TR Support ekibi başka bağlanması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 5 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

TR ekibinin adaletli olmayışından dolayı yetkileri alınmalı mı?

 1. Kesinlikle evet

  85,7%
 2. Hayır böyle iyi

  14,3%
 1. TR ekibi adaletli davranmadığından dolayı support kim varsa hepsinin ihraç edilmesi ayrıca chat ekibininin de baştan sonra kadar değiştirilmesini talep ediyoruz.

  2021 haziran ayında rakibin istasyonunu kestiğim halde pushing ban yedim bir kişiye 20-30 kez patlamış olabilirim fakat arada başka kişilerde vardı ve sürekli map değişerek aktif oyuncu olduğumu kanıtladım.

  Bu olaydan sonra rakip karşı tarafa 1 kişiye 30 diğer kişiye 40 başka birine 50 defa otoda olmasına rağmen kesme/kesilme limiti aştığı halde sadece 2 kişi arasında 1 saatte olay olmasına rağmen pushing ban yemedi.

  Chat üzerinden bolca hakaret küfür edilmesine rağmen ben bir kişiye madem o kadar kendine güveniyorsun gel gerçek hayatta et bakalım istanbulda oturuyorum dediğimde 7 ay ban yedim kaç defa mail atsam da açılmadı en son 31.12.2021 de attım ceza süresinin bitimini bekleyin dediler :D

  Chat banım açıldı bana yine bolca hakaret küfürler edildi tam 1 gün boyunca reportladım ayrıca support mail attım kendileri reportlamamı istedi reportladığım kişi en düşük 1 ay ban yemesi lazımken ertesi gün yine chatteydi.

  Support ve chat ekibi artık tarafsızlığını kaybetmiş karşı klan menfaatleri doğrultusunda işlemler yapmaktadır.Bu yazıyı yazarken de daha önce pushing yaptığım halde ban yemeyen ticket numalarını istedim.

  Büyük ihtimalle bu konuyu allem edip küllem edip bir bahane altında kapatacaklar ama ben TR ekibinin tarafını kaybettiğini %1000 eminim karşı klanda olabilirsiniz fakat olduğunuz makamdan dolayı adaletli davranmanız gerekir.

  TR ekibinin elinde biliyorsunuz banlama yetkisi kısıtlı daha öncede buna benzer bir sıkıntı olduğundan dolayı yetkileri aldılar.Şimdi o elinde ki az yetkinin de alınmasını yabancıların bakmasını istiyorum.

  TR ekibinin elinden yetki alındıktan sonra support 2 tane sadece çevirmen alınacak bunları yeni bağlı bulunacağımız ülkenin ekibine iletecek verilen cevabı da aynı şekilde çevirin bize bildirecek.

  Normalde bu kadar uzun uzun yazmazdım arkadaşlar ama kusura bakmayın elimden geldiği kadar kısa öz yazmaya çalıştım.Eğer konu kapansa bile darkorbit in sosyal ağlarından bu durumu izah edeceğim öncelikle support daha önce açtığım ticket bekleyeceğim.

  Konu kesinlikle bir güncelleme veya fikir değil. Ancak konuşmacı köşesinde oyuncular ile bunu tartışabilirsiniz. Raporlamamı istediğiniz bir içerik var ise Saimona iletirim. ;)
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Ocak 2022
 2. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Selam,

  Öncelikle Pushing içeriğinin oyuncu veya farklı durum olması gözetilmeksizin; haksız kazanç olabileceği durum KANITLANMASI durumunda cezai işlem uygulanır.
  Bunu yeterli deliller ile ilettiniz mi?
  Chat bölümüne bakmamaktayım. Ancak ağır ihlal sınıfına girmesi durumunda cezanızın bitimini beklemek durumundasınız. Support tarafınca düzenleme yapılmaz. Durum içerisinde chatte küfür aşalama vb. durum var ise /report işlemini yaparak penceriyi kapatmak oldukça basit bir işlem. Bazen oyuncuların çocuk olduğunu düşünüyorum bu kadar basit durumlarda kışkırtmalara düşmek nedir? Oyun oynadığını unutan oldukça fazla insan var.

  Buna tekrardan chat takımının uygun görmesi ve buna yönelik ceza uygulaması lazım. İnceleme durumu olacaksa support tarafında incelenir.

  Asıl duruma gelirsek; klanda oyunu oynayan ben dahil oyuncu sınıfında neredeyse kimse yok. Support ayağında da aynı şekilde. Klan mı yani cidden bir taraf tutmak bu ne kadar basit ithamlar.. Ban işlemlerini veya yapılan raporlamaları 1 kişinin mi kontrol ettiğini sanıyorsunuz?

  Yani cidden çok komik :D klan oyuncusu olacak işlemler benim gözümden kaçacak kafasına göre ban atıp açacak. :D gülüyorum bunlara bunlar çok basit ithamlar böyle bir durum yok. :D

  Şimdi olayı TR olarak ele almışsınız. Detaylandırmak gerekiyor anlaşılan:
  Ülke takımları (EN/DE/TR/ES vb.) Bot ve Bug harici ban dışında tüm işlemleri yapabilmektedir. Ancak bunun onay işlemleri TR takımı için devam edelim: Bilet detayına göre TA sınıfına yükseltilir. İncelemeler yapılır kayıtlar düşülür-> ban işlemi gerekmediği düşünülüyorsa TA sınıfına yükseltilerek 2 onay ile bilet kapatılır. Ban işlemi gereken durumlarda -> STL sınıfı tekrar inceler TL sınıfı ile iletişime geçer onaylanır ICM'ye bilet iletilir. ICM hesaba cezayı uygular. Yetki kimde olduğu burada ortaya çıkıyor. Bu pushing için geçerli olan bir durum. Farklı banlarda STL // TL yeterli olabilir. Perm bana kadar işlem uzatılması mümkün.

  Yani istediğiniz kadar detay belirtin. Cezayı ben uyguladıysam gerekçeler detaylandırarak açıklandıysa kimse işlemimi değiştiremez. Menfaat doğrultusunda işlem yapılıyor gibi kusura bakmayın ama aşağılık bir ithamı kesinlikle kabul etmiyorum. Bizler oyuncularımıza yeri geldiğinde halen taviz vermekteyiz. Yetkimizi de kurallarımız dahilinde sonuna kadar kullanmaktayız. Bu durum için yani başımız bile ağrımaz emin olun. :)

  Ülke takımına yabancı yetkili. Yani seafight da bunu söyleseler espiri panosuna koyardım. :D

  Bu arada Support Biriminde oldukça birden fazla onaylı işlemler yapılmaktadır. Eskisi gibi tek kişi bilet düştü kapattı gitti yok.
   
 3. Bence çok güzel bir güncelleme temiz toplum :D

  Bana atılan pushing banı paradoks admin olsaydı atmazdı çünkü tecrübeli biriydi yeni gelenler tecrübesi olduğunu sanmıyorum detay vermeyeceğim :)

  Allah'ın aşkına tarih saat pilot profileri verdik daha ne yapalım.

  Report yapınca ana bacı küfür edenler yarın tekrar chatte olması bence tuhaf.

  Aaa pardon zaten support taraflıydı :d


  Tecrübe hocam tecrübe yanlış anlamayın ama sizin hiç birinizde tecrübe yok olsaydı şuan kendinize gülerdiniz pushing bile doğru düzgün çalıştıramıyorsunuz.Daha önce bir gemiyle rakip oyuncuyu aktif olanı defalarca kestik tahmini 55 felan paradoks ban atmadı neden çünkü adam aktifti ve yaptığı %100 doğru gidin otoda ki adamlara acımayın onları nasıl tespit edeceğin çok basit ... taraf tutacaksınız ya herkes görevini yapacak :D Tecrübesizlerin tarafını tutuyorsunuz :d

  Tecrübe yok ;)

  Merak etmeyin support istediğim ticket gelsin umarım almanya ekibi uygun görürse yetkileriniz alınırsa bende buraya kendi konuma yılın fotosu olarak eklerim ;)
   
 4. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Şimdi Paradoks admin dönemini tam olarak bilmiyorum. Ancak kendi dönemimde de pushing kuralları farklıydı onun döneminde de farklı olduğunu düşünüyorum mevcut dönemde de ufak değişiklikler var. Her seferinde oyuna yeniden eklenen içerikler ile değişen özellikler olduğunu unutmayınız.
  Detaylandırıldıysa iletilmesini beklenen mailse bir şey diyemem. Ancak red edildiyse kuralları karşılamıyordur.
  Hayır bunu bana kanıtlayın; ben takımda bulunan o kişinin hesaplarını vs. tamamen kapatayım: size telafinizi vereyim. Nasıl böyle bir ithamda bulunuyorsunuz? Devam ettirmemenizi diliyorum.

  O hesaba düşülen logları bilemem.

  Zaman çok değişti eskiden yapılan işlemler övülürdü şimdi tecrübe yok deniyor. ICM neden onayladı o zaman kuralın detayını neden BP'ye belirtti. Neyse açıklamam bu kadar. Devamında forum moderatör arkadaşımız ele alabilir.

  Hangi birime çalıştığımı bilmiyorsunuz onu eklemeyi unuttum. İlgilerim onunla daha sonra. :D
   
  Son düzenlenen: 5 Ocak 2022
 5. Modum ben zamanında tr ekibiyle tanışmıştım. 18 yaşında bile olmadığını düşündüğüm (görüntüsü ve konuşması öyle gösteriyordu) bir kızı s mod yapmışlardı. Bu kızımız da falanca mod deyince birkaç saniyelik şok geçirmiştim :D dolayısıyla tr ekibinin o durumundan dolayı size az da olsa bir önyargım var ve ekibin genel yapısının o zamandan beri değiştiğini sanmıyorum. *** abimiz halen görevde sanırım, o görevde oldukça da değişmez. Ama tarafsızlık konusunda kanıtlar varsa arkadaş getirsin koysun ortaya siz de gerekli işlemleri yapın. Ben birkaç defa denk gelmiştim insanların ailesine küfür ettiği halde banlanmayan kişileri (şahsen raporlayıp daha sonra profil linkerinden kontrol etmiştim) biliyorum. Bu yüzden hatta tr sunucularında oynamayı bırakmıştım. Konu sahibi arkadaşımız tarafsızlık konusunda belki "abartıyor" olabilir ama yetkilerin alınması konusunda kendisine destek veriyorum.
   
 6. Tpehlevan

  Tpehlevan User

  Benimde bir sorum var darkorbit TR yetkili md sm kim varsa Real kelimesinin cezai işlemde 100 yil banmıdır cezasi oyumda evet saygılar
   
 7. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Öncelikle mesajınıza bahsi geçen kişiyi sansürledim, kim olduğunu bilmiyorum benden eski bir adminden bahsettiğinizi düşünüyorum. Lakin inanın 6-7 ay önceki takımla şu anki takım tamamıyla farklı ICM den tutun Takım liderine kadar tamamıyla değişmiş durumda. Yukarıda her ne kadar takım arkadaşıma cevap verme diye söylesem de o cevap vermek istedi, aslında olması gereken cevap bile verilmemesi idi.

  Bu arada Özellikle belirtmek isterim ki değişme sebepleri merkez ekip kaynaklı değil kendi özel hayatlarına fazla vakit ayırmak içindir.

  Arkadaşımın cevap vermemesini istemem konusuna gelirsek de, takımımdan gayet net şekilde eminim. Ayrıcalık yapılmadığını biliyorum ve konu sahibinin forumda bu mesajlarla ünlü olduğunu da biliyorum. Gerek yan hesabı @Kapı_Yapıyorum... (Tabi bu hesap benim kısa kontrolümde bulmuş olduğum hesaptı ana sistemde ne çıkar bilemem) gerek kendi hesabı olsun bu mesajlara alıştık. Bizler adaletli davrandığımızı belirtmekten o davranmadığımızı belirtmekten "usanmadı", kelimesi daha doğru olacaktır. Burada ona haksız ithamdan cezai işlem versem gelip bana diyecek ki bunlar bana taktı. Ceza vermeyip konuşmasına izin versem, diyecek ki yüzleri yok cevap veremiyorlar. :D

  Gelelim adaletsiz olmamız kısmına eğer ki işin içinde yancılık yapıyorsak bu işin en başında ICM olması gerekmekte. Bu kişi de direk merkez ekibin Maaşlı-sözleşmeli (bizler maaşsız-sözleşmeli) çalışanı olduğumuzu var sayarsak. Çünkü bu adam-kadının bilgisi olmadan bir şey yapamıyoruz. Sizce başı boş bırakır mı ya bu kelimeleri bile buraya yazarken nasıl sinirleniyorum anlatamam. İnsanın bir düşünmesi gerekiyor koca ICM gelip TR oyuncularından x kişinini neden banını açsın :D:D:D Anlam veremediğim şeyler.

  Ek olarak da ICM TÜRK BİRİ DEĞİL.

  23 Ağustos 2020 de hesabınız kapatılmış ve forumda konu açmışsınız. Açtığınız konuda Eski takım arkadaşımdan harika bir mesaj yakaladım ve gerçekten haklı bir mesaj ilgili mesajı şuraya bırakıyorum.

  https://board-tr.darkorbit.com/threads/hesap-banlanmasi.156247/#post-1363889

  Göz atmanızı isterim.

  Mesajınızı tam olarak göremiyorum ama söylediğiniz kadarıyla, Real = gerçek hatta buluşmaya davet olarak anlaşılıp cezai işlem uygulanmıştır diye düşünüyorum. Tabi ki de mesajınızı real ne olarak kullandığınıza da bağlı. Eğer ki yanlış bir cezalandırma işlemi olduğunu düşünüyorsanız.

  https://board-tr.darkorbit.com/threads/support-ile-nasil-iletisime-gecerim-s-s-s.127724/

  Bizimle iletişime geçin.
   
 8. BUKANN

  BUKANN User

  TR ekibinin ankette oy kullanmama inceliğini takdir ettim
   
 9. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Yorumlara açığım. Ancak desteksiz kelimeler can sıkıcı olabiliyor..
   
  BUKANN bunu beğendi.
 10. smoonrise

  smoonrise User

  Bizim nesil iyi bilir kulaktan kulağa diye bir oyun vardı illaki eklemeler yada abartılar vardır , bunları söyleme sebebim TRtakımında özellikle eski zamanda cm kadrosundan kaynaklanan son derece can sıkıcı olaylar olmuştu ve tabiki üst makamdan alt makama gelene kadar yani cm kadrosudan bu olaylar bariz şekilde klanlara tslere yakın arkadaşlara dağılma sürecinde eklene eklene yada değişe değişe gelmiş olabilir .

  2009 yılında beri oynayan biri olarak kendilerini yetkili diye yada cm yada eski cm olarak tanıtanlar ile tsler denk geldim hatta sarı lf4 zamanı satışını hatta hesabındaki cezayı lf4 karşılığı silme sohbetlerine bile denek geldim , belki hava atmak hesap çalmak yada alay etmek için edilen sohbetler belkide gerçekti hatta yukarıdaki arkadaş gibi bir bayan cm zeta bugu öğrenmiştim tsde yine venom ile yapılan tabiki ben fullemiştim ve açık kapanmış '' bize geç intikal etmiş çevremiz 2. sınıf yada 3.sınıf kaldı demekki '' . Eski oyuncular bilir büyük tslerde ve kalabalık klan birleşimlerinde böyle kişiler vardı kullanıcı adı değil ama gerçek isim olarak bazı isimler yazarım burada ama kendilerinin yetkili olduklarını iddia etmeleriden başka kanıtım yok .

  Geçmiş dönemde bazı karışık ve kötü izlenimler oluşturan olaylar olmasa eski büyük yetkiler geri alınmazdı yada sınırlandırılmazdı diye düşünüyorum . Bence yerinde bir karar eğer tam kontrol yok ise yetkiyi tek elde toplamak en iyisi gibi geliyor bana sonuçta merkez almanya kararını sorgulamaz kimse global için sorgulanır bilemem .

  Şuan görev yapan ekip öncesi yine böyle bir konu oldu ve eski yetkili kanıtsız bu yorumlara ceza vereceğini açıkladı , böyle bir durum için tsde ses kaydı yada TR takımı içinde birinin ispiyonlaması lazım ki kanıt oluşsun ve ciddiye alınır olsun yoksa haklı şikayetler sonucu verilmeyen cezalar için gözden kaçmış kural değişmiş v.s olur gider

  Bir konu daha dile getirilmesi gerekiyor report sisteminde bugu oluşmuş bende birden fazla sefer dikkat edin birden fazla sefer profilini aldığım küfür eden kişinin sanki aileye küfür etmemiş gibi ertesi gün chatten yazdığı durumlar ile karşılaştım profil elimde olmasa nick taşıma yada harf ile farklı hesap üzerindan yazıyor derdim bence takım liderine ufak bir sözlü raporlama yapın bir şekilde reportların işlenmesinde sorun var taraflı yada taraflı fark etmez nasıl bir sistem var bilemiyorum fakat bir sorun var . Support şikayeti taşıdığınızda maalesef report sistemi var oluyor cevap özellikle report ettim ama ceza almadı küfürün resmi profili nick deseniz bile sistem report edildi ise işleme konulacaktır yazılıyor .

  Neyse konun özü eskilerde öyle yada böyle hata varmış farklı bir düzene geçilmiş , insan olan her işte hata olur önemli olan kasıt olmasın hatalar hep aynı taraf için olursa sorun burada başlar bunun içinde önlem almak yine TR takımının işi . Bence buradaki serzenişler sınırını aşmamalı ama diğer yandan eski hatalara düşülmemeli yinede takımın dikkatini yönlendireceği alan hakkında fikir vermeli bu yazılar .
   
 11. TheEndGame

  TheEndGame User

  kesinlikle olmalı ben yıllar öncesinden şöyle bir duam vardı inşallah tr supportu kapanır bizde yabancı dil bilmediğimiz için derdimizi anlatamayıp acı çekeriz diye hala aynı duam geçerli.bizim insanımıza yetki yaramaz aga şurda bir kaç gün öncesine kada N/A diye bi herif vardı kendini kral sanıyordu şimdi çekti gitti bıraktığı kötü izlenimler hafızamızda.yeminle söylüyorum kıyameti arar oldum keşke kıyamet olsa bu forumda tek yetkili.hakkını helal et kıyamet seni çok eleştirirdim.bunlara yetki neyin verilmez aga gelen gideni aratıyor nelerini gördük 15 yıl bitti.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ocak 2022
 12. Modum sinirlenmenize gerek yok, siz tüm herşeyin sorumlusu değilsiniz. Demekki ortada bir durum var ki insanlar abartılı olsun olmasın bişey dillendiriyorlar. Hatta ben bazı guruplarda gördüm "chat banı açılır" şeklinde paylaşımlar var. Fiyat bile yazmışlar :D Bu durumda bizim aklımıza ne gelir? Sizin elinizde ban yetkisi var, isterseniz bu ithamlar asılsız deyip ban atabilirsiniz, yada biri size kötü bişey yazarsa direk cezasını kesebilirsiniz ama bizim öyle bir yetkimiz yok. Aile bireylerimize küfür edenleri ertesi gün chatte görünce haliyle ceza işleminin gerekiği gibi işlememesini sağlayanların kulaklarını çınlatıyoruz. Üstüne chat banı açma gibi durumlarla da karşılaşınca ister istemez olay kopuyor. Bizim şahsen tanıştığımız belki beraber zaman geçirdiğimiz insanları tanımamanıza rağmen sırf eski ekiptendi diye savunmanız da hoş değil. Bütün bunların toplamına dayanarak açık ve net bir şekilde söyleyebilirim ki yabancı insanlar tr de görevleri üstlendiklerinde adalet daha hızlı ve net tecelli edecektir.

  Tabi ki burada size yönelik bir suçlama söz konusu değildir. Bu yüzden sinirlenmenize gerek yok. Biz neler neler gördük modum, dolayısıyla tr ekibi sütten çıkmış ak kaşık bile olsa hatta sütün kendisi bile olsa gene de bazı konularda eleştirilecek. Çünkü o yetkili ve oyuncu arasındaki güven aşırı derecede sarsılmış durumda.

  Bir örnek vereyim: bir adminin pc becerisinin yeterli olmadığını dile getirdiğim için ban yemiştim :D şaka gibi değil mi
   
 13. Tpehlevan

  Tpehlevan User

  O zaman benim ne yaşadiğimi biliyormusunuda açtiğim o zamanki konuyu benim önüme gözüme sokuyorsun şimdi bu olayin başlanğiçini biliyormusun o zamanki yetkili TR de yetkilisi kimdiyse bunlarin şakşakçiliğini yapıyordu demekki… TR 1 de hala bazi olunanlara göz yumuluyor bu arada kimsenin klan takinda oynamiyorum biz de bu oyuna yillarimizi verdik vede yaşadiklarimiz var sayın amiral kendi düşüncelerini söyle bana eski yaşananlari kopyala yapiştir yapmak kolaydir hadi iyi görevler
   
 14. thorbey

  thorbey User

  senin başına gelenler 1.5 yıl önce benimde başıma geldi ,hesabım pushingden dolayı yasaklandı yönetim değişsede yönetimden asla merhamet bekleme yönetim değişir ama asla zihniyet değişmez ne yönde pushing olursa olsun dikkat edilmeli bende senin gibi videolu kanıt sunmuştum beni oyaladılar 15 gün sonrada hesabım açıldı yani demem o ki pushingden dolayı ban yediysen buraya boşuna yazıyosun ceza bitim süreni paşa paşa beklicen hesabın tamamen yasaklandıysa geçmiş olsun
   
  Son düzenlenen: 6 Ocak 2022
 15. Bu ve buna benzer haksızlığa uğradıklarını belirten konular görünce aklıma hep bana verilen şp silme cezası geliyor. (sözde eternalde iki kez desteğe basmışım, kaldıki o dönem çıktığım maksimum bölüm 103 dü şu an bile 159. Uri vermediği için ilerlemiyorum zaten)

  O zamanda ben durumu belirten konu açmıştım birkaç kişi hariç diger kullanıcılar ``iyi olmuş, az bile yapmışlar, yapmışlarsa haketmişindir`` gibi bilmeden anlamadan cevap vermişlerdi. Sonra gemi içerigini yayınladım ve ben bu hesapla nasıl bir bug yapmış olabilirim ve ne elde etmişim ? diye sordum buna rağmen halen beyni olmayıp fikri olan birtakım şahıslar ithamda bulunmaya devam etmişlerdi. Neden ban verildiğini açıklamalarını istediğimde Supportta açıklayıcı bir cevap vermemişti, sadece modlardan biri söylemişti desteğe iki kere bastığımı.

  Yani diyeceğim şu ki ne buradan ne de supportan oyuncuya yardımcı olacak, açıklama yapacak kimse yok. Bugün hatta şuan benim hesabımı kapatsalar ben hakkımı arayamam ve bana tatmin edici, kanıtlı bir gerekçe sunulmaz. Son 1 ay içinde hata olduğunu düşündüğüm iki olayı raporladım birinde geri dönüş olmadı (5-4 deki yaratıkların puanları) diğerinde seyir defteri ile ispatladığım halde (alfadaki mordonlar olayı) kimisi dalga geçti kimisi halüsinasyon gördüğümü ima etti. Bu sebeple bir karar aldım eğer oyunda bir hata görürsem veya bug hile yapan birini tespit edersem buradan veya supportan şikayette bulunmayacağım. Oluruna bırakacağım herşeyi.
   
 16. Dün geldin FM oldun bugün ise ayrıcalık olmadığından nasıl bu kadar emin olabiliyorsun sen bir kere forumda yetkilisin supporta değil :D

  Yukarıda belirtmiş olduğun forum hesabı benim değil nereden nasıl böyle bir şey çıkardın anlamıyorum.Sizin tarafsız bir biçimde yaklaşacağınız yerde biz bu nickli kişinin böyle şeylere şahit olduk vs vs demen çok gülünç.

  Hakkımızı aramak ban sebebi mi? Burada hakaret küfür vs edince sonra niye bize düzgün uslupta yazmadınız oluyor yazınca da ban versem şöyle olur vermesem böyle olur diyorsunuz.

  Kısa ve öz tespitim biraz fazla film izliyorunuz.O yüzden size fazla cevap vermeyeceğim.

  Artık sizin support olan güvenim olmadığından size atılan mesajları artık silmiyorum.

  Bu aşağıda ki beta nickli kişi 30/12/2021 tarihinde 22:55 yazdı bir kaç gün chati aktif inceleyin bakalım benden istediniz yaa kanıt bakalım neler olacak.

  [​IMG]

  Saygı değer support mail geldi şirket politakası gereği bizimle ticket numaralarını paylaşamıyorlarmış :D

  Darkorbit oynuyorsan her şey normal karşılaman gerekiyor :D

  Zamanla öğrendik ben yandım benden sonrakiler yanmasın tek dileğimiz adaletli ortam oluşması.

  Oyun support görevlilerince her şeyi mükemmel olağanüstü yapar ve kusursuzdurlar.

  Oyuncular hep yanlış bilgi verir klasik support :D

  Burada az çok yıllarını veren oyuncularsınız bir şeylerin ters gittiğinin farkındasınız.

  Size çok kısa bir şey anlatacağım.

  Yabancı bir discord kanalındayım orada ispanya forum adminide var bir oyuncu orada oyuncu derdini anlattı dinledi en son admin ne dedi biliyor musunuz bu size söyleyen bilgiler yanlış ben bu konunun takipçisi olacağım.

  Bizim TR support yaz çerezleri temizleyin,video alın,har dosyası alın gülünç bir ekibimiz var.

  Umarım support başka ülkeye bağlanır da kafamız rahat sorunları çözebilecek adaletli bir ortam olur.
   
 17. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  :D tm

  Bu arada attığınız resmi soruşturuyorum.

  İyi Forumlar.
   
  kaptan34 ve mertmert009 bunu beğendi.
 18. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Takipçisi olduğu konunun detaylarını buradan belirtmeyi unutmayınız. :);)
  Bu görüşmeyi SS olarak atar mısınız çok merak ettim. o_O
   
  Son düzenlenen: 6 Ocak 2022
 19. Bakabildiniz mi her gün oyunda o kişi?

  2 hafta oldu.

  Eğer ban atılmazsa bende çözüm yolları bulurum sıkıntı yok.

  Sırf hakaret küfürlere şöyle cevap verdim diye 1 ay ban attı herhalde tanıdık biri vardı diye düşünüyorum.

  Ama az kaldı sabrımın bitmesine 1 kez daha bana hakaret eden kişi ban yemezse ertesi gün chatte dolaşırsa 1/5 serverinde açık söylüyorum ailece oynayan oyuncu veya küçük çocuk girmesin.

  [​IMG]
   
  Son düzenlenen: 20 Ocak 2022
 20. **CLİO**

  **CLİO** User

  tutulmayan çoğu kimsenin bilmediği bir araç markasını nik yapmıştım baya da kullandım niki değiş açalım dediler değiştim supporta yazdım ne zaman açılır diye forma yazdım sakıncalıysa burayada yazamazsın dediler formdanda ban yedim yan çarımdan yazdım vay efendim sen nasıl yazarsın dediler o çarda formdan ban yedi support tehdit etti açıyoruz ve bunu kimseyle paylaşma yine ban yersin dediler bu sizden çok önceydi sizi suçlamıyorum bu bir nik yüzünden yaşadıklarım