prometheus lazeri bugu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 1feder tarafından 26 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Prometheus lazeri birleştirme maliyetleri %50 azaltılsın

 1. Evet, azaltılsın

  oy sayısı 2
  50,0%
 2. Hayır, azaltılmasın

  oy sayısı 2
  50,0%
 3. Kararsızım

  oy sayısı 0
  0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. 1feder

  1feder User

  evet arkadaşlar millet zamanında bug sayesinde pro lazerlerini fulledi şimdi size yeni bi önerim olacak, bence pro lazer birleştirme maliyetleri yarı yarıya azaltılsın ve mağduriyet giderilsin, oylamaya sunuyorum arz ederim.
   
 2. Titan.

  Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhabalar,

  Öncelikle konunuzu gerekli bölüme taşıdım.

  Konunuz bölüm kuralları gereğince yanlış şekilde açtığınız için konunuz kilitlenip arşive taşınmıştır. İlgili Kurallara buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncelleme Ve Fikir indeksini incelemeden lütfen konu açmayınız benzer konu var ise konunuz kilitlenip arşive kaldırılacaktır. Güncelleme Ve Fikir Havuzuna buradan gidebilirsiniz.

  Konu için Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeks bölümüne girerek Klavyede "F3" Tuşuna bastığınızda istediğiniz içeriğin ana kelimelerini yazarsanız Mesela "seprom" diye, indeks bölümünde 10 dan fazla seprom ile alakalı konuları görebilirsiniz. Bu konulardan en sevdiklerinize yorum yapıp güncel tutarsanız konuyu Bizlerde sürekli raporlarımıza ekleyebiliriz.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş