Test Sv si ücretli Ve Kalıcı olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kara-Düşünce tarafından 22 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Test sv sinin Pve ve üceretl sürümü çıksın mı ?

Anketin kapanma tarihi 22 Ekim 2021.
  1. Evet

25,0%
  2. Hayır ( daha iyi fikirlerim var )

75,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar bildiğimiz üzere test sv sinde kaynaklara ulaşmak oldukça kolay ben derim ki hazır oyunun indirmeli sürümü çıktı özel bir test sv si hazırlanıp bu sv ye belli bir ücret karşılığı kayıt olup oyunu pve gibi oynamak isteyenlere özel bir sv haline getirilebilir..
    hem sıralama puanları da adam kesmek hariç kapı yapma ve npc üzerine kurgulanır...
    Böyle bir şey olsa ben inanın kayıt olacağım...
    siz ne dersiniz ?

brando1g bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Test sunucusunun amacı oyuna yeni gelecek şeyleri test edip oyuncuların fikirlerini/görüşlerini almak ve yeni gelen şeylerde oluşan bug/hataları görmek yani testin amacına ters bir istek bu

3. Aliens

Aliens User

Bu oyunun normal sunucularına çok zarar vereceği için kesinlikle olumlu bakmıyorum. Ayrıca Test Sunucusu adından da anlaşılacağı üzre test işlevi görmelidir.

4. lordm0zart

lordm0zart User

anlamı ne bunun :D :D

5. Test sunucusu amacının dışına çıkamaz. Ama yalnızca iyileştirme, dengeleme ve yenilikler için değilde oyun deneyimi, oyunu anlama, öğrenme, tanıma, ekipmanları test etmek üzerede oyuncular için daha sık açılabilir

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz bölüm kurallarına uygun değildir. Belirtmiş olduğunuz durumun da mümkün olmayacağını eklemek isterim. Test serverinin de diğer oyuncu arkdaşlarımızın belirttiği gibi; oyun içerikleri test etmek için kullandığımızı hatırlatmak isterim.

Konunuz kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.