Payment Ödeme Birimini Değiştiremiyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -ECELLER08- tarafından 26 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba, aşağıda anlatacağım konuyu defalarca supporta ilettiğim halde sorun bir türlü düzeltilmedi: Oyun hesabım Türkiyede açıldığı halde uzun süre Rusya da kaldığım için sanırım ödeme bölümünde Rus bayrağı var, bu yüzdende ödemeleri benden euro olarak istiyor tamam buraya kadar sorun yok fakat normalde 5.90 lira olan bir ödemede euro olarak 1.90 euro istiyor 17-18 lira olan bir ödeme için ise 3.90 euro istiyor bu sorunun düzeltilmesini rica ediyorum.

2. smoonrise

smoonrise User

Bu sorun için support ' a yazman lazım konu ile alakalı yetkili birim onlar .
    Muhtemel sanada aynı cevapları verecekler diğer kişilere verdikleri gibi , 3 ay sonra tekrar yazın diye ( Uzun zamandır TR ıp ile giriyorsan belki bu süre daha kısa olur bir ihtimal ) yazacaklar ve ilerleyen zamanda sürekli aynı ülkeden giriş yapıyorsan düzeltirler yinede en sağlıklı cevaplar support atacağı mail olacaktır .

3. ewt en azından 2 senedir TR ıp den giriyorum fakat dediğim gibi supporta bir çok kez yazdığım halde konu ile ilgili cevap bile gelmedi

4. smoonrise

smoonrise User

Forumdaki üst yetkili olan hayaligenc ulaşmaya çalış discord yada buradan ona mail bilet numaranı atarsın ilgilenmelerini sağlar aklıma gelen çözüm bu şuan ayrıca maillerine geri dönmemeleri garip , otomatik olsa bile mesaj gelmesi lazım geri dönüş için .

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız yeniden düzenlenmiştir.

Arkadaşlarımızın da söylediği gibi buradan bu konuyla ilgili bir işlem yapamıyoruz. İletişime geçmeniz gereken mercii support birimidir. Buradan gelecek cevaplar ve direktifler doğrultusunda hareket ederseniz daha sağlıklı olur.

S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.