Pushing

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BlueSparkk tarafından 10 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BlueSparkk

BlueSparkk User

Gerekli uyarıları sistem veriyor zaten, yeni başlayanlara saldıramıyorsunuz ama oda 5-6 levele kadardı sanırım. 1 kişiyi 5 defa kestikten sonra oyun içi bir uyarı veriliyor. Ama ne yazıkki bu pushing sistemini yüksek klanlar intikam amacı olarak kullanıyor :) büyük savaşlarda citadelle ateş çek yapıp kendini kesitiriyor, sonrada pushingten adamı banlattırıyor :)

2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Buradaki konuda eski ICM Artemis'in şöyle bir açıklaması var.
    Muhtemelen bu sebeple ban almışsınız. Bu sebeple şu ana kadar yaptığımız tüm konuşmalar açıklığa kavuşmuştur diye düşünmekteyim.

İyi forumlar.

3. Viraaa

Viraaa User

yahu oyle bisey olsa onada kabulum ama oda yok.ates cek felan muhabbetide olmamisti bende.dedigin gibi dostum ne kadar ustune dusersen dus cevap alamiyosun.ben loglari istemistim ama bana vermediler o zaman.kendi seyirimi inanirmisin ta 1 ay oncesine kadar 50 kez didik didik etmistim ama pushingle alakali hic bisey yoktu.sadece o ust uste 5 kez kestigim adam vardi.
    keske o etkinlik basladigi zaman bizler bunu bilseydik ama haberimiz yoktu.bize bunu bildirdiklerini hatirlamiyorum.herneyse...ilgin icin saol Allah razi olsun...en azindan soylediklerimin yalan olmadiginida bu sekilde ispat etmisimdir.cunku inanmayanlar vardi bana.ii gorevler saol.

Luminous bunu beğendi.
  4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

İnanın etkinlik zamanında forumda moderatör değildim, ne tür gelişmeler oldu bilemiyorum bulabildiğim tek konu bu. Konunun tamamını okursanız daha fazla bilgiye ulaşabileceğinize inanıyorum. Güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim. :)

İyi forumlar dilerim.

5. Viraaa

Viraaa User

sizin yapmis oldugunuz aciklamayi o zaman bana support yapmis olsaydi ortada ne yanlis dusunceler olurdu nede ben sizi burda bu kadar yormus olurdum.demekki bende istisnai bi duruma denk gelmisim.o zaman siz gorevli degildiniz biliyorum.ama bu bilgiyi inanin etkinlik basladiginda kimse bilmiyordu.cunku boyle bisey paylasilmamisti.yada paylasildi ben gormedim.tekrar saol.

Luminous bunu beğendi.
  6. karakule26

karakule26 User

vallahi adam patlamayı çok severki puşhing olarak ama puşhing olmazsa bak adam 1 kere patladınmı direk çık atılır

7. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

merhabalar etkinlik adminleri mutlaka düşünmüşdür ama ben yinede söyleyeyim şimdi oyun içinde bazı oyuncular kin güdüyo ve bilerek yan çarla gelip puşing yapıyolar tabi yapılanların çoğu oto çünkü oto olmasa başka haritaya geçer veyada karşılık verir birde haksız lık yapan oyuncular yan çarlarla düşman kes görevini yapıyolar burda genel oyuncuların madur olmaması için galatikte yaptığınız koruma kalkanı devreye girebilir resete kadar olabilir ve puşing olayı ortadan kalkmış olur 10 kere kesildikten sonra bu kalkan devreye girer burda level aramaksızın bu galatik çekişmede koruma kalkanı yapabiliyosunuz bunu genel olarakta yapabilirsiniz bazı oyuncuların emekleri boşa gidiyo çünkü saygılar . . .artı ben bu galatik çekişmeyi hiç sevmiyim ;)