Geri bildirim Yeni Droit Formatları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Thê`Blàĉk tarafından 29 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle bi soruyla başlayayım, 3D kullanımına geçmeden 2D de bu droit düzenini kullanamıyor muyuz?

Avantaj ve dezavantajlar olarak çok saçmalamışlar. %25 lazer hasar artışı ne demek biliyo musunuz? Ben kendimden örnek vereyim 180-200 bin arası vuruyorum karıştırınca. Bu 250 bine kadar çıkıcak.

DOME
    Kalkanların %25 ve yenilenmenin %0.01 artacağı söylenmiş. Ama dezavantaj olarak %50 vuruş kaybedicez? HAH KULLANMAM.

DRILL
    %5 Hız %50 kalkan düşürüyormuş. MEEHHHH. Avcı konfisindeki bir insan bunu kullanıcak bide cerrah alırsan hız sorunuda ortadan kalkıcak.

RING
    Daha sonra %180 kalkan arttırıyor? BU NE DEMEK YA? %180 Kalkan ne demek. Zaten kalkanlar hız konfisinde 1 milyona vurmuş biz nasıl öldürücez adamları? Vuruşu %40 azaltıyormuş. Hani bunu %50 kalkan artışı ve %10 hasar düşüşü yapsanız ne olur yani? %180 ve %40 çok abartı.

1.000.000 %180=1.800.000 = 2.800.000 hız konfisinde kolay gelsin.

VETERAN
    Hmm, bu güzel kapıların sonunda açıp aldığımız şerefi arttırabiliriz beğendim. Ama başka bi şekilde kullanılmaz tahminen.

WHEEL
    Hızı %5 arttırıyormuş ama lazer %20 düşüyor kalkanda %5 düşüyor. Hani bunuda ben işlevsiz buluyorum gerçekten anca kaçarken açarsın oda %5 lik bişe değiştirmeyeceğini düşünüyorum. Kaçarken patlarsın zaten.

WAVE

Sadece görüntü.

X

DP %5 artıyor, npclere karşı %1 hasar ve %5 tp bonusu, ama şeref kazanamıyoruz. Bunu ben anlamadım sonra PvP lazerleri hasar vermez diyor? PvP lazerleri ne oluyo anlamadım. Neyse..

Benim görüşlerim böyle arkadaşlar..

Son düzenlenen: 29 Haziran 2015
  2. Etkinlikler/Darkorbit 3D ile harika ödüller kazanın

bölümünde yazan:
    Ödüller:
    3 Boyutlu uçuş düzenlerini kazanma hakkını bulacaksınız.

Bunun bahsi geçen uçuş düzenleriyle bir alakası var mıdır?

3. Yani büyük ihtimal

4. Bu yarışmanın bugün saat 19:00 da sonuçlanacağı yazıyor.
    O zaman bu düzenlerin tüm serverlara gelmesi yakındır diyebiliriz.

5. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Test sunucusu hakkındaki görüşlerinizi buradan bildiriniz.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.