Öneri Pusat Gemisine %25 Kalkan Modülü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 10 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pusat gemisine %25 kalkan modülü gelsin mi?

Anketin kapanma tarihi 17 Temmuz 2020.
 1. Evet

  100,0%
 2. Hayır

  oy sayısı 0
  0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  Pusat gemisi modül olarak pek fazla gelişmedi. Ek hasar özelliği de yok. %25 kalkan gemi yükseltme modülü gelmesi çok güzel olacak.
   
 2. Reelim

  Reelim User

  Oyumu evet olarak veriyorum fakat kalkan gelmez bu gemiye tek vasfı baskın çıkınca zaten avcı konfide kullanıyor %15 hp modülü ve %10 hasar var gemide yeterli gibi onun yerine şu ortaya karışık sarı modül gelebilir.
   
 3. Kesinlikle gelmeli.
  Pusat ve veganın çeşitlerinde kullanılabilir olmalı ve bununla kalmayıp kaçınma modülü veya isabet şansı modülü vesairede gelmeli.
  Zaten pusat ve vega türevlerini yeterince öldürdüler oyunda.. Zamanın en gözde gemilerini diriltecek hamleler yapılmalı..
  İki x4 ve 1 rsbye yok olan eski şampiyonlara yeniden can vermeli darkorbit.. Bu gemiler için açılacak her olumlu ankete okeyim ben :)
   
  the-Godfather-KaaN™ bunu beğendi.
 4. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Konunuzu bölüm kurallarına uygun olmadığından dolayı kilitlenip arşive taşınmıştır. Lütfen Bölüm Kurallarına uygun bir şekilde konunuzu tekrardan açınız.

  İyi Forumlar Dilerim.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş