Öneri Pet yakıtı V.İ.P'lere ücretsiz olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RobinKudin tarafından 28 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pet yakıtı V.İ.P üyelerine ücretsiz/Daha uygun fiyata olsun mu ?

 1. Evet olsun

  oy sayısı 1
  100,0%
 2. Hayır Olmasın

  oy sayısı 0
  0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. RobinKudin

  RobinKudin User

  Petin seviyesi arttıkça daha çok yakıt kullanıyor. Bana göre gemimiz ve diroitlerimiz yakıt kullanmıyorken petimizin yakıt kullanması mantıksız. Petin yakıt masrafından kurtulmak için oyuncular V.İ.P alabilir ve uri lerini başka alanlarda harcayabilirler. Biz Darkorbit oyuncuları oyunun bize sunduğu özellikleri daha akıcı ve faydalı biçimde kullanmak istiyoruz.
   
  ErdoLannister ve yılmazcan47 bunu beğendi.
 2. kAnUNi

  kAnUNi User

  aynen kardeşim sana katılıyorum
   
 3. RobinKudin

  RobinKudin User

  V.İ.Pl ere ücretsiz olmak zorunda da değil. Belirli bir seviyeden sonra credi lerimizi hiç kullanmıyoruz. Pet yakıtımız credi ile satılırsa harcamadığımız credilerinde bir değeri olur.
   
 4. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Konunuz Bölüm Kurallarına uygun olmadığından kilitlenip arşive taşınmıştır. Kuralları inceledikten sonra yeni bir oylama başlatabilirsiniz. Ayrıca VİP üyelikler %5 indirim vermekte yani hali hazırda zaten P.E.T yakıtında bi indirim almaktasınız. Konu içeriğini biraz daha düzenleyip, detaylandırırsanız daha sağlıklı bir oylama olacağı kaanatindeyim.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş