Geri bildirim Turnuva İstiyoruz

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 8 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG]

Turnuvaların devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. İnternet cafe'de ve para ödülü olmasada evden katılabileceğimiz ister kendi, ister adminlerin bize vereceği hesaplarla en fazla 2-3 aylık aralıklarla turnuva düzenlense iyi olmazmı?

Ödülleri oyun içeriği Vip, İndirim, Katlayıcı, Uridium, Ünvan gibi şeylerde olsa yeterlidir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 May 2020
    52-PEGASUS-52 bunu beğendi.
  2. ortada oyun yok ekip yok neden turnuva düzenlensin ki

3. uninstable

uninstable User

Lag sorununu giderememiş oyun ekibinden çok çok büyük çalışmalar beklememek gerekir. :)

4. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba herkese,

Bu tarz etkinlikleri yapmayı bizde istiyoruz fakat bazı etkinlikler için bazı şeyler gerekli :)

İstanbul ofisimiz mevcutken çoğu şeye imkanımız mevcuttu. Ofis kapatıldıktan sonra mevcut erişimlerimiz ve yetkilerimizde ister istemez kısıtlandı. Tabii bütçe de buna dahil :)

Merkez ofis kapatıldıktan sonra oyun içi turnuva yapıldı fakat arka planda geçen zorlukları asla ama asla tahmin edemessiniz :) Böyle bir yükü almak şu aşamada ciddi manada benim için çok ama çok zor.

Ilerleyen günlerde bizi neler bekliyor bilmiyorum :) Fakat genel manada yaptığımız etkinlikleri (ödül konusuda olmak üzere) arttırabilir miyiz denemeye çalışacağım. Fakat bu aşamada sizlerinde desteği benim için önemli. Supportta ticket atarak bu talebinizi iletirseniz bende bunları merkeze sunabilirim :)

Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder keyifli vakitler dilerim.

Saygılarımla