Pet neden böyle yapıyor?

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve *-.FULLMOON52.-* tarafından 5 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Uzun zamandır merak ettiğim bir konu, daha önce soruldu mu bilmiyorum ambar dolduğunda pet neden kargo kutusu toplamaya çalışıyor? Hadi 1 kere denedin olmadı vazgeç o da yok inadına aynı kutuyu almaya çalışıyor alamıyor ekranda sürekli toplama iptal edildi toplama iptal edildi yazısı akıyor, herkes mutlaka bu sorunu yaşıyordur diye tahmin ediyorum, ilgili arkadaşlar raporlamanızı rica ederim kolay gelsin. :rolleyes::rolleyes:

2. CLAY*

CLAY* User

Merhaba,

Ambar dolduğunda, kargo kutularını toplamayı bırakması olabilir. Biliyorsunuz ki, pet sadece gemi veya yaratık çöplerini toplamıyor. Diğer ihtiyaçları engellemeyecek bir şekilde düzenleme çok mantıklı olacaktır.

3. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Buradaki konudan da görebileceğiniz üzere, bu durum forumda konuşuldu ve açılan konu üzerine raporlamaları yapıldı. İlgili konuya destek verebilirsiniz. Yalnız unutmayın ki top teknik ekipte. :)

İyi forumlar dilerim.

militaryship-3 ve *-.FULLMOON52.-* bunu beğendi.
  4. teşekkürler modum konu kilitlenebilir

5. oben

oben User

eğer ambar kapasitesi kadar dolu ise yapmıyor ama ambarın 3bin se sen skylab yollamışsan 9bin gelmişse ozaman yapıyor.

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.