Öneri Takipçi ile gemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TALIPHAN tarafından 24 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce gelmeli mi ?

1. Evet gelmeli

oy sayısı 1
    10,0%
  2. Hayır

oy sayısı 9
    90,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TALIPHAN

TALIPHAN User

Merhabalar,

Malumunuz son zamanlarda oyunda bir çok yenilik olmaya başladı , modüller geldi ve hız , isabet , extra hasar ve extra hp gibi bir çok modeli var. Eskiden en güçlü 2 gemi vardı , 1 tanesi sayborg ( TL ile alınabilen ) , 1 tanesi Centrion ( Sadece cok fazla ugrasarak alabildigin ), oyuna yeni gelen modüller yüzünden bu gemiler cokta fazla rağbet görmemeye başladı çünkü özellik bakımından geri kaldı , bana kalırsa oyuna en az 50 veya 75 bin takipçi ile alınan Centrion 2 adlı bir gemi getirilmesi gerekli yine sadece çok fazla emek edilerek alınabilen ve bot kullananların hemen ulaşamayacagı seviyede olmalı. Bana göre diger gemilerede extra hız ve vuruş modülleri geldiginde oyunda ciddi bir eksiklik olarak görüyorum Centrion 2 adlı gemiyi. Kesinlikle 1 tane olmalı bu gemiden

2. Bu kadar yenilik içerisinde fazla gereksiz buluyorum.

3. Bence oyuna daha über gemi gelmemeli. Daha taktiksel mantıkta olabilecek gemiler gelmeli. Zephyr gibi

4. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Konunuz bölüm kurallarına uymadığından dolayı kilitlenip arşive taşınmıştır. Dilerseniz konunuzu daha kapsamlı ve açıklayıcı bir şekilde yeniden açabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.