Oyundaki Lag Sorunu.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lllecelll tarafından 29 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben bugün daha oyuna hiç bağlanamadım, benim anlamadığım sıralamadaki gemilerde puan artışı gördüm başkaları nasıl giriyorlar oyuna ?

2. 5-2ye giriliyor demekki internet yada kullanicida sorun yok, gece de online oyuncu sayisi az oyuncu coklugundan kaynaklanan bir sorun da olamaz. demek ki sorun sunucu denen makinelerde. eger makinede sorun varsa git duzelt , yok yenilik geldi de ondan gucu yetmiyorsa git ekleme yap.

bp calisani Hans arkadasi Karl`a serverlari duzeltelim diyince Karl niye yapalim ki turkler oynamasa bile para vermeye devam ediyor cevabini veriyor. siz para yatirmaya devam ettikce burda daha cok yazarsiniz.

3. ouzbtmn

ouzbtmn User

yaw masraf yapıyorsun para harcıyorsun bi hafta sonu etkinligimiz var diye kapı yapacam diyorsun her hafta farklı bi sorun her hafta farklı bir problem sorsan kimse harcadıgını geri vermez ee oyunada giremiyorsun ne olacak böyle kapatın oyunu abi ozaman komple kapatın herkes rahatlasın bu şekilde bizimi sınıyorlar anlamadım ki verdigimiz emeğe yazık ya ne zamanki flaş player muhabbeti çıktı o zamandan beridir bu oyun adam akıllı oturmadı hep bi problem sorun sıkıntı oyun inşallah kökten çökerde herkez rahatlar yeter artık yaw ya kapıda kalırsın porttan atlamaz ya oyun içi sıkıntılar çıkar hesap sormaya gelince de hemen ban ohh ne güzel memleket ya

4. ℓαηeт

ℓαηeт User

cumaratesi Saat kapiya girdim Saat 16 gibi gemi kapida kaldi pazar Saat 19,05 kisaca neden kimse ilgilenmiyor bizimle para veriyoz biz Burda oyuncu arti musteriyiz ama kisaca 1 gun gec gundur magduruz alinan guclendirciler bosa gitti

mail atiyoruz 2 gun is gunu ?? nedir ya

normal konu acmayi sevmiyorum ama insan deli oluyor umursayan kimse yok almanya bir yag gibi akliyor yazik ya vallaha Boyle devam edecek birakalim oyunu yazik ya

5. Kolay gelsin ;
    Yaklaşık 4-5 saattir Oyuna giremiyorum Çerezleride silsem Oyuna giriş yapamıyorum. 'BAŞLA' dediğim zaman 'Bağlantı kuruluyor' da kalıyor.Ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz ?

6. Oyundaki laglar saçmalıklar hileler kusurlar ıvırlar zıvırlar yaz yaz bitmez, tr ekibinin yetkisi yok anladık 50000091230 kere rapor attınız onuda anladık oylama açıyorum kapılarda kalma ile alakalı bir raporun forumdan veya herhangi bir adminin yollamış olduğu bir rapora nasıl cevap veriyorlar veriyorlarmı bizlerle tr ekibi paylaşsın görelim bu böyle gitmez ilerlemez herkes şikayetçi önemli bilgileri buzluyormusunuz sansürlüyormusunuz bi şekil yapın bizimle paylaşın ne diyor almanya ekibi acayip merak ediyorum.!!!

bonkörmen bunu beğendi.
  7. ℓαηeт

ℓαηeт User

normal degil ya gemi iki gundur kapida kaldi ilgilenen yok hadi dun gecdik bugun ayni

bonkörmen bunu beğendi.
  8. Freudel

Freudel User

Biz kimizde bu isteğimizi dikkate alarak bizi adam yerine koysunlar ki :D boşverin kardeşim bu yönetim böyle devam eder.

9. almanyadaki reislerin reset atmasını beklemen lazım.Aradığın çözüm trde yok maalesef.

10. Malesef aynı sorun bizde de var

11. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Sinir hastası olmanızı gerektirecek bir durum yok. Spama engel olmak adına ilgili tüm konular birleştiriliyor. Takım Liderimiz @.Paradoks.'un güncel durum hakkında açıklamalarına Galaksi Kapılarında/Portallarda Sıkışma Yaşayan Oyuncuların Dikkatine! konusundan erişebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

12. Aynı sorun bende de mevcut. Ama Türk serverlarında durum böyle. Amerika serverına girdiğimde bu sorunla karşılaşmadım.

13. IRONMOON

IRONMOON User

Çok fazla kişi bu sorunu yaşıyor.. Supporta mesaj attım ancak ne olucak bi fikrim yok

14. Oyuna ne zaman Reset atılır tam olarak Bu sorunlar düzelmeyecekse kapatın bu oyunu

15. İşin komik yanı da bu zaten, en azından kapıda kalanlar için merkez ekip müdahele edip oyuna reset atsa hiç değilse kapılarda sıkışanlar çıkar onun yerine yok sunu doldur yok sunu bosalt akıl tutulmasından başka bir şey değil..

16. 4 saattir bu yazıyla bakışıyorum. Oyuna nasıl giriş yapıcam bilen biri yardımcı olabilir mi ?

17. aman ha modları kızdırmayın hakkınızı aramayın herhangi bir argo kelime olmamasına rağmen sonra benim gibi 1 ay ban alırsınız oyun bitmiş arkadaşlar milleti oyundan soğutup uzaklaştırmak tan başka birşey değil amaç bide utanmadan %400 helix yapıyorlar daha oyuna giriş yapabilen yok

18. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Bizler sizlere hakkınızı aramayın demiyoruz, lakin bununda bir uslubunun ve adabının olması gerekmektedir. Burada bizlere asılsız ithamlarda bulunmak inanın oyundaki hiç bir problemi çözmeyecektir. Bizim görevimiz sadece oyunun ve forumun düzenini sağlamaktır. Ve eğer düzeni bozuyorsanız ceza almanız gayet doğal, cezanız bitmeden başka bir hesapla foruma dahil olduğunuz için bu hesabınızada gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Lütfen cezanızın bitmesini bekleyiniz.

İyi forumlar.

ADANALIM41 bunu beğendi.
  19. ADANALIM41

ADANALIM41 User

lag can sıkıcı evet ama tr ekibi den bot banlama reset atma yetkisi alindi diye hatirliyorum 2013 de falan oyun kasinca atiyolardi veya banlama yaptiklarinda su kadar hesap kapadik diye konu acilirdi su an yapabilicekleri bisi yok baksaniza onlar bile protesto ediyor ve kimseye yardim etmiyeceklerini soyluyorlar :-\

Luminous bunu beğendi.
  20. @Themis. anketim ve konum vardı konuyu bu konu ile birleştirmişsiniz neden anketim kapatıldı anlam veremiyorum neden ??

düzenleme: forum adminleri ne yapmaya çalışıyor tamam konuyu birleştirdin de anketimi neden kapatıyorsun ki ? zor mu yani kullanıcı dostu olmak bu kadar zor mu gerçekten birşey diyemiyorum daha çok sinirliyim hakarette etmek istemiyorum.oyununuz sizin olsun iyi akşamlar.

Son düzenlenen: 5 Nisan 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.