Takvim Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve g503 tarafından 22 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. g503

g503 User

forumda 3 haftadır admin yok ne etkinlik açıklamaları yayınlandı ne haftalık etkinlikler hayırdır toplu grevemi gidildi :) nerede bu adminler nerede haftalık takvimler ????

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Burada..

Adminin en temel görevi altındaki kademelerde görevli olan arkadaşların çalışmalarını düzenlemektir. Aralarında koordineli iş dağılımı yapar ve gerekli gördüğü durumlarda aksiyonlar alır.

Mevcut takımdaki arkadaşlarımızla aramızda herhangi bir koordinasyon bozukluğu veya görev yönetiminden kaynaklı sorun bulunmamaktadır. Bu durumdan dolayı da Takım Lideri ve BA dışında mevcut admine henüz ihtiyaç görmemekteyiz. :)

Herkes üstüne düşen görev fazlasıyla yapmaktadır takım içerisinde. Etkinlik kısmına gelecek olursak, Modlarımız tüm etkinlikleri eksiksiz bir şekilde paylaşmaktadır ve gerekli raporlamaları sağlamaktadır. İllaki bir admin tagına gerek yoktur. :)

Unutmadan söyleyeyim ki, takvimde gecikme yaşanmış olabilir ama diğer hiçbir etkinlikte iddia ettiğiniz gibi birşey olmamamıştır.

İyi Forumlar.

3. sana göre öyle tabi buradan bakılınca öyle bişey yok.

4. YARGU

YARGU Guest

Tam olarak istediğin nedir bu konuda? Admin mi istiyorsun?

5. sadece adalet ister admin ister fm isterse sm olsun ama öncelikle adil olsun insanlarla muhattap olduğunu unutmasın kendisininde bir insan olduğunu burada yetki sahibi diye yetkisini kötüye kullanmasın egosunu tadmin etme platformu olmasın burası.mesela yargu bazı oyuncularla yılışık yazışmalarla diğer oyunculardan farklı tuttuğu ismi lazım değil fm yalakası bir üyeyle gayri ciddi ilişki içerisinde olmasın herkese eşit ve insanca muamele yapsın yeterde artar bile.yoksa admin olmuş fm olmuş hiç fark etmez isterse avatarında hiçbirşey yazmasın.bu forumda bu dönemki gibi açıktan adam kayırma yapılmadı bunların başınıda yargu çekiyor bunu kabul etsenizde etmesenizde buradan görünen o.birde tl 12 yıldır burada demişsiniz merak ettim 12 yıldır burada olan tl kimmiş.birde ss alıp supporta gönder demişsiniz çok komik kimi kime şikayet edecek oyuncular bunları geçiniz açıktan adam kayıran bir fm yi görmüyormu tl neden duruma müdahele etmiyor sağlasın adaleti ozaman yani tabiri caizse bozacının şahidi şiracı evet kabul etmeyeceksiniz biliyorum ama buradan görünen o forumu yarım saat araştıran bir insan bunu açık ve net bir şekilde görüyor arşivlenmiş konularda bile var..tek istediğim ADALET.

YARGU bunu beğendi.
  6. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bizler bir insanız ve bunu biliyoruz. Sizlere elimizden geldiği kadar canla başla yardımcı oluyoruz. Daha temiz ve düzenli arkadaşlar edinmek uğruna ve sizlere haksızlık olmasın diye burada bir avuç yönetici ile yüzerce oyuncu arkadaşımızın sorunlarına çözüm ulaştırmak için çalışıyoruz. Ben yeteri kadar adil olduğumu düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla laf atılır izi kalır oluyor genelde. Kimseye haksız yere ceza vermedim. Kimseye haksız yere göz yummadım.

Kiminle yılışık yazışmam var mesela? Discord sunucusu üzerini mi kast ediyorsunuz? İddia ettiğiniz konuşmaların linklerini atarsanız doğruluk var mı yok mu görürüz.

Kimi kast ettiğinizi gayet iyi biliyorum. Kast ettiğiniz oyuncuyu sizin gördüğünüz kadar görüyorum burada ama fark ne derseniz. Birisi yardımcı oluyor diğer oyunculara ve girdiği konuları sabote etmiyor veya alakasız cevaplar vermiyor veyahutta tartışma ortamı çıkararak konunun doğruluktan ayrılmasını sağlamıyor. Bizler bu tip oyunculara cevapları için teşekkür ettiğimiz de ve gülücük koyduğumuz da yandaş olmuyor bunu açıklığa kavuşturalım. :)

Herkese eşitim neden derseniz, bahsettiğiniz oyuncuya geçen haftalarda uyarı verdim ve yaptığı bir üsluptan dolayı banladım. :) Aslında bunu açıklamak zorunda değilim ama laf at izi kalsın üstünü örttü denilerek haklılık payınızı yok etmek amacım. :)

Eğer bana kimi kayırdığımı kanıtlarıyla birlikte buraya yüklemezseniz attığınız iftiradan dolayı gerekli işlemi size de yapacağım netim bu konuda. :)

Takım Lideri Hayaligenc :)

Yukarıda 4 kere yazdım kanıtını atın görelim tüm oyuncularla birlikte madem support adam kayırıyor. Yılışık cevabı kime veriyorum biliyor musunuz böyle lafı ortaya atıp elinde birşey olmadığı halde sırf diğer hesabından ban yediği için spam amaçlı gelen arkadaşlarımıza.

Bakın bekliyoruz burada 12 saat süre veriyorum eğer kanıtlarınızı sunmazsanız gerekli işlemi icra edeceğim. :) Yılışık bir cevap daha vereyim, yar ben adaletin ta kendisiyim. :D

7. hayaligenc

hayaligenc User

Selamlar,

Sorun nedir? Kim kimi kayırmış, ortalık birazcık karışmış anlaşılan?

Edit: supporta gönderdiğiniz biletlerin uçması ve gözden kaçması veyahut bana gelmeme gibi şansı yok. Hiçbir şey sonsuza kadar saklanmaz muhakkak açığa çıkar o yüzden müsterih olun.

Son olarak mod admin fm cm vb şikayetleri supporta gönderiniz buradan kesinlikle işleme almıyorum.

teşekkürler :)

8. zalim

zalim User

Oyunda bot, oto sorunu var, haksız kazanç var, bug yapanın yanına kar kalıyor. Lag sorunu, uygulama sorunu var. tamam bunlara belki elinizden bişey gelmiyor olabilir ama en azından birisi bir paket satın aldığı zaman vip,inidirm,katlayıcı, bunları oyunun kendi sorunu yüzünden kullanamayıp boşa gittiği zaman bile telafi veremiyorsunuz. Üstüne portta sıkışıyorum supporta yazıyorum bana yardımı şu.... RESET BEKLE :D :D zaten sen bişey yapmıyorsun ki reset otomatik geliyor zaten. Tabi bu arada aldığım katlayıcı,vip,inidirm çöp oluyor. Ben sizin gerçekten "canla başla" neye yardımcı oldğunuzu pek anlamadım.

9. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

Reseti bekle muhabbetinize açıkcası takıldım. Göreve geldiğimden bu yanadır kimsenin mağdur olmaması adına reseti bekletmem. Bu olay ne zaman yaşandı acaba?