Şeref bugu yapıp yönetimle dalga geçiyorlar.

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve fixthisgame tarafından 6 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. GE1 Serverında oynuyorum rütbeler 20 30 milyon civarında fırlama oldu herkes şeref bugu yapmaya başladı ve bugla 1. olan profilinde verdiği discordla da 20 euro albay yapılır tarzı yazmış talep artıyor şu oyunu fixleyin artık SS atmama gerek yok sunuculardan GE1 girin ve 1. görün ve koyduğu profil fotoğrafına da bir bakın ki fotoğrafda gerçekten bigpoint yansıtıyor.

2143e kadar banlanmayağını düşünüyor.

®ΤR™ bunu beğendi.
  2. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Her hafta raporlarımıza eklenen bir konudur. Merkezin bilgisi dahilindedir fakat nasıl bir aksiyon alınacak biz de sizler gibi beklemedeyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi forumlar.

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  3. bugun kapatılıp bug yapanların banlanması benim için sadece hayal. Şu an mağdur oluyoruz, ben geri döndüm 3 ay girmemiştim 3 ay önce tr1 5 serverinde 4 milyon olan acemi binbaşı bugün 12 milyon olmuş gerçekten olacak gibi değil, inanılmaz şeref bufu yapıldığı bariz belli ama bann olacağını sanmıyorum çünkü bu bug yaklaşık 2 aydır varmış ethernal kapısından başlamış fixlenmiş bugu yapanlar ceza almamış şuan başka bir bug kullanılıyormuş duyduklarım bunlar, ben binbaşıya oynarken bi girdim oyuna uzman yüzbaşıya düşmüşüm midem bulandı oyundan sadece günlük giriş bonusunu alıyorum bide seprom atıp çıkıyorum, böyle oynamaktansa ödülleri alıp çıkmak en doğrusu sanırım.Vip indirim çektiğime pişman oldum keşke iptal edip paramı geri alabilme şansım olsa çünkü hakkımı helal etmiyorum haram olsun merkez ekibe. Buradaki modlarımı tenzih ederim onlarda biz gibi oyuncu ve yetkisi yok her şeyin farkındayız, herkese iyi günler.

4. oben

oben User

kardeşim bug olmasa ne olacak sanki botla yarışabilecekmisin ben 2014 te albay gemimi çektim hangara 4 tekeri aldım takoza bir alt rütbeye oynamaya başladım sadece etkinlik oda hepsini değil işe yarayanlara katılıyorum bir alt rütbeye 6milyon farkım vardı günlük en az 8 saat oynardım oda en azı.. şimdi rütbem binbaşı bir alt rütbeyi almam sanırım biraz zaman alacak zira acemi binbaşıyla aramdaki fark 8 milyon ama bu azimle ben acemi uzay pilotunuda alırım..eskiden 1 gemim vardı şimdi onlarca var 10 iris 10 hgavoc yapıp diğerine başlıyorum prolar ful bo3 yok geliştirme yok yeri geliyor hileli oynamayanları o hesaplarla derdest ediyorum daha zevkli bırakın rütbe artmış tp düşmiş şp şişmis fulleyin hesabınızı gerisi tırı vırı.artık ne bug ne bot kapanmış kapanmamış umrumda değil yıllardır bu oyun bitti dediler hala ayakta ben bitmez dedim ama artık umudum kalmadı bitmesede bile düzelmezde artık bu saatten sonra oyun şirketinin tek derdi payment orası olmasa support desteğini dahi vermeyecekleri kanaatindeyim bitene kadar ne koparsak kardır diye düşünüyorlar..bence bir kaç yıl daha sürer çünkü bu oyunun paymentini ayakta tutacak parasının katili olan harcıdığının karşılığını alamamaktan zevk alan zevk düşkünleri var...

5. işte herkes bu yüzden hile kullanıyor tutucu alıyor :D oyunu unutup hırs yapıyor cocuklar :D o yüzden sadece aynı gemiler kullanılıyor güc için herşeylerini verirler

ReloadedProject bunu beğendi.
  6. hayaligenc

hayaligenc User

7. ONURBEY

ONURBEY User

İyi Akşamlar;

Sayın Hayaligenc;

Merak ettiğim bir şey var; neden sert olamıyorsunuz ? neden ağır yaptırımlar uygulama konusunda zayıf kalıyorsunuz ?

O yazdığınız yazı da şunu yazmanızı beklerdim " Bu hesapların kökünü kazıyacağız, bir daha asla o gemiler açılmayacak "

O kadar çok uzun zaman bize sabır etmemizi söylediniz ki, sabır taşı olsa çatlardı.

Hırsız hırsızdır, şeref bugu yapma cesaretini gösteriyorsa, diğer bugları da kolaylıkla yapıyordur.

Yani bir gemi hileye bulaşmışsa, O gemiyi ufak tefek cezalarla cezalandırmanız, kişiyi engellemez, aksine cesaretlendirir.

Ayrıca bizlere de ENAYİ olmaktan başka bir şey sağlamaz. Çünkü bu hilebazlar bizlere " sizler enayisiniz " diyor. :( :( :(

Lütfen artık gerekli olan tavrınızı sert bir şekilde ortaya koymaktan çekinmeyin.

Siz lidersiniz ve gereğini yapın lütfen.

Saygılarımla.

Not: İnanılacak gibi değil :( :( :(

OYUNCU İSTATİSTİKLERİ
    PİLOT RÜTBESİ: Orgeneral
    SIRALAMADAKİ YER: 1
    OYUNCU SEVİYESİ: 19
    ŞİRKET: VRU
    ÜYELİK BAŞLANGICI: 13-02-2021
    OYUN SÜRESİ: 159 saat
    BAŞARILAR: 69
    DAĞITILAN ARGE PUANI: 16

Yazıklar olsun.

8. Viraaa

Viraaa User

bir yasaklama dalgasimi uygulucaksiniz.lütfen giş kurallarina uyalim ve onlari banlattirin.kendi kurallarina uymayan bir merkez ekip size sacma gelmiyormu?su oyunda bizleri hilecilere ezdirdinizya en buyuk ayibi senelerdir sizler yapiyorsunuz bize.dahada diyecek birseyim kalmadi.ister bu uc kagitcilari banlayin isterseniz şaha kaldirin.senelerdir yetti artik.

9. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

Bu mesaj merkez tarafından bizlere gelen metin ve tüm birimler kendi dilinde çevirip forumda yayınladı. Benim kendime özgü mesajım olsaydı eğer baya sert yazardım :)

sevgiler

Selam,

Konuyla ilgili Topluluğumun ve kendi düşüncemi yazdım, merak ediyorsanız belirteyim,

"bu hesaplar perm banla banlanmalıdır ve tüm Türk oyuncularımız ve biz bunu beklemekteyiz" dedim

daha ne diyim :)

10. Mineral

Mineral User

Kavga etmeden dövüşün

11. oben

oben User

kavga etmeyi bilseler gene etsinlerde onuda bilmiyorlar.gözüne gözüne vuruyolar yaw yazıktır.

12. Siralama oynayanlar düşünsün çok da umurumda değil, bizim serverde de var 19 lwl 130 milyark küsür şerefi var,

Profil resmi bigpointle dalga geçiyor,
    Herhafta sıralama oyuncularıyla dalga geçer nick alıyor,

Sadece ge1 de değil hemen hemen her serverde böyle 17 lwl 18 lwl 19 lwl orgeneral general gemiler var,

Bu sorun taa ben oyuna 6 ay ara vermeden önce vardı, o zamanlarda millet konu açıyordu,

Ama demekki darkorbit, 17 lwl 18 lwl 19 lwl oyuncuların general orgeneral 130 milyar tp/şeref kasacağını düşünebiliyor/inanabiliyor,

EE sonuçta bir oyuncuya haksiz ithamda bulunmak yasak değil mi?
    Bu oyuncu 17 lwl olup general olup 40-50 milyar şerefi olsa dahi ;) (Yerse)

Son düzenlenen: 8 Nisan 2021
  13. Mineral

Mineral User

Umarım geç olmadan öğrenirler.

14. Mineral

Mineral User

Bir Çorum atasözü der ki:Nohutun iyisini iklim belirler:D Hava şartları değiştikten sonra konuşalım bu konuyu.

15. S4YKLO

S4YKLO User

dün sıralamada sadece küresel 1. si olan hesap bug ile yapılmış 7.. küsür puanı vardı bu gun onuda geçip 15.. puan ile birinciliği başka bir hileci aldı adam 1 arge 26 saat online süresi var komedi resmen :) ama asıl komedi bu kadar para kazanan bir şirketin bu kadar beceriksiz olması tam anlamıyla rezllik tek bir paketin 300 liradan fazla oldugu bir oyunda bu kadar beceriksiz bir yönetim olmasını aklım almıyor, yapamıyorsanız bırakın gidin yada yapabilecek adam bulun paramızla rezil olmaya bıktık artık bu gidiş ile oyunda sadece beş kuruş para vermeden hile yapanlar ile birlikte kalacaksınız bu kafayı degiştirmezseniz oyunun ve size akan paraların sonu çok yakında gelecek

16. Ya hayali hep hayallerimizle oynama.Birde her yazından sonra gülme da.Ciddiye alıyoruz inan:((

17. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

gülmüyorum tebessüm ediyorum :) şuanda olduğu gibi ^^

Mineral bunu beğendi.