Rütbe Puan Sorunları

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ☾☆_.DΞŁİ.☾☆_[ßØ¥] tarafından 21 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Rütbe puanlarındaki hızlı artışların sebebi nedir,niçin birden bire arttı bu rütbeler?Kanser olacağız yakında kanser sayenizde.Çözün şu sorunları artık.
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 2. Tr1 de düne göre kurmay binbaşı rütbesi 2.500.000 puan birden artmıştır, söyleyeceklerim bu kadar!
   
 3. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Sunucuda rütbe/oyuncu oranında azalması durumunda rütbe puanları artacaktır. Şirketinizde yüzdesel oyuncu artması durumunda rütbe puanları dengelenecektir. Sunucunuzda rütbe düşen oyuncular, şirket değiştiren oyuncular buna etki etmektedir.

  İyi Forumlar.
   
 4. Bir de hafta sonu seyret, nasıl fırlıyor o puanlar. Bil bakalım neden artıyor? Cevap: Bot :)
  Adamlar Deluxe bugundan milyar uri yaptılar, kapı bittiğinde yenisine basıyor işte. Sebep bu kadar basit.
   
 5. Sayın _-Thanatos-_ ben şu oyunu 2007 den beri oynuyorum.Söylediğinize ancak siz inanır ve beğenirsiniz.Lütfen ciddi olun ve emeğiyle oynayan oyunculara saygı gösterin.Çünkü bizler hem emeğimizi hemde paramızı harcıyoruz.Yani en değerlilerimizi.Her zerresinde emek olan tp şp uri kredilerimizi korumakla mükellefsiniz.Yoksa değil misiniz???
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 6. Dediklerine harfi harfine katılıyorum. Ancak gel gör ki, aynası iştir kişinin lafa bakılmaz demişler. Bot yasak, oto yasak, bug yasak denilse de kaç zamandır adamlar ÇATIR ÇATIR bot, tutucu, kamu görücü kullanıyorlar ve HİÇ BİR CEZA almıyorlar. ( Bugdan verilen cezaları da gördük, milyar uri kazan, gel senin şeref puanını keseyim dediniz resmen. Az bug yapanları banlamadık demeyin, siz de biliyorsunuz, gözden kaçan bir ton oyuncu var.) Resmen insanları oyunu bırakmaya veya bu programları kullanmaya mecbur bırakıyorsunuz. Ben artık bu programları kullananları suçlu bulmuyorum. Suç çalanda değil, çalana göz yumandadır.
   
  VELİBİNALİ bunu beğendi.
 7. Milyar uridyum kazanilacak ve şpler silinecekse bizlerin şplerini silin ve milyar uridyum yükleyin üyeliklere.şp kasmak kolay uridyum olduktan sonra.bu konuya açiklik getirilmeli kisa zamanda.
   
 8. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Gayet ciddi bir mesaj içeriği yazdığımı düşünüyorum? 2007 senesinden beri oyunu oynayan oyuncu olarak sıralama etkenlerini az çok biliyorsunuzdur. Bildiğiniz sorunun cevabı mı olmuş oluyor o zaman?
  Ülke takımları düzen sağlamak ile yükümlüdür. TP ve ŞP durumları detay gerektiren durumlardır. Örnek verelim;
  Oyuncu bug yapmış bunun raporu elimize ulaştı-> support takımı bu hesabı inceler -> bug kullanıldığı onaylanması halinde Merkez Ekibe hesap iletilir -> yapılan bug sorununun çözüm tespit çalışmaları başlar -> sorun çözülür hesaplar hazırlanan script ile tespit edilerek banlanır. Yani oyuncunun kabul ettiği oyun kuralları gereğince bug kullanmayacağını ve böyle bir durum ile karşılaşması durumunda Support Takımı ile iletişime geçeceğini beyan ve kabul eder. Bizim burada bulunan yükümlülüğümüz moderatörlerin düzen sağlamak adminlerin gidişat incelemeleri ve düzen kontrolüdür.

  Yetki bilgilerine daha detaylı bakmak adına Buraya bakabilirsiniz.
  Sisteme raporlayınız, madem bu yönde bir beyanınız var sisteme bildiriniz bu da oyuncu olarak sizin yülümlülüğünüzdür.
  GİŞ kuralları ve teşvik ayrıcalıklarına dikkat ediniz.[Yazılı uyarıdır]

  İyi Forumlar.
   
 9. Belki tekrar olacak ama tr1 de yaşadığımız olay sizede örnek olmalı.TR2 serverinin ilk açıldığı zamanlarda gecenin 03 ünden sonra 2-6 da cubikon a her atış yapan oyuncuya cubikonu kesmiş kadar ödül verildiği söylenince ben ve kardeşlerim ile beraber gidip saat 5 e kadar uri tp şp kredi kastık.Tamamen oyun hatası olan bu durumdan faydalandık diye bizim 2 senelik emeğimiz GİŞ kuralları gereği - tp,-şp,- uri,- kredi vs.vs. her türlü cezaya mahkum edildik.Ve ben tr1 deki hesabımı bırakarak tr2 ye başladım.Şimdi bakıyorum her yerde bile isteye hilenin her çeşidi yapılmakta ama verilen cezalar bunları caydıracak seviyede olmamaktadır.Yaklaşık 2 hafta önce rütbe puanlarındaki düşüşle aldığım Kurmay Binbaşı rütbesini 1.250.000 puan kadar yükseltmeme rağmen şu anda -300.000 kadar geriye düştüm.Eğer bana bunun sebebi olarak rütbe düşen oyuncular şirket değiştiren oyuncular derseniz ben bunu ciddiye alınacak kadar önemli bulmam.Kaç insan zar zor kazandığı şp sinin % 50 sini verir ki ?Yada benim tr2 serverinde EİC e neden gelsinler ki bu zamana kadar gelmeyen oyuncular?Yani olası bir yorum değil yaptığınız.Hayaligenç geldi akşam eic e.Gemisi rütbesizdi ama o bile daha fazla etkilemiştir bence rütbemdeki düşmeyi!
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
 10. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Konu başlığınızda yapılan açıklamaya yapacağım açıklama ancak bu kadardır. Konuyu bot/bug çerçevesinde devam ettirmek isterseniz zaten henüz müdahale edemediğimizi sizlerde biliyorsunuz. Tabi eskiden cezai işlemler daha hızlı işleniyordu. Pandemi sürecinin etkisi ile süreler giderek uzadı.

  İyi Forumlar.
   
 11. Bundan sonra sorduğum sorulara şıklı cevaplar seçenekleri de yazmamı ister misiniz?Mesela bu şeref puanlarındaki yükselmenin sebebi: a)Standart cevap olan 100 lük görevleri yapan oyuncular(!!!!Su kaldırır) b)Af edilmiş oyuncular (Makul olan) c)Aşırı bot bug kullanımı (Asla kabul görmeyen) d)Thanatos un dediğinden (Yorum yaptım!) v.b.
   
 12. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Görev yapan oyuncular sıralama puanlarını ve rütbe puanlarını stabil bir şekilde yukarılara taşımaktadır.
  Cezai işlemleri bitmiş olan oyuncular rütbe puanında düşüş yaşayacaktır. Ancak yaptıkları buga verilen cezai işlem Merkez Ekip tarafından eksik ise(yapmış olduğu bugda envanter silme eklenmemiştir vs.) bu oyuncu tekrardan aynı rütbesine dönebilir ve daha ilerilere çıkabilir.
  Bot ->Yasak ancak bunu kulanan oyuncu safhası artmış durumda. Ülke takımlarına yetki gelmesi ile bu gidişatın önü ciddi anlamda kesileceğini düşünüyorum. İşlemler sırasını beklemekteyiz. Bug konusu ise tek tek hesap inceleme üzerine olacağından dolayı yine scripte dayalı olacağı kesin görünüyor. Sıralamayı etkileyen asıl faktör tabii ki yapılan buglar ile haksız kazançlardır. Bot durumu da eklenince durum hızlanıyor.
  Konu içeriğiniz:
  Bu şekilde belirtilmiştir.
  Bu cevap ise sorduğunuz sorunun cevabıdır.

  Daha sonra belirttiğiniz durum ile cevabın yetersiz olduğunu açıklamış oldunuz. Peki sorduğunuz soruya en uygun cevap verilmişken cevabın yetersizliği mi yoksa sormuş olduğunuz sorununuzun (kendi adınıza) içeriğinin ne olduğunu bilmemeniz mi etkendir?

  İyi Forumlar.
   
 13. Yine bir kamyon kelam edip bir şey söylemediniz ,helal olsun ! Halbuki ben size seçenekleri de sunmuştum.24.01.2021 puanların uçma sebebi de aynı o zaman!1 Gün de 200.000 puan artış(Kurmay Binbaşı) normal mi sizce?Çünkü tam gün kapılar ve hades yapmama rağmen aradaki fark 17.782.812-17.495.950=286862 oldu.Hiçbir şey yapmasaydım 2 günde 500.000 fark olacaktı.Bizim daha ne yapmamız gerekiyor acaba hertürlü destek katlayıcı vs.almışken farkın artmasının önüne geçemiyorsak bırakalım biz bu oyunu..
   
 14. Abi yemin ediyorum gülüyorum ya vallahi gülüyorum yok söyle yok böyle deli ettiniz adamı vallahi deli ettiniz adami kardeşim kaç senedir aynı sorunları bug bot yeter artık vallahı yeter artık benim gözumde artık bu oyun bitti bak ciddiyim bitti daha oyundakı şeyleri görmüyorlar yapmıyolar benım anladıgım şuan almanya için diyorum beyler kasmayın kendınızı biz enayı topluluk bulduk sömüre bildiğimizi sömürelim iliğine kadar bittirdikten sonra ya kapatırız oyunu ya kapatırız oyunu mantıgıylamı çalısıyorlar. Bırakın yenı oyuncu çekmeyı elindeki kemik kitleyi tutamayan oyundan ben başka hiç birsey beklemem burdakı forum admınlerıne yada ekıbıne itirazım yok benim yönetime itirazım var türkiyede nasıl böyle bir durum varsa yurt dısındakı sv lerdede bu botlar buglar var ve kralını yapıyolar bu adamlar bakmazmı oyuna hıc girsın ya bir rasgele sv ye girsin zaten boş bos oturuyolar ya bır oyuncuya sıksın davet atsın bak nasıl davrandıgına bot oldugunu anlamaması cok da zor olmıyacaktır bizdekı balans gıbı adamalrda kralı vardır bır ıncelesın oyuncunun user kayıtlarını illlahı görecektır yanlısı scrıpt fılan dıyorsunuz ya boş işler onlar yapacak adam her turlu yapardı ne kadar zor olsada yapardı yukarda bir arkadaşım demiş eline sağlık biz bu oyuna en değerli 2 şeyimizi veriyorum 1 Paramızı 2 Zamanımı ve en değerli şeylerimiz bunlar ve ben bu en değerli şeylerimi artık bu oyundan çektim
   
 15. ONURBEY

  ONURBEY User

  İyi akşamlar;

  Rütbe konusu gerçekten büyük bir sorun, ve normal oyunculara yapılan Haksızlık.

  ' BUG, BOT ( Yendi ) vs BEN ( Yenildim ) ' konumda bunu daha detaylı bir şekilde açıkladım.

  Saygılarımla.
   
 16. KomediaN

  KomediaN User

  her pazar 7 sıra geriye gidiyorum albaya fark 1m artıyor sebebi çok belli otolar :D
   
 17. 26.01.2021 süprize bak !!!!!Kurmay Binbaşı:18.296.712..........Dünkü yazımda 17.782.812 idi.El insaf el insaf yaa...Yuh artık yuh ..Bu nedir biliyor musunuz.İdam cezası verilmiş mahkümları serbest bırakmışlar misali...Ama dikkat edin.An gelir sizede lazım olur şu oyundaki adalet..
   
 18. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Belirttiğiniz rütbe artışları şuan için gayet normaldir ve bir anormallik bulunmamaktadır. Sebeplerinin bir kısmını Thanatos modum yukarıda açıklamış ben de bunlara ek bir kaç detayı daha belirtmek isterim. Biliyorsunuz ki Ebedi Blacklight kapısı her zaman için girilebilir durumdadır ve şuan etkinliğin de olmasıyla birlikte giren oyuncu sayısı artmıştır. Binbaşı, kurmay binbaşı gibi gemiler de bu etkinlikte ilerleyebilecek kadar sağlamdırlar. Basit bir hesaplamayla gemide %50 şeref desteği de olduğu düşünülürse günde 100 milyondan fazla şeref puanı yani 1 milyon rütbe puanı kasılabilmektedir. Bir kaç saat uğraş sonucu 255 veya 306.dalgadaki strokelight barrage npcleri kesilerek yüksek derecede şeref kasılabilir. Buna ek olarak kapıya girmeyen oyuncular da haritalarda mindfire ve strokelight barrage keserek şeref puanlarını ve dolayısıyla rütbe puanlarını arttırabilir. Belirttiğim taktikleri siz de deneyerek kendi rütbe puanınızı arttırıp farkınızı azaltabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 19. Kardeşim bugün salı dün de p.tesi idi.%50 şeref desteğini nereden bulacaksın.Pazar günü bitti o destek.X2 ödül gününde kullandı herkes o desteği.Sanki bunu bilmiyormuşsunuz gibi yorumlamayın Allah'ınızı severseniz.Kaç kişi 255 i hatta 306 yı görebiliyor ki ebedi kapıda.Kaç oyuncu sürekli mind ve strokelight dönebiliyor ki ?.Dediğimiz rütbeler acemi albay bile değil kardeşim.Canlı kaç oyuncu var şu oyunda bunları yapacak bi söylerseniz bizde öğrensek.Ya bir seferde "haklısınız ama yapabileceğimiz hiçbirşey yok" deseniz birşey olmaz korkmayın bundan .Çok çoğu sizin yerinize Tufan gelir:)
   
 20. smoonrise

  smoonrise User

  Ben sana son zamanlarda oyundan ve içeriklerinden uzak kalmamı göz ününde bulundurarak bir cevap yazayım tabiki kesinliği yok . Öncelikle ilk bugdan son bug kadar hiç içerik silinmedi ;) bunların yardımı ile oyundaki şerefleri arttıracak derecede eternal kapısı ve modüllerin etkisi tabi tek başına bunlar etki etmez eskisine göre daha sık çıkan %50 Şp-Tp :) Şimdi hesap basit kalabalık ve birbirine entegre olmuş tsler klanlar mind dönüyor seri seri diyelim yeterki sayı grup yok o zaman low kapısına kapı yapmaya bırakıyorlar yada eternalda bölüm ilerletiyorlar sonrasında gece abg ye bırakıyorlar hafta sonuda hades tabi bunları yaparken sınırları aşmış malzemeleri ile 2 saatlik ephon ilede farkı daha açıyorlar .

  Şimdi sen bunları bende yapıyorum ama yine beni geçiyorlar diyorsan sorun var demek ama gün geçtikçe görev yapdıkça kapı yaptıkça ve Şp çektikçe geriye düşüyorum diyorsan zerre sorun sende yok sorun oyunu yönetenler de ve denetleme sistemlerinde...
  Tabi en büyük sorun oyuna bakış açılarında '' PARA '' tek amaç olunca önceki yıllar gibi bir yönetim anlayışı bulmak zor . Sakın bunları yazarken sanma seni haksız buluyorum fakat 1 bug ile hesap kapayan yönetimden açılmamak üzere artık olsa bile iyi niyet diyip geri açan bir yönetim var bunu asla unutmamak lazım .
   
  Son düzenlenen: 26 Ocak 2021
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş