Sunucu Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve aslansami31 tarafından 3 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yeni başladım oyuna ama o kdr çok olumsuz yorum görüyorumki içimdeki heyecanı bitiriyor oyun bitti diyenler hile ile oynamazsan oynama diyenler bunlara cevap arıyorum bide şuanda en kalabalık sunucu hangisi söylerseniz sevinirim

2. tryhardD

tryhardD User

Kalabalık sunucu işini bilmiyorum GE1 ismi çok geçiyor. Hile meselesine gelince: Eğer tek veya 3-5 arkadaş takılırım diğer oyuncuların benim emekle yapacaklarımı 10 bin katını 100 kat kısa sürede yapmasından da rahatsız olmam pvp'ye çıktığımda da trenlerin ve gözlüklülerin tacizlerine de aldırmam diyeceksen oyna ama şunu da unutma bu oyun inanılmaz vakit ve para tüketiyor. Para harcamadan da gelişmenin yolları da olsa parayla 1 senede yapacaklarınızı parasız 10 senede yapamazsınız ki otoların bu kadar çoğalmasının asıl sebebi bu. Eğer millet aşırı gereksiz kötülüyor gibi bir hissiyata da kapıldıysanız sadece hepimizin video izlediği youtube'a darkorbit yazın ve kalan oyuncuların kalitesini izleyin ondan sonra karar verin gerçekten kötülerken çok mu abartılıyor. Ayrıca sıralama kasma hayaliniz de olacaksa onu da unutmanızı tavsiye ederim son ebedi kapı bugunda sayılamayacak kadar çok şeref kasmış değişik hesaplar hala duruyor ortalıkta ve yarın bir gün başka bir bug çıktığında da verilecek cezaların bundan ağır olacağına dair bir işaret de yok (özür dilerim tatil demeliydim 1 hafta kapatın üstüne de kastıkları a-bl'leri rinuskları ve izleri hesaplara bırakın buna da ceza diyin:D:D )

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

3. Parti yazılımlar GİŞ kurallarınca yasaktır. Detayları konudan öğrenebilirsiniz.
    GE1 Sunucusu oldukça yoğun bir sunucu. Ancak kasılması da bir o derece zorlu bir sunucu. Başlangıç olarak PvE sunucusunu öneririm.

İyi Forumlar.

4. söylenen tüm olumsuzluklar maalesef doğru ve söylenmeyenlerin yanında çerez kalır.yeni başlayacaksan tüm bu olumsuzlukları kabullen ve öyle başla ayrıca yeni başlayan birisi için kalabalık sunucu avantaj değil dez avantajdır sana önerim küresel rahat kasılırsın vurdu kırdı yaratığı kesiyodum beni kesti yeni başlayanlar korumalı olsun derdi yok.

5. Konu kapanabilir teşekkürler

6. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.