Support Yazınız hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sekiz tarafından 19 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sekiz

sekiz User

Selamlar, adminlerin bitmek bilmeyen bir support fetişi var. nedenini anlaymıyorum, forum da sizin siteniz. kullanın yahu. PVE server çökmüş, adım atılmıyor oyunda ne chate girebiliyorsun ne etkinlik ne arkadaş listesi ne grup. BOT koruması geliyor 5-2 hangarda bugdayım çıkıp kutuyu toplayamıyorum* sevgili görevli arkadaşlar, gelin bu supporta yazın fetişinden vazgeçin.

@hayaligenc adminim, gelin iki lafın belini kıralım sizlerle.

Almanya çalışıyor diye söylenecek yalanlar için duruşumuz bellidir; Cem Yılmaz'ın Ali Baba ve 7 Cüceler filmi dakika 19 saniye 5;

umuyorum alınganlık yapıpta ban atmazsınız. bigpointin onca saçmalığına rağmen sarkastik bir şekilde eleştiri yapıyorum :')

ekleme: @hayaligenc mesela biz pve de bu etkinliği hiç göremedik. cidden, ilk gün açıldı sadece ve sonrası yok. ne yapacak sizin Almanya? HİÇBİR ŞEY.

FALCON9090 bunu beğendi.
  2. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

Hesaplara işlemleri support üzerinden yaptığımız için bu yüzden yönlendirmeler burası aracılığıylaa yapılır. Sadece hesap değil şikayetlerde. Çünkü bizlerde üst merciye raporlama yaparken supporta yazdığınız ticketlar aracılığıyla iletiyoruz. Her ticket bir kayıttır ve bu kayıtla işlem yapılır,

keyifli vakitler :)

3. sekiz

sekiz User

sevgili hayaligenççiğim, hesaplarla alakalı bir durum yok. benim itemim silinse veya bana gökten item gelse hesapla alakalı olur. oyununuz çalışmıyor, bakınız tane tane yazıyorum ça lış mı yor! portaldan atlayamıyoruz diye, droit değişmiyor diye tam olarak hesap üzerinden nasıl bir aksiyon alacaksınız? bitip giden bu etkinliği nasıl telafi edeceksiniz? paymentte ögelerin x2 gelmesine hemen çözüm bulmuşsunuz, büyük ihitmal kan ter içinde kalıp hayırrr olamaz para kaybediyoruzzz diyerek çözüm bulundu. 5 gündür pve de oyun yok. en kalabalık sunucunuz çökmüş, foseptik çukuruna dönmüş. 5. gün gelip arkadaşlar sorunun farkındayız ticket atın diyorsunuz. siz insanları ne yerine koyuyorsunuz tam olarak?

55...HERO...55 ve JαbbαŔ bunu beğendi.
  4. Bütün sorunun ana sebebi teknik ekiple başlıyor yine burayla bitiyor.

Teknik ekibi değiştirmenin yolunu bulmak lazım.

Sesimizi nasıl duyurabiliriz?

55...HERO...55 ve militaryship-3 bunu beğendi.
  5. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

Serzenişlerinizi yazmışsınız fakat unuttuğunuz bir nokta var, ben dahil tüm ülkelerin takım lideri aynı zamanda ıcmleri oyuna müdahale edemiyor! Edebiliyor olsaydık şayet zaten elimizden geleni yapardık.

Sorun var evet bunu inkarda etmiyorum zaten ama yine aynı kapıya çıkıyoruz. Bu benim elimde değil. Söz konusu bugünkü duyuruya gelecek olursak, merkez tarafından değil kendi nezdimce açtığım bir konu. Yani gelen (ticketla) şikayetleri toplu bir şekilde ileteceğim. Ben elimden geleni yapıyorum yapmayada devam edeceğim. Kimsenin memnun olmasını beklemiyorum sizler gibi bir oyuncu olan ben, yetkilerim nereye kadar el veriyorsa onu yapmaktan geri durmuyorum ve durmayacağımda.

Son olarak " siz insanları ne yerine koyuyorsunuz" demişsiniz, kendi ve takımım nezdinde söyleyeyim "başımızın tacı"...

iyi günler

Fooxel93 bunu beğendi.
  6. oben

oben User

bu durumda f5 atın bağlanma esnasında serbest tıklayın o bölgeden cıkmış olursunuz..

7. FALCON9090

FALCON9090 User

ONCELIKLE AGZINA SAGLIK KARDEŞİM TURKIYENIN SESI OLMUSSUN. Ip forum bani atabiliyordu adminler bilmiyorum :D yorum atamıyordum. Support hile yalanını bug yalanını credi bugu açık bulanini alayini reportladik teşekkür ediyorlar bizde teşekkür ederimde bu support pushing geldimi çalışıyor saat gibi anlayamıyorum sesimizi nerde duyurucaz unutulmuş bir server yaptınız tryi globalle alakanız kalmadı texsas döndü buralar .........

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.