Destek Yeni mermı lazerı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve кαяα∂єηιz__ƒıятıηαѕı tarafından 27 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. X5 mermı lazerı cıkmasını talep edıyoruz.
    X4 X6 var X5 lazer mermi cıksın.

2. NuRi_aLÇo

NuRi_aLÇo User

Peki bunu neden istiyorsun? Ulaşabildiğin hasar yeterince tatmin etmiyor mu, ayrıca x5 yerine RCB-140 deneyebilirsin.

3. Oo olmaz npc ıcın X5 cıksın

4. Bana kalırsa yeterince cephane türü var hele etkinliklerinde ayriyetten cephaneleri var ohoo bukadar cephaneyi ne yapacaksınız ya :D x1 forover, çılgınlık yapmak istediğimde x2 :D x3 lükse kaçıyo ve x4 rsb malum pro için lazım hahahah

5. Gerek yok ya bide x5 ile uğraşamam :D

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  6. Selam bana kalırsa gerek yok azcık saçma olur bana kalırsa başka bir şey getirlebilirler iyi forumlar...

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  7. konu dışı ama 2 yıl önce oyunda bana baya yardımcı olan birinin nickini anımsattı nickiniz ama ne burda ne de oyunda profilinize erişebiliniyor.

8. Dostum Ben yardım etmiş olmam :D çünkü forumda yeni yim iyi forumlar ....

9. haha yok başlık açana demiştim yanlış anlaşılma için özür dilerim :D

benceroyeye bunu beğendi.
  10. Bende :D pardon dostum bir yanlış anlama olmuş

11. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Açtığınız konu bölüm Kurallarına uygun değildir. Bu sebeple konunuzu kilitleyerek arşive taşımak durumundayım. Lütfen Buradaki kuralları inceledikten sonra daha açık bir dille önerinizi/fikrinizi belirtiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.