşmalara kimse burda video cekeyim şöyle böyle edeyim size bilgi ulaştırayım diye uğraşmaz acıkcası. bize net olun bizde net olarak sizlere yardımcı olacak videoları cekelim

6. hasedsiniz hased nereye kadar gitçek bakalım bu botçu düşmanlığı.paranız yetmiyor bot almaya sonrada neyse hadi

7. HeRKüL300

HeRKüL300 User

N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Temmuz 2021
  8. YARGU

YARGU Guest

9. Aylardır çekilen videolar boşa mı gitti.Sdece video çekin ve gönderin diyorsunuz.Sonuçtan bahsedin sonuçtan.Mesela 7 bin üyelik kapandı nickleri sıralamaları şu şu seklinde rapor ederek.İçinden bulunduğunuz sistemin bunu yapması gerekir..Videoda bir yere kadar.

10. Herkes bir şeyler yazmış ama en önemli şeyi kaçırmış.

Darkorbit oynuyorsunuz beyler fazla beklentiniz olmaması gerekir ;)

tryhardD ve ateistkeci bunu beğendi.
  11. Viraaa

Viraaa User

senelerdir raporluyorlar.senden oncekilerde raporladi ama.raporlayanlarin hicbiri kalmadi.raporlari halen merkezde duruyor :)) sende raporla.sende gidersin raporun durur merkezde.

12. O zaman raporlamamak gerekiyor.Kaçın:DDDD

13. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Ben kalacağımı iddia etmedim nereden bu paniğe kapıldınız? :) Ben üstüme düşen vazifeyi yaptıktan sonra gerekli önlemler üst birimlerimin sorundur.

İyi Forumlar.

14. Viraaa

Viraaa User

ben neden panige kapilim.demek istedigim o raporlar bir ise yaramiyor.senelerdir raporluyorlarda ne oldu.banlamiyorlar kardesim.ne otocuyu ne tutucuyu ne bilmem neciyi banlamiyorlar.yani senin ustune dusen vazifen oyuncular icin hicbirsey ifade etmiyor.raporlar ise yaramiyor.

15. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bunu sağır sultana bile duyurduk yetki ve görevlerimizi ama 3 maymunu oynamanın hala bir lüzumu yok. Sizin için bir ifade etmiyor olabilir bu konu da yapacağım birşey yok.

İyi Forumlar.

16. Viraaa

Viraaa User

evet bende onu diyorum.sagir sultan bile duydu otoculari tutuculari.ama merkez ekip duymadi.adaletin olmadigi bir ortamda yetkiliysen eger benim gibi insanlarla cok karsilacaksin.cunku bizim burdan baska yazacagimiz bir yer yok.

17. invokede aynı şekilde böyle adamlar 4 5 kişi abl lazeri ile sıkıyorlar bütün kutuları alıyorlar hiçbir şey yapamıyorsun

18. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bizlerde sorunlarınızı elimizden geldiği kadar iletiyor ve çözüm bekliyoruz.

İyi Forumlar.

19. Mineral

Mineral User

Kabahat mindfirede.Suçluyu sonunda bulduk.