SSS:Hangar-Ekstralar (CPU'lar)

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve Minerva tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Minerva

  Minerva Guest

  Geminizin donanımınzı daha da güçlendirmek ve üst düzey savaşlara katılarak becerilerinizi göstermek/geliştirmek için bazı yardımcılara ihtiyacınız olacaktır.Her uzay pilotunda olması gereken bu özel yardımcı CPU ların tanıtımı aşağıdadır.  DİKKAT:Resimlerin yüklenmesi internet hızınıza bağlı olarak 30 saniye ile 2 dakika sürebilir. Yükleme esnasında resimler gözükmeyebilir veya takılarak hareket edebilir.


  LGF Günlük Dosyası
  BK-100 Korsan Anahtarı​


  Tamir Robotları ve Otomatik tamirat yapan CPU'lar
  Kullanım süresini etkileyen Turbolar(CPU'lar)
  Otomatik alım yapan CPU'lar
  Seçili roketleri otomatik fırlatan CPU'lar
  Otomatik Güncelleme yapan CPU'lar
  Genişletici CPU'lar
  Saklanmaya ve ışınlanmaya katkısı olan CPU'lar
  Saldırı ve savunmaya dolaylı olarak katkı sağlayan CPU'lar
  Hastalıktan kurtulma CPU
  Ticaret Droidi
  CPU'larınız kullanabilmek için gemi gövdesindeki EKSTRA'lara yada isteğe bağlı olarak Droitlerinizdeki boş slotlara sürükleyerek bırakmalısınız.Bazı CPU'larınızı gemi ekstralarına/Droitlerine yerleştirmeniz aktif olmaları için yeterlidir ancak bazı CPU'lar için ikinci bir işlem bazı CPU'lar için 3 üncü bir işlem daha gerekir.İkinci ve üçüncü işlem gerektiren CPU'ların anlatımında nasıl yapacağınız gösterilmiştir..


  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Nisan 2020
 2. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  Araştırma dosyalarınızı Pilot profilinizde arge puanı elde etmek için ve Teknoloji Fabrikanızda teknoloji üretimi yapmak için kullanabilirsiniz.​


  [​IMG]

  Ganimet anahtarı

  Değerli korsan ganimetlerini açabilmek ve üstün nitelikli hazinelere sahip olabilmek için gereklidir.​
   
 3. Minerva

  Minerva Guest

  Tamir Robotları 4 çeşitri REP1,REP2,REP3,REP4  [​IMG]

  REP-1 Tamir Robotunu Hangar-Ekstralar bölümünden satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve Envanterden tamir ropotunuzu sürükleyerek Gemi Ekstralarınıza bırakın Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
  Darbe puanınız düştüğünde veya patladığınızda oyun sayfanızdaki cpu lar kısmından tamir robotunuzu tıklayarak geminizi tamir edebilirsiniz

  Geminizde hasar oluştuğunda devreye sokarsınız ve geminizi her dakikada 5000 darbe puanı ile tamir eder.

  Not: Saldırı esnasında, darbe alırken ki durumlarda tamir robotunuz çalışmayacaktır.

  [​IMG]


  REP-2 Tamir Robotunu Hangar-Ekstralar bölümünden satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve Envanterden tamir ropotunuzu sürükleyerek Gemi Ekstralarınıza bırakın Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
  Darbe puanınız düştüğünde veya patladığınızda oyun sayfanızdaki cpu lar kısmından tamir robotunuzu tıklayarak geminizi tamir edebilirsiniz

  Geminizde hasar oluştuğunda devreye sokarsınız ve geminizi her dakikada 20000 darbe puanı ile tamir eder.


  [​IMG]

  Not: Saldırı esnasında, darbe alırken ki durumlarda tamir robotunuz çalışmayacaktır.  [​IMG]
  REP-3 Tamir Robotunu Hangar-Ekstralar bölümünden satın alabilirsiniz..Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve Envanterden tamir ropotunuzu sürükleyerek Gemi Ekstralarınıza bırakın Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
  Darbe puanınız düştüğünde veya patladığınızda oyun sayfanızdaki cpu lar kısmından tamir robotunuzu tıklayarak geminizi tamir edebilirsiniz

  Geminizde hasar oluştuğunda devreye sokarsınız ve geminizi her dakikada 50000 darbe puanı ile tamir eder.

  Not: Saldırı esnasında, darbe alırken ki durumlarda tamir robotunuz çalışmayacaktır.

  [​IMG]


  REP-4 Tamir Robotunu Hangar-Ekstralar bölümünden satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve Envanterden tamir ropotunuzu sürükleyerek Gemi Ekstralarınıza bırakın Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
  Darbe puanınız düştüğünde veya patladığınızda oyun sayfanızdaki cpu lar kısmından tamir robotunuzu tıklayarak geminizi tamir edebilirsiniz


  Geminizde hasar oluştuğunda devreye sokarsınız ve geminizi her dakikada 75.000 darbe puanı ile tamir eder.  [​IMG]

  Gemin Tamir etmek istediğinde yukarıda resmi görünen kilit menüsünden CPU>Tamir Robutunun üzerine tıklaman gerekmektedir.

  [​IMG]

  [​IMG]
  NC-RRB Tamir Robotu Auto Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz..Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin.Envanterinizden CPU'nuzu sürükleyerek gemi eltralarınıza bırakın.Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Tamir robotunu otomatik olarak harekete geçirir.Yani her defasında tamir olmak için tamir robotuna tıklamak istemiyorsan bu CPU çok işine yarayacaktır..

  Not: Saldırı esnasında, darbe alırken ki durumlarda tamir robotunuz çalışmayacaktır.
   
 4. Minerva

  Minerva Guest

  Droit Tamir CPU ve Kullanımı Hakkında
  Eğer hasar takibinizi yapmayı unutuyorsanız ve droitlerinizin patlama riskini ortadan kaldırmak istiyorsanız size önerimiz Droit Tamir CPU kullanmanızDroit Tamir Cpularınızı geminizin ve hatta hangarlarınıdaki diğer gemilerinizi her iki konfigürasyonundaki ekstralara yerleştirmelisiniz.

  • İki türlü tamir cpu vardır
    • DRO1-CPU Kredilik olan
    • DRO2-CPU Uiridiumluk olan.
  • Dükkan>Ekstarlardan Satın alabilirsiniz veya Açık Arttırmadan ihale yoluyla kazanmayı deneyebiliriniz.

  DRO1-CPU Diroit tamir CPU'su. Dükkan > Ekstralardan Kredi ile alınır 150.000 Kredi bedelidir.Diroitlerde %70 hasar oluştuktan sonra tamir etmeye otomatik olarak başlar. Kullanılma Şekli donanımdan "Ekstralar" bölümüne koyulur, CPU’nun kullanılabilirliği 8 tamirattır.
  • Dikkat Bu CPU yu droit hasarınız %70 e ulaştıktan sonra gemi ekstralarınıza yada Droitlerinizin yuvasına koyarsanız bir işe yaramaz .Droit Hasarınız %0 iken koymanızı ve hiç çıkarmamanızı öneririz.
  DRO2-CPU Diroit tamir CPU'su. Dükkan>Ekstralardan Uridium ile alınır 15.000 Uridium bedelidir.Açık Arttırmada teklif vererek alma şansınızda vardır. Diroitlerde %97 hasar oluştuktan sonra tamir etmeye otomatik olarak başlar. Kullanılma Şekli : Donanımdan "Ekstralar" bölümüne koyulur, CPU’nun kullanılabilirliği 32 tamirattır .

  Tamirat Ücreti
  Her iki DROİT TAMİR CPU su Droitlerinizi tamir yapabilmesi için yeterli miktarda TAMİRAT ÜCRETİ olmalıdır.
  • Flax için flax başına 12.500 Kredidir
  • İris,Apisve Zeus için tamirat başına varsa önce tamir kuponunuz ,tamir kuponunuz yoksa uridiumunuz olmalıdır.Droit başına 1 tamir kuponu veya 500 U gereklidir,eğer VİP üyeliğiniz varsa tamir ücreti 250 U olacaktır.  [​IMG]

  Diroit tamir cpusu kullanımı:
  ilk önce yukarıda bahsettiğimiz iki adet diroit tamir cpsundan birine sahip olmanız gerekmektedir. Satın aldığınız diroit tamir cpusunu ekstralara yerleştirmeniz gerekir ve bunu HER İKİ KONFİGÜRASYONDA yapmanız gerekir.

  Ayrıca şu hatalara düşmeyin Cpu yanlış kullanırsanız Droitlerinizin yok olmasına neden olabilirsiniz.

  • Her iki Konfigürasyonunuzun ekstralarına takmalısınız eğer birden fazla hangarınız var ve aktif kullanıyorsanız o hangarlarınızdaki her iki konfi. ekstralarınada takınız.
  • Tamirat Hakkı ne kadar kalmış buna mutlaka bakınız .Oyun ekranınızdaki hızlı erişim yuvasında CPU düğmesinde Droit Tamir CPU nuzun ne kadar tamir hakkı kaldığını görebilirsiniz
  • Yeterli Tamir Ücretinin olduğundan emin olmalısınız
   
 5. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  ROK-T01 Roket Turbosunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  (Tekli Fırlatılan roketler için) Roket atarınızın çalışma hızını 2 kat arttırır.
   
 6. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  MINT01 Mayın Turbo Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Mayın ve mayın oluşan malzemelerin (Ema,Acm-01,Emp-M01,Sab-M01,DD-M01, Akıllı Bomba ve Insta Kalkan) bırakma zamanını %25 kısaltır.

  [​IMG]

  MINT02 Gelişmiş Mayın Turbo Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Mayın ve mayın oluşan malzemelerin (Ema,Acm-01,Emp-M01,Sab-M01,DD-M01, Akıllı Bomba ve Insta Kalkan) bırakma zamanını %50 kısaltır.
   
 7. Minerva

  Minerva Guest


  Bu CPU 2 adımda kullanıma hazır hale getirirsiniz ilk adım gemi gövdesindeki EKSTRALARA yada isteğe bağlı olarak Droitlerinizin boş yuvalarından birine göndermek.İkinci adım KULLAN düğmesine tıklayarak CPU'nun almasını istediğiz Lazer türünü seçmek .

  [​IMG]

  AM-CPU Cephane Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Cephane alma ikinci adım;Cephane seçmek.

  [​IMG]
  Ekipmanınıza ekledikten sonra cpunuzu tıklayarak otomatik alınmasını istediğiniz cephane türünü seçin. Seçili olan lazer cephanesi, 1000'nin altına düşünce otomatik olarak 10.000 adet satın alır.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir
   
 8. Minerva

  Minerva Guest

  Bu CPU 3 adımda kullanıma hazır hale getirirsiniz ilk adım gemi EKSTRALARINA yada isteğe bağlı olarak Droitlerinizin boş yuvalarından birine göndermek.İkinci adım EKSTRA bölümünde CPU'nun almasını istediği roket türünü seçmek .Son adım oyun ekranından CPU düğmesinden aktif etmek.


  [​IMG]

  RB-CPU Roket Alma Asistanını Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Ekipmanınıza ekledikten sonra cpunuzu tıklayarak otomatik alınmasını istediğiniz cephane türünü seçin. Seçili olan roket cephanesi, 100'ün altına düşünce otomatik olarak 500 adet satın alır.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir

  İkinci Adım;Roket türü seçimi

  [​IMG]  Son Adım;CPU düğmesinden aktif etmek


  [​IMG]

  Dikkat! Bu CPU ekstralarınıza yerleştirleştirdikten sonra devreye sokabilmeniz için oyun ekranınızdaki HIZLI ERİŞİM ÇİZELGESİNDE (Kilitli Menüdeki) CPU düğmesindende aktif etmelisiniz.Bunun için CPU düğmesindeki AROL-X üzerine tıklayın kutu çerçevesi kalın beyaz çerçeve olduğunda aktif olmuş demektir.

   
 9. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  FB-X-CPU'nuzu Dükkan>Ektralardan satın alabilirsiniz.Temin ettikten sonra Hangar-Envanter’e girin ve cpu nuzu sürükleyerek veya CPU üzerine tıklayı ctrl tuşuna basarak EKSTRALAR bölümünedeki boş ekipman yuvasına yerleştirin. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Yakıt Satın Alım CPU'su
  P.E.T. yakıtı 1.000 birimin altın düşünce, otomatikman 10.000 birim yakıt satın alır.
   
 10. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  AROL-X Roket Auto Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Lazer saldırısı yapıldığı an, otomatikman mümkün olan hızla seçili olan roketleri ateşler..


  Son Adım;CPU düğmesinden aktif etmek

  [​IMG]

  Dikkat! Bu CPU ekstralarınıza yerleştirleştirdikten sonra devreye sokabilmeniz için oyun ekranınızdaki HIZLI ERŞİM ÇİZELGESİNDE (Kilitli Menüdeki) CPU düğmesindende aktif etmelisiniz.Bunun için CPU düğmesindeki AROL-X üzerine tıklayın kutu çerçevesi kalın beyaz çerçeve olduğunda aktif olmuş demektir.​
   
 11. Minerva

  Minerva Guest

  Bu CPU sayesinde çoklu roketlerinizi 3 adımda işlem yaparak kullanmaya başlarsınız.İlk adım CPU'nuzu gemi gövdesindeki EKSTRALARA yada isteğe bağlı olarak Droitlerinizin boş yuvalarından birine göndermek.İkinci adım oyun ekranından CPU düğmesinden aktif etmek.En son oyun ekranınızdaki hızlı erişim çizelgesinden (Kilitli menü) hangi çoklu roketi kullanmak istiyorsanız onu seçmek

  [​IMG]

  RL-LB1-CPU Roket Fırlatıcı Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  İkinci adım;oyun sayfası CPU düğmesinden aktif etmek

  [​IMG]


  Son adım;hızlı erişim çizelgesinden çoklu roket seçmek


  Roket fırlatıcı CPU roket fırlatıcısını seçilen roketlerle yükler ve gerçekleştirdiğin bir lazer saldırısında roketleri otomatikman ateşler.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir
   
 12. Minerva

  Minerva Guest

  Geminizdeki hammaddelerle lazer ve roketlerinizi otomatik güncellemek için gerekli CPU 'dur.Bu cpu'ları 3 adımda işlevsel hale getirirsiniz İlk adım CPU'nuzu gemi EKSTRA'larına yada isteğe bağlı olarak Droitlerinizdeki boş slotlardan birine yerleştirmek.İkinci adım lazer veya roketlerinizi geliştirmeyi yapmasını istediğiniz hammadde ile en az bir kere olsun elle güncellemek.Son adım ayarlar>gameplay menüsünden Labaratuvar CPU ile otomatil silah geliştirmeyi aktif hale getirmek.

  Labaratuvar CPU'ları 2 çeşittir Labor CPU2(roketler) ve Labor CPU3(Lazerleri)

  [​IMG]

  NC-AWR Labor 2 Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Geminizin ambarında bulunan madenlerle, otomatik olarak roketleri geliştirir. Bu işlem için kullanacağı maden son geliştirmede kullandığınız maden olacaktır.

  Not: Skylab dan satış yapmak için taş yollamdan önce cpunuzu donanımızdançıkartın ki sorun yaşamayın!
  Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.


  --------------------------------

  [​IMG]

  NC-AWL Labor 3 Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Geminizin ambarında bulunan madenlerle, otomatik olarak lazerleri geliştirir. Bu işlem için kullanacağı maden son geliştirmede kullandığınız maden olacaktır.

  Not: Skylab dan satış yapmak için taş yollamdan önce cpunuzu donanımızdançıkartın ki sorun yaşamayın!
  Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.
   
 13. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  NC-AGB-CPU Jeneratör Geliştirici Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Jeneratörleri gemide var olan en iyi hammaddelerle otomatikman geliştirir.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir
   
 14. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  GEMINEX-X1 Kargo Kompresörünü Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Ambarınızın kapasitesini otomatik olarak 2 kat arttırır.
   
 15. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  SLO1-CPU Slot Genişleticisini Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Geminizdeki extralar için 2 yeni boş slot yeri verir.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.

  [​IMG]

  SLO2-CPU Slot Genişleticisini Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Geminizdeki extralar için 4 yeni boş slot yeri verir.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.

  [​IMG]

  SLO3-CPU Slot Genişleticisini Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Geminizdeki extralar için 6 yeni boş slot yeri verir.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.

  [​IMG]

  SLO4-CPU Slot Genişleticisini Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Geminizdeki extralar için 10 yeni boş slot yeri verir.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.
   
 16. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  CL04K-MOD A Tipi Kamuflaj Modülünü Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz..

  Gemin saldıraya geçene kadar , yakınında ema dalgası atılana kadar / ema dalgası atana kadar veya anti kamuflaj mayınına çarpana kadar düşmanların seni göremez.

  Not: Küçük haritada geminizde kamuflaj olmasına rağmen görünürsünüz! Temin edildiği an otomatik olarak devreye girer.


  [​IMG]
  CL04K-Kamuflaj Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
  Oyun sayfanızdaki Cpular bölümünden seçtiğiniz an geminize kamuflaj verir, dilerseniz kısayol tuşlarınada atayabilirsiniz..

  10 adet kamuflaj verir. Gemin saldıraya geçene kadar , yakınında ema dalgası atılana kadar / ema dalgası atana kadar veya anti kamuflaj mayınına çarpana kadar düşmanların seni göremez.

  Not: Küçük haritada geminizde kamuflaj olmasına rağmen görünürsünüz!

  [​IMG]
  CL04K-XL-CPU Kamuflajlı CPU XLı Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
  Oyun sayfanızdaki Cpular bölümünden seçtiğiniz an geminize kamuflaj verir, dilerseniz kısayol tuşlarınada atayabilirsiniz..

  50 adet kamuflaj verir . Gemin saldıraya geçene kadar , yakınında ema dalgası atılana kadar / ema dalgası atana kadar veya anti kamuflaj mayınına çarpana kadar düşmanların seni göremez.

  Not: Küçük haritada geminizde kamuflaj olmasına rağmen görünürsünüz!
   
 17. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  JP01-CPU Galaxi Atlama Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
  Oyun sayfanızdaki Cpular bölümünden seçtiğiniz an atlayış gerçekleşir, dilerseniz kısayol tuşlarınada atayabilirsiniz..

  Ana harita X-1'e atlamak için kullanılır ve X-1, X-2, X-3 ve X-4 haritalarında çalışır. 10 atlayış dayanır. Darbe alırken atlayış gerçekleşmez.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir

  [​IMG]

  JP02-CPU Galaxi Atlama Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
  Oyun sayfanızdaki Cpular bölümünden seçtiğiniz an atlayış gerçekleşir, dilerseniz kısayol tuşlarınada atayabilirsiniz..

  Ana harita X-1'e atlamak için kullanılır ve tüm haritalarda çalışır. 20 atlayış dayanır. Darbe alırken atlayış gerçekleşmez.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir

  [​IMG]

  AJP01-CPU İleri düzey Jump CPU 1'i Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
  Seçilen bir hedef haritasına sıçramayı sağlar.

  Not : Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir.
   
 18. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  SMB01-CPU Akıllı Bomba Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Oyun sayfanızdaki patlayıcılar bölümünde kullanıma hazır bulunur, dilerseniz kısa yol tuşlarına atayabilirsiniz.

  Akıllı bombaları yerleştirme süresi, mayınlarla aynıdır. Her kullanım için 10 mayın 100 xenomit harcar. Patladığında sende hasara yol açmaz.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir
   
 19. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  ISH01-CPU Insta Kalkan Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Oyun sayfanızdaki patlayıcılar bölümünde kullanıma hazır bulunur, dilerseniz kısa yol tuşlarına atayabilirsiniz.
  3 saniye boyunca, her türlü düşman saldırısına karşı korur. Her kullanım için 10 mayın ve 100 xenomit harcar.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir
   
 20. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  AIM01-CPU Hedef Yardım Cpu 1’i Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
  Oyun sayfanızdaki Cpular bölümünden aktif hale getirilir.

  Hedef belirlemede yardımcı olur ve böylelikle lazerle (miss) boş ateşi % 25 düşürür. Her salvoda 10 Xenomit harcar.


  [​IMG]
  AIM02-CPU Hedef Yardım Cpu 2’yi Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz.. Temin ettikten sonra Hangar-Ekipman’a girin ve cpu ya tıklayarak gemiye seçeneğini onayladığınızda cpu geminizdeki boş ekipman slotuna yerleşir. Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..
  Oyun sayfanızdaki Cpular bölümünden aktif hale getirilir.

  Hedef belirlemede yardımcı olur ve böylelikle lazerle (miss) boş ateşi % 50 düşürür. Her salvoda 10 Xenomit harcar.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir
   
 21. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]

  RD-CPU Radar-Cpusunu Hangar-Ekstralar bölümünden veya alışverişten teklif vererek kredi karşılığında satın alabilirsiniz..Temin ettikten sonra Hangar-Envanter’e girin ve cpu nuzu sürükleyerek veya CPU üzerine tıklayı ctrl tuşuna basarak EKSTRALAR bölümünedeki boş ekipman yuvasına yerleştirin Her 2 konfigürasyonda da olmasını isterseniz bu işlemi 2. konfigürasyonada uygulamanız gerekmektedir..

  Diplomatik durumu küçük haritada gösterir. Vip üye hesaplarımızda diplomatik durum otomatik olarak gerçekleştiğinden kullanımına gerek kalmamaktadır,yani daha açık ifadeyle;
  RadarCPU vip üyesi olmayan normal klan üyelerinin klan diplomasi durumunu küçük haritada görebilmelerini sağlar.Bu şu demek vip üyeliğiniz yoksa tüm şirket üyeleriniz küçük haritada mavi nokta olarak görünür bu cpu taktığınızda klanınızın diplomatik ilişkisi bulunan diğer klanların üyelerini küçük haritada Nap ise SARI ,İttifakları ise YEŞİL ,Savaş ise KIRMIZI noktalar olarak görmenizi sağlayacaktır.

  Eğer klan üyesi değilseniz bir işinize yaramaz ve eğer vip üyeliği olan bir klan üyesi iseniz gene işinize yaramaz.

  Not: Her konfigürasyon içinde, bu malzeme türü bir kere kullanılabilinir
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.