Oyundaki Lag Sorunu.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lllecelll tarafından 29 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. darbe mi yapsak darkorbit yonetimine :D

Labtek38 bunu beğendi.
  2. Se7en

Se7en User

bıkdık bu kadar ilgisiz bir yönetim olmasından .........

3. Gökdu7539

Gökdu7539 User

DENEMEDİĞİM ŞEY KALMADI FLASH PLAYERİ KAÇKERE SİLİP GERİ YÜKLEDİM AMA BAĞLANTI KURULUYOR EKRANINDA DONUP KALIYOR OYUN AÇILMIYOR

4. vDimitri

vDimitri User

2009 dan beri bu oyunu oynarım hep bir lag sorunu olmuştur. Bigpoint in yazılım ekibi bu kadar mı beceriksiz? Şirket e sadece akrabaları filan mı alıyorlar belli değil ve ayrıca oyunu artık o kadar boşlamış ki bu şirket oyundaki sorunlar ancak 4-5 gün sonra çözüme kavuşuyor

5. sadece sende değil herkeste aynı problem

6. Evet herkeste öyle ama oyunun umrunda değil topluca oyunu bırakmak gerekiyor sanırım amaçları o

7. Merhaba yılbaşından beri bu oyuna neler oluyor çözemedim. Etkinlik geliyor oyun donuyor kasıyor. Hafta sonları galaksi kapısı yapamaz hale geldik. Cephaneler ve roket bile çalışmıyor. Portaldan atlayamaz hale geldik.
    Darkorbit yönetiminden açık ve net açıklama bekliyoruz.
    Adminim sizin bir bilginiz var mı?

8. Luminous

Luminous Guest

Bağlantı sorunları/Sayfa yüklenmemesi konusunu inceleyip HAR dosyalarını support ekibimize ulaştırabilir misiniz?

Merhaba,

İnanın ben de sizler gibi bir oyuncu olarak aynı fikirleri paylaşıyorum. Yazdıklarınızı ve bunun gibi yüzlerce metni biz üst mercilere ilettikk, iletiyoruz. Oyunun yazılım ekibinde hiçbir Türkiye takımı üyesi bulunmamakta, Türkiye takımı olarak sadece raporlama yapabilmekteyiz. Sağduyunuza takımım adına teşekkürlerimi sunuyorum.
    Türkiye takımında developer ekibinden hiçkimse bulunmamaktadır.

Türkiye Takımı Yönetimi gereken her türlü aksiyonu anında almaktadır.

İyi forumlar dilerim.

Minerva ve Themis. bunu beğendi.
  9. cevap basit kardeşim gemi batıyor bunu erkenden görenler gemiyi terk ediyor..

10. Gemi batıyor derken oyunumu kastettin?

11. neden sadece Türkiye serverlarında oluyor bu kasmalar hep bir acıklaması var mı ?

12. evet oyunu kastediyorum :)

13. haref

haref User

1 saatir bağlanılıyor sayfasında kaldım zaten evde yapıcak başka aktivite kalmadı düzeltin artık şunu

14. Lowlife

Lowlife User

düzeltin artık şu oyunu ne zaman bi etkinlik gelse hafta sonları bu sorunları yaşıyoruz ya etkinlik getirmeyin yada şu alt yapıyı düzenleyin yazıktır günaktır bu kadar oyuncunun hakkına giriyorsunuz yada şu oyunu kökten kapatındda bizde kurtulalım sizdeeeee

15. CESETÇİ

CESETÇİ User

oyuna girebilen varmı ?

mark9x bunu beğendi.
  16. Se7en

Se7en User

5-2 girin

mark9x bunu beğendi.
  17. ne güzel etkinlik kapısı giriyordum heves falan bırakmadınız.

mark9x bunu beğendi.
  18. kaç saattir oyuna giremiyoruz çektiğimiz destekler tpler şerefler boşa gidiyor düzgün bir telafi istiyoruz en azından.

uslanmazusak28, Darqnes27 ve mark9x bunu beğendi.
  19. evet katılıyorum bır admın bı acıklama yapsın artık

uslanmazusak28, Darqnes27 ve mark9x bunu beğendi.
  20. yan hesabıma giriş yapabilirken ana hesabım bağlanıyor yazısında takılı kalıyor giremiyorsak hepsi giremez normalde nasıl oluyor bu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.