Rütbe Puan Sorunları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ☾☆_.DΞŁİ.☾☆_[ßØ¥] tarafından 21 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. zalim

zalim User

yanlış anlamada bot ve bug olduğu için senin destek alman rütbe kasman çok saçma.mesala ben günde en fazla 5 saat oynarım genelde de 2 saat şimdi bu şekilde nasıl bir bot un kastığı tp, şp yi kasayım adam 7/24 oyunda üstüne birde haksız aldığı cephanelerle yaratık kestiği için(gidin bakın cubi ful x4 sıkıyor bot lar) bunlarla yarışman imkansız. şimdi birde cc c lazeri geldi boşa kürek çekiyorsun

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Destek alınması durumunda 5 günlük alınabiliniyor. Ebedi kapıda 306. dalga mı :D pek fazla sayılmaz :) . Mindfire Behemoth savaşlarına katılan ve NPC'yi kesmek için uğraşan ne çok oyuncu var bunu da hatırlatmak isterim. Sormuş olduğum soruya gereken açıklamalar yapılmıştır. Soracağınız sorunuz var ise detaylandırarak sorabilirsiniz. İçerik açısından size anlatabileceğin ancak bu kadardır. Bana seçenek sunmanıza gerek yok siz bana sorunuzu sorun size açık bir şekilde cevabını veririm. Sizi tekrardan Burada bulunan konuyu incelemeye davet ediyorum.

Konuya gereken cevap verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

.Hypnos. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.