Öneri Takvim

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ByWicked tarafından 13 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce görüşüm doğru mudur?

Anketin kapanma tarihi 19 Temmuz 2020.
  1. Evet katılıyorum.

oy sayısı 8
    100,0%
  2. Hayır katılmıyorum.

oy sayısı 0
    0,0%
  1. ByWicked

ByWicked User

Forum üzerindeki takvim de güncel olarak haftalık yayınlama yapılmaktadır. Fakat adı üstünde takvim olduğu için ve bence 1 aylık düzenleme yazılmalıdır yani oyun içi takvimi gibi bence bu hem bizim indirim yada katlayıcı çekmemize bi + olur. Hemde gelicek olanlardan önceden haberder olmamızı sağlar diye düşünüyorum

2. -333-

-333- User

bütün eksikler tamam herşey düzeldi bu eksik buda olsunda tam olsun bari millet oyuna giremiyor acısını güncelleme bölümü çekiyor.olsun olsun iyi olur.

3. böylelikle oyuna giremediğimiz günlerde neler kaçırdığımızı daha net görebilceğiz oyum evet

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Takvim haftalık olarak Merkez ekip tarafından yayınlandığından dolayı böyle bir durumun gerçekleşeceğini düşünmiyorum. Ancak belirtmiş olduğunuz hususta takvim bölümünü 3 ay boyunca düzenli takip etmeniz halinde içeriklerin benzer olduğunu anlayacaksınızdır.

İyi Forumlar.

5. ByWicked

ByWicked User

Örneğin bu gün Kapılar x2 oldu ve bir çok kişi şaşırdı bu sebepten indirim ini alamayanlar oldu yani bu bence bir çok kişiyi geri düşürdü yani acısını bir çok kişi çekti bu yüzden herkes in evet vereceğini düşünüp bi çözüm geleceğine inanarak bu oylamayı açtım

Aynen öyle yada kapı x2 olacaksa indirim çekeriz yada giriş yapmayacaksam bile ne olacağını bilmeliyiz diye düşünerek evet oyunuzu kutlamanıza sevindim

İyi Forumlar.

Sayın Admin'im peki bu anketin sonucu yani yüksek bi oyla ile evet çıkarsa bu dikkate alınır mı? Fakat 2. haftada yapılan etkinlik bidaki ay ilk hafta yada 3. hafta geliyor yani pek kestirilmiyor ondan dolayı bu oylamayı açtım yani merkez ekip forumdaki oylamayı dikkate alıp işleme koymaz mı? Yani zaten bu takvim adminlere aylık olarak atıldığını düşünüyorum haftalık paylaşılıyordur bence yapılabilicek bir durum zaten oyun için şuanda bi problem var en azından böyle bi güzellik bile şuanda herkesi mutlu eder düşüncesindeyim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Temmuz 2020
  6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzun raporlanması adına konunun Güncelleme ve Fikir Havuzu Bölümünde ve Bölüm Kurallarına uygun bir şekilde açılmış olması gerekmektedir. Bu şekilde konu hakkında gerekli raporlama işlemleri yapılabilinir. Bölüm kurallarına uygun bir şekilde konu açmak için yan sekmenizde bölüm kurallarını detaylıca incelemeyi unutmayınız. Eklenmiş olan anketin hatalı veya eksik olması durumunda konu arşivlenmektedir.

İyi Forumlar Dilerim.

7. ByWicked

ByWicked User

Sayın Adminim her yazım tutuyor ve gerçekten gerekli olanlara değiniyorum fakat yanlış yazdığımı her seferinde siz belirtiyorsunuz özellikle hayellerimi yıkıyorsunuz :) :(

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu açıkca desteklemek üzerine Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümüne taşımak isterdim. Ancak konunuzda anket süresi ve oylarınız genele kapalı bir durumdadır. Belirttiğim gibi raporlanması adına konu ve anket Bölüm Kurallarında belirtilen şartları sağlamlıdır.

İyi Forumlar Dilerim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Temmuz 2020
    Luminous bunu beğendi.