Öneri Son Şans

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Separzx tarafından 2 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Teklifi kabul ediyor musunuz?

1. evet

oy sayısı 2
    100,0%
  2. iyi

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Separzx

Separzx User

Son umut

Günaydın

Birçoğunuz beni iyi tanıdığından, doğru davranır ve akılla oy verirseniz mutlu olurum.

dizayn
    Bu, uygulamak istediğim bir teklif ve onu uygulamak güzel olurdu ..
    Topluluktan konuyla ilgili yorum yapmasını ve oy vermesini istiyorum

Nihayet problemi çözebilecek ve dip çağını sona erdirebilecek bir teklif.
    Muhtemelen her birimiz bu oyunun yeni bir dokunuş elde etmesini istiyoruz ve oyuncular dürüstçe ve herhangi bir destek programı olmadan oynuyorlar ...

İstek ve çözüm
    Bu nedenle, BP'den tüm oyuncuları madencilik kurallarını değiştirmeleri için uyarma şeklinde bir çözüm getirmesini ve bundan sonra destek programlarını kimin açtığını kontrol ettikten hemen sonra yasaklanacak ... Kurallar sorunu çözmek ve şişirme dönemini sona erdirmek için değişir.
    Bu değişiklik oyundaki tam ekrana uygulanacak, böylece kullanıcının manuel olarak kapatması ve şartları okuması gerekiyor.
    Bugüne kadar destek programları olan oyuncular tarafından affedilmesini rica ediyorum .. bu komut verilmeden önce ..

Ayrıca, moderatörlere bunun, eğer ilgileniyorsa, bu teklifi yönetimdeki birine sunmanın mümkün olup olmadığını soruyorum.

Madencilik sistemi
    Birisi yasaları 1 gün şeklinde yasakladığını ve kaldırılacağını öneririm.% 5 bz% 5 onur -20% uridium -20% kredi (7 gün veya bir ay boyunca gereksiz yere yasaklanır) ve yine de bu gibi aralar devam ederse. .
    Umarım her biriniz bu oyunun 2021'de çalışmaya devam etmesini istersiniz ve doğru oy vereceksiniz.
    Oyuncu kuralları uzun süre ihlal ederse ve zamanla gelmezse, oyuncu daha yüksek cezalar alacaktı .. -20% bz -20% onur -80% uridium -40% kredi şeklinde

Sohbet
    Sohbette oyuncuya el konulduktan sonra sohbetin çalışmaya devam edeceğini ve kullanabileceğini, ancak yazmanın yasaklanacağını ileri sürüyor .. kişisel olarak uzun zamandır youtube, twitch gibi diğer platformlarda da aynı olmasını istedim. kişinin en azından birinin ne yazdığını ve aynı işi yapıp yapmadığını okuyabilmesi

umut
    Not: Bu oyunu sevdiğim ve oynanamayacağını söylemek zorunda olduğum için daha da kötü bir yöne gittiğim ve umrumda değil, bu değişiklik nihayet durumu iyileştirebilir ve sonunda eski oyuncuları oyuna geri koyabilir .. biri!

İlginiz için teşekkürler

I am from Slovakia sory for translate IF someone can translate this i will be happy
    saygılarımla
    Jacob

Son düzenlenen: 2 Ocak 2020
  2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,
    Ne yazık ki konunuzu Bölüm kurallarına uygun olmadığı için arşive taşımak durumundayım :(. Lütfen kuralları dikkatlice inceleyip konunuzun içeriğini daha anlaşılır biçimde tekrar açarsanız gerekli desteği aldığı sürece bizde raporlarımıza eklemekten mutluluk duyacağız.:)

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.