Duyuru Sevkiyat Genişletmesinden sonra güncellenmiş Galaxy Gate ödülleri hakkında!

Konusu 'Resmi Duyurular' forumundadır ve hayaligenc tarafından 7 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. hayaligenc

  hayaligenc Guest

  Merhaba uzayın pilotları,

  En son Sevkiyat Genişletmesiyle birlikte Galaxy Gates'te bazı değişiklikler gerçekleşti.Bu değişiklikler, galaksi kapısı ödüllerinin yanı sıra Alfa, Beta ve Gamma kapılarında çıkan npc sayısı ve npclerin daha az görünümünü dengelemek için artırılan zorlukları ile ilgilidir (Bildiğiniz üzere daha önce 3 gg'de npc miktarları geçmişte daha önce azaltılmıştı. Bunun sebebi galaxy kapılarında oynarken gecikmeleri önlemek için ancak bu henüz SSS'ye yansıtılmamıştı).

  Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

  Bol şans!
  Darkorbit Türkiye Takımınız
   
 2. hayaligenc

  hayaligenc Guest

  Sevgili Uzay Pilotları,

  Çarşamba günü Galaxy kapıları ödüllerinde son aylarda yapılmış olan değişikliklere ilişkin genel bilgi sunacak güncelleme yaptık. Çarşamba günü yapılan senkronizasyonla oyunun kendisinde herhangi bir değişiklik olmadı.

  Yapılan değişiklikler, kapıyı dispatch yoluyla gönderme veya manuel olarak yaparken ödül dağıtımıyla ilgili bazı açıklamalar ve elbette dispatch özelliği ile birlikte gelen aşağıdaki değişiklik dışında başka değişiklik içermeyen SSS için bir güncellemeydi:

  Yapılan tek değişiklik, Kuiper kapısının tasarım ödülünün 200.000 Uridium'dan 10.000 Uridium'a değiştirilmesiydi.

  Forumlarımızdaki mevcut SSS'ler çok eskiydi ve bu nedenle bir güncelleme yapmaya karar verdik. Maalesef dünkü SSS güncellemesi tamamlanmadı ve bazı bilgiler eksikti. Olması gerektiği kadar doğru olmadığı için SSS üzerinde yeniden çalıştık. Yaşınılan bu karmaşıklıktan dolayı özür dileriz.

  Hepinizden aldığımız geri bildirim için çok teşekkür ederiz

  DarkOrbit Ekibiniz
   
  MüminPehlivan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş