Venom Gemisi Hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve savaş_kartalı[İNT1] tarafından 9 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Son resten sonra nick yerinde ! SHIP TYPE ship_venom NOT DEFINED ! yazıyor ve venom yerine polis gemisi gözüküyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Haziran 2021
  2. Reelim

Reelim User

Evet bu nickli bir gemi gördüm ve gözüken gemisi polis gemisiydi, gün geçtikçe daha da garipleşiyor oyun.

3. Merhaba,

Yaşadığınız sorun ile alakalı fotoğrafı düzgün bir şekilde tekrar yükleyebilir misiniz? Sorunun incelenmesi için açıklayıcı bir şekilde supporta da iletebilirseniz En kısa sürede gerekli işlemler sağlanacaktır.

İyi Forumlar.

4. İyi günler, güncelledim.

5. Merhaba,

Güncellemeniz için teşekkürler, Bu sorunun yaşayan herkesin Support Takımımıza 1 tane ticket atmasını rica ediyorum sorunun incelenip raporlanması ve işlemlerin kısa sürmesi adına.

Support takımına nasıl ulaşacağını bilmeyen oyuncularımız aşağıdaki konuları inceleyebilirler.

İyi Forumlar.

6. g503

g503 User

venom gemisine geçince gemim polis gemisi şeklini alıyor nikimdede garip bişi yazıyor bu sorunu iletin

7. Merhaba,

2. bir konu açtığınız için konunuz buradaki konu ile birleştirilmiştir.

İlgili Sorununuz için yukarıdaki mesajlarımı okuyarak gerekli işlemleri yapınız.

İyi Forumlar

kaptan34 bunu beğendi.
  8. wiladew

wiladew User

sanırım venomlarda bir sorun var yazılımsal olarak.ben de denedim benim venom da polis gemisi oldu ve ismim yazmıyor görsel paylaşan arkadaşımızdaki gibi yazı çıkıyor

9. bulanober*

bulanober* User

oyunda venom gemisi polis gemisi şeklinde gözüküyor sanırım bir sorun var bu konuda

10. G_s_G_s

G_s_G_s User

genel bir sorun mevcut duzeltıcklerdır

11. Gönderdim. Teşekkür ederim.

12. ALDEBARAN.

ALDEBARAN. User

Oyunda yine bug mı çıktı? haritalar admin gemilerinden geçilmiyor hepsinde aynı isim ! SHIP TYPE ship_venom NOT DEFINED !

13. DraydiBoy

DraydiBoy User

Bu VIZ roketi ile alakalı bişi sanırım bir bugunu bulmuşlar sadece görsel bir etkisi vardır, herhangi bir avantaj kazanamazlar.

14. wiladew

wiladew User

venom gemilerinde 2 gündür sorun var polis gemisi gibi çıkıyor nick de gözükmüyor. başka gemiyi kullanırsanız nickiniz gözüküyor

15. Merhaba,

2. Bir konu açtığınız için konuları karmaşıklık olmaması adına birleştirmiş bulunuyorum.

Sorun bilgimiz dahilindedir, eğer yardımcı olmak isterseniz sizde supporta 1 adet ticket atarak bize yardım edebilirsiniz. İlgili sorun en kısa sürede çözülecektir.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 10 Haziran 2021