Geri bildirim P.E.T. yarışması 2019 | Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve hayaligenc tarafından 16 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Affedersiniz @KomediaN isimli oyuncunun fotoğrafındaki ismi neden geminin üzerine çıkmış diye bir sorabilir misiniz?

Şu an kazananların fotoğraflarına bakarken fark ettim.

2. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Keşke bu itirazınızı bana support aracılığıyla iletseydiniz :) madem yazdınız size belirteyim,

yarışmada kazanan oyuncularımız ilgili bilgilerini sunarken (ödül almak için) bizler son bir kere daha kontrol amaçlı bakıyoruz ^^ gerek resmi tasarımdan sorumlu adminimiz gerekse ben, yazımınız üzerine ivediyle tekrar kontrol ettik ve herhangi bir hata gözlenmedi. Yani oyuncunun beyan ettiği (yarışmaya katıldığı resim ile ilgili) tüm bilgiler doğrudur.

Bu tarz itirazları bize support aracılığıyla belirtebilirseniz çok memnun olurum.

İyi forumlar dilerim :)

PatatesKızartması bunu beğendi.
  3. Cep telefonu veya tablet ile bağlantı kurulmuş olabilir. Görsellerin bazıları taşınabilir cihazlardan aktarılmış. Muhtemelen ondan kaynaklıdır.

4. Kazanacağım hiç aklıma gelmezdi. Support ile iletişime geçtim :) teşekkürler.

hayaligenc bunu beğendi.
  5. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

şans ne zaman kime denk geleceği belli olmaz ;)

smoke[YER6] bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.