Saldırı gücü kontrol simülatörü ve saldırı totemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve eskioyuncu2010 tarafından 9 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba oyuna emek verenler.
    Oyun da saldırı yeteneklerimizi geliştirmek için lazer ve güçlendiricilere para harcıyoruz.
    Düşman gemisini veya npclere vermekte olduğumuz hasar yeteneklerini kontrol etmek için similatör ve saldırı totemine ihtiyacımız var. Gemi güçlendirmesi irisler pet nekadar hasar verdiği hala belirsiz bazı zamanlarda çok az bir hasar değişimi bile cephane konusunda çok avantaj sağlamakta.Bazı oyunlarda oyun içinde test haritası ve yetenek kontrol totemleri var darkorbitte uri karşılığında yeni başlyanlar için 12 levele kadar hasar konrol totemi olması gerektiğini düşünüyorum.
    Destekleriniz için teşekkürler.
    Konuyu merkezede bildirirseniz onlarda olumlu karşılayacaklardır diye düşünüyorum.

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konunuz bölüm kurallarına uygun değildir. Konunuza 24 saat içerisinde kurallara uygun şekilde anket eklemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kilitlenip arşive taşınacaktır. Kurallara buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. merhaba anket açmayı beceremedim bana yardımcı olurmusunuz .Böyle bir imkan yoksa konuyu silebilirsiniz.

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzda gerekli düzenlemeleri yapmadığınızdan dolayı konu arşive taşınmıştır. Kurallara uygun yeni bir konu açarak kullanıcılarımızdan destek toplayabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.