S.S.S. : E-mail Gelmiyor Sorunu

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hayaligenc

    hayaligenc User

    Merhaba Uzay Pilotları;

    Bir çok oyuncumuzun nicklerini, şifrelerini ve e-mail adreslerini değiştirme aşamasında sorunlar yaşadığını tespit ettik. E-mail adresine onay maillerinin gelmediğini öğrendik. Aslında bunu düzeltmek sizlerin elinde, bir kaç aşamada bu sorunun nasıl ortadan kalkacağını sizlere anlatacağım..

    Her şeyden önce sizlerden isteğim, anlatacaklarımı uyguladıktan sonra daha rahat mail alışverişi için ve güvenliğiniz için gmail kullanmayan oyuncularımızın da oyun hesaplarını sadece kendilerinin bildiği ve sadece oyuna ait hesaplarınız için kullanacağınız bir gmail hesabına aktarmanızdır. Bu yüzden resimli anlatımımı gmail üzerinden yaptım..


    Nick, şifre ve e-mail adresi değişikliğinizi yapabilmeniz için onay mailinin gelip gelmediğini kontrol ediyoruz.

    1.png

    Gelen Kutusu boş. Acaba onay maili Spam klasörüne mi düşmüştür diye orayı kontrol ediyoruz..

    2.png

    Evet, onay mailimiz Spam klasörüne düşmüş. Oradan çıkarmak için öncelikle mail başlığının solundaki kutucuğu işaretleyerek, yukarıda kırmızı kutu içinde belirtmiş olduğum "Spam değil" butonuna basmalısınız.

    3.png

    Görmüş olduğunuz gibi az önce Spam klasöründe bulunan onay mailimiz artık Gelen Kutusu'na taşındı. Gelen Kutusu'na geri dönerek onay mailinizi açıp, değişiklik için gerekli linki tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz..

    Örnek maili ve tıklamanız gereken linki aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

    4.png
     
    Son düzenlenen: 19 Eylül 2021
    *-MR.YADEC-=)* bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.