Yedek Apis veya Zeus

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 7 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Apis için 45 parça tamamladıktan sonra birleştirmeyi düşünmüyordum. Zeus gününde Apis parçası almamak için bu taktiği yapacaktım ama sistemi değiştirdiniz. Acaba bu yenilik neden geldi?

1- Artık "Diroit Tamir CPU" pasif duruma mı düşecek?

2- Oyuncuları ekranda tutmak ve program kullanımını düşürmek için mi böyle bir güncelleme yapıldı? "Diroit Tamir CPU" pasif duruma getirilebilir ve oyuncular program kullanmaktan uzaklaşabilir. O kadar emek ile alınan Zeus'un parçalanmasını kimse istemez.

3- Oyuncu daha çok zaman harcasın, daha fazla para yatırsın diye mi yapıldı?

Son güncelleme ile birlikte kutulardan Zeus parçası çok az çıkıyor. Yaptığınız güncellemenin farkında mısınız acaba?

Bu güncellemenin sebebi neydi? Size anlam veremiyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Aralık 2019
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Apis ve Zeus droit parçaları için yapılan değişiklik ve droitlerin hasar almaması nedeni buradaki konuda ulaşabilirsiniz.

1)Droit tamir CPU droitlerin hasar alması tekrar etkinleştirildiğinde (ne zaman olacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor) eski işlevselliğien tekrar sahip olacaktır.

2)Droitlerin hasar alması uzun bir süre için kapatıldığından drotilerin imha olması, patlaması gibi bir durum söz konusu değildir.

3) 1. sorunuzun cevabındaki bağlantıda ilgili cevap mevcut.

Elimde olan bilgi Zeus droit inşa parçasının çıkma ihtimalinde bir değişiklik yapılmadığı yönündedir. Elimdeki bilgiler doğrultusunda bu durumu şans olarak yorumlayacağım.

İyi forumlar.