Yeni Modüller Ve Orcus Gemisi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -UEA- tarafından 5 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -UEA-

-UEA- User

oyuna dengeleme yaması gelmesi sart zamanında güve yüzde 1 azalmaı bile yüzde 5 e cıkarıldı herkes solace güve yapıyor diye şimdi dengenin söz konusu bile edilemez. denge bozulmasın diye sentinele yüzde 5 kalkan delme gelmişti.simdi orcusda yüzde 36 kalkan delme var geminin kalkanına hasar vermeden direk canına vuruyor.oyunda adalet olsun diye hızlı ve hasarlı pusat vardı ama onun da canı azdı şimdi orcusa yüzde 10 bi hız yüzde 4 bi hız var gemi 630 basarken yüzde 26x2 52 can yaparak 960 k canım oluyor . oynun oynanabilir savasabilir hiçbirşeyi kalmadı.
    dp link orcus centurion oyunun amacını savasını stilini mafetti hadi tipi güzel olsa neyse..
    orcusun 2 kat pasif yeteneği kalkmalı zaten bütün modüller bu tipsiz gemiye geliyor. centuriona da 2 hız 2 lazer slotu azalmalı hem en hızlı gemi hem en cok hasar vuran hem de canı en cok gemi birazcık adaletli olun.
    adam akıllı dengeleme yaması getirin

iNezXuS bunu beğendi.
  2. 2 kat paisf yetenek kalktıktan sonra ben niye almalıyım bu gemiyi.9 dk soğuma süreli 20 sn çalışma süreli yeteneği içinmi?solace daha iyi kalmazmı ozaman orcusun yanında.ama dersenki 9 dk süreyi 3-4 dk ya düşürürüz o zman kalksın bu 2 kat yetenek.mind keserken bayağı iş yapar bu yertenek.ama en güzeli 2 kat pasif yetenek kalkacağına bu gemiye çıkan sadece dmg ve delme modül değerleri oyunculara karşı 2 kat işlemesin bence.npc lere işlesin 2 kat.yani %10 delme mi çıktı.oyunculara 1 kat npclere 2 kat.yani orcus çıkma amacı gibi npc gemisi olsun.

│►İŁBΔЧ◄│ bunu beğendi.
  3. LinuxON

LinuxON User

Katılıyorum orcus ve full modüllü bir gemi oyun dengesini bozuyor

iNezXuS bunu beğendi.
  4. bütün modüllere bir sınırlama getirilmeli bence haritada normal goliathı bi vs atacakken görüyoruz 50 gibi gemi var ama haritada sadece orcus-centurion-belki solace belki spectrum(klan savası) görüyoruz. 51 tane tasarımı olan centurionu sadece 1 tasarımı tyannos kullanıyor neden bu kadar dengesizlik var neden tek gemi tek tasarım olmak zorunda. kill sayacıda istediğin gemiye gelmesi lazım solace oynayan da sadece pro solace oynuyor nerdeyse oyun resmen sadece bunları oynayacaksınız diye dayatıyor. adil olsa herkes istediği gibi oynasa..
    diyeceksiniz ki istediğin gemiyi al sana kimse karısmıyor. kardeşim alayım da ben alacam bi düşman klanım yine orcus yada cent alıp kalkanıma bile vurmadan savascak enayi durumuna da kimse göre göre gecmez..

5. kararsız modüller çıktıkları gün zaten dengeler bozuldu. adamlar sıralarmadan ödül olarak 3 er 5 er alıyorlar onlarca modülleri her gemiye var özellikle hasar modülünün fazladan şeref hız kalkan darbe felan vermesinide kapasınlar bence bende de var işe yarar güzel modüller cidden sıkıntı

6. -UEA-

-UEA- User

müsait olunca fotoğraf atarım çiftsiz söylüyorum 15 kalkan delme 3 hız sarı-23 dp 4 hız yeşil-13 hasar 2 kalkan delme var bu avcı konfim------
    sarıda 8-mavide 7-kırmızıda 9 sp var kapıları görevleri böyle yapıyorum yüzde 50 gibi rakam yapıyor inan oyun eskiye dönse zevkle alsınlar isterim umrumda olmaz cünkü suan oynanabilirlik yok.
    yada her modül için herkese 50-100 k uri versinler modüller kaldırılsın

zalim ve iNezXuS bunu beğendi.
  7. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Oyun şu anda gelişmekte ve yenilikler getirmektedir, her yenilik bir olmayacaktır. Rekabeti arttırmak için böyle bir yol seçilmiştir ve çok fazla oyuncu tarafından olumlu karşılanmaktadır.

Herhangi bir dengeleme yapılıp yapılmayacağı hakkında henüz bize bir bilgilendirme yapılmamıştır.

Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzunda açarsanız gerekli destek toplanırsa raporlarıma seve seve ekleyeceğim. Güncelleme Ve Fikir indexini incelemeden lütfen konu açmayınız benzer konu varmı diye bakın. Güncelleme Ve Fikir Havuzuna buradan gidebilirsiniz. Ayrıca konunuzu açarken lütfen kurallarına uygun şekilde açınız yoksa konunuz kilitlenip arşive taşınacaktır. Kurallara buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 1 Şubat 2021
    .Hypnos. bunu beğendi.
  8. Bu yeniliği olumlu karşılayanlar botla hesaplarını fulleyip etkinlik sıralamasında ilk 10 a girenlerdir aklı başında hiçbir oyuncu bu saçmalığı olumlu karşılamaz.Önce sayborg sonra solace sonra orcus birden fazla gemi kullanılsa nolur oyuna ne zararı olur anlamıyorum.

ERDALBAGGAL, zalim ve RAA33 bunu beğendi.

9. Oyunda ki her gemiye bir dengeleme getirilmesi şart. Buna Bigboy, nostromo, eski vengance tasarımları dahil. Oyuna baştan aşağıya bir dengeleme yaması gelmesi lazım.

RAA33 ve xeccex bunu beğendi.
  10. smoonrise

smoonrise User

Aynen sana şiddetle katılıyorum . Hem pro lazeri çıkar üstüne yetinmeyip bunları 16 lewel yap sonra bunu bir daha yükselt sonra bir gemi çıkar ve tüm özellikleri 2 ye katlasın sonra hilenin tavan yaptığı işaret almayı ctrl ile yapanların hüküm sürdüğü oyuncu bu özellikler son derece yanlış seçimler tyrannos ondan aşağı kalır yanı yok genel bir dengeleme lazım ve kesinlikle bo3 lerin etkisi artmalı en kötü %10 daha fazla olması lazım etkisinin .

11. .Mephistos.Forum Moderator
    gazel anlatmaya devam edin siz demekki sizde o kervandansınız hertürlü desise serbest vur patlasın çal oynasın benim serverimde 1.klan 50 kişilik adamların 50 side desiselere batmış yazıklar olsun yok unity miş %50 banlama sistemine sahipmişsiniz yav hehe adam pet bugunu kullanmayı bırak Adama 6 kişi vuruyoruz daha dün akşam oldu bu olay adamın petide ortalıkta yok canı gitmiyor ne romanı yazıyorsunuz siz
    ((crusmaster99-)) arkadaşında dediği gibi yüreyiğine sağlık dostum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Şubat 2021
    -crusmaster99- ve zalim bunu beğendi.
  12. tek dengeleme gelmeyen oyun bu zaten ve artık bu sacma düzen değişmeli

-UEA- bunu beğendi.
  13. Allah aşkına mod bu neyin yeniliği.iki tane gemiyi ön plana çıkartıyorsunuz.orcus centirion.sanki başka oynanacak gemi yokmuş gibi.zamanında da dengeleme yaması çıkarttınız.tartorus için nemesis için..ikisini de hiç ettiniz.şimdi gemiler hayalet oldu.kimse kullanmıyor.şimdi bunları mı savunuyorsunuz..zaten gemiler orcus olsun centirion olsun güçlü..kararsız modullerle yenilmez oluyorlar..ikisinden birisiyle savaşa girdiğim zaman lazer bile harcamıyorum.adam 500 k vuruyor hızı deseniz zaten kaçamıyorsunuz.üç saniyede patlıyorum.oyundaki savaşın kalitesi sadece 3 saniye.kime ne zevk verirki bu üç saniye.patlatana bile vermez.savaş mücadele uzun sürecekki deişik stratejiler deneyeceksin.3 saniyede hiçbirşey deniyemezsinki.ama sizin mantığınız patla git.ambarda yat..zevksizsiniz.diyeceksinki niye oynuyorsun o zaman.çünkü 11 yıllık gemim ve bir sürü emeğim var.yoksa gözümde sinek kadar değeriniz yok...birde oyuna iki tane en gereksiz güncelleme getirdiniz.birincisi kararsız moduller birde pet güncellemesi.oyun lagdan bugdan geçilmiyor.haftasonu donmalar artık kimse foruma bile yazmıyor.neden??biliyorki değişen bir şsey olmayacak tıpkı benim gibi..zamanında bu kadar güzel ve çok oyuncusu olan bir oyunu bu kadar dengesiz eğlencesiz ve sorunlu bir oyuna getiren yapım ekiibine sonsuz derecede sevgilerimi iletiyorum. kısacası yeni bir denge yaması şart.güçlü gemileri frenlemek kullanılmayn gemileri kulanılır yapmak için yeni bir denge yaması yapmanız benim fikrimce oyunun geleceği için önemli bir beğeni ve yeni oyuncu kitlesi çekecektir..ama boşa konuşuyorum bununda farkındayım..

iNezXuS bunu beğendi.
  14. -UEA-

-UEA- User

ben 1 kişi bile olumlu olduğunu görmedim 40 kişilik klanımız var kimse orcus oynamak istemiyor ama asırı güclü olduğu için oynamak durumundayız aksi halde enayi durumuna düşüyoruz 700-600 gibi hız varken kim 540 hızlı gemi kullanır

15. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Öncelikle uslubunuzu düzeltmenizi ve tartışma ortamı yaratmamanızı rica ediyorum sizden.

GİŞ Kuralları Gereği oyunda hile serbest değildir. Eğer hile ve bug kullanıdığını kanıtlayabiliyorsanız birisinin support ile iletişime geçip şikayet edebilirsiniz. Unutmayın Suç kanıtlanana kadar kişi suçsuzdur. Bu sebeple kimseye haksız ithamda bulunmayınız.
    Dengeleme yaması ve diğer işlemlerden Merkez Ekip Sorumludur tamamiyle Merkez Ekibin kararı ile bu Gemiler-Modüller-Etkinlikler gelmektedir. Bununla alakalı değişmesini istediğiniz bir şey var ise Güncelleme Ve Fikir Havuzuna konu açabilirsiniz. Arkadaşlarımızdan gerekli desteği gördüğünüz sürece bizler de raporlarımıza eklemekten mutluluk duyarız.

İyi Forumlar Dilerim.

16. BUKANN

BUKANN User

% 10 modül etki arttırımı bile olsa iş yapar, 2 kat çok fazla gerçekten

iNezXuS bunu beğendi.
  17. şimdide berserker cok sacma güclü oldu desteksiz 1.2 m canım oluyor güve de yüzde 30 can modülü cıktı cidden oyun cok dengesiz ya keske az adaletli olsa suan üç gemiye döndü berserker orcus centurion :D Solaris de güclü ama gücü goliath seviyesinde bu seviyede solace bile oynanmıyor zaten yine dengesizlik yani

18. o bişey değil syborga modüller çıkmaya başlasın ozaman gör dönüşümü.sayborga %20-25 dmg yanına da %10-15 delme çıktığını düşün orcus kullanılırmı sence.tek tük bulursun oscus kullananaı.oda dmg si 40-50 olan delmesi 40-50 ye ulaşan vs.

19. Sayın Adminim moderatörüm Hiçbir amacım yok ben supporta defalarca yazdım ya SİZLER oyuna girmiyor sunuz görmüyorsunuz?? yada sahip olduğunuz tarama sistemi çöp başka bir açıklaması yok kesinlikle yok..

zalim bunu beğendi.
  20. zalim

zalim User

oyunun tüm dengesi bozuldu orcus maffetti. boşa kalkan almayın + basmayın zaten işe yaramıyor. Direk dp ye vuruyor üstüne birde pet bugu mis gibi hadi nasıl keseceksin. 7/24 oto da birde utanmadan chatte kaçma, tek gelin, adamsan gel gibi kelimeler yazıyor. sanki bir yeteneği varda öyle kesiyor pet bugu olan kazanıyor işte 2 de gitsek 3 te gitsek keser. yukarıdaki arkaşın dediği gibi 6 kişi sıkıyor banamısın demiyor.. sanki herkez gemideki lazerleri sökmüş birer lazer takmışız öyle sıkıyoruz. ama bize gelince tek orcus kalkan fulken tekliyor.
    Bu yazdıklarımı oyuncu olduklarını söyleyen cm.mod.admin bilmiyor mu? bence daha fazlasını biliyor neden susuyor? yada neden bu buglar yok muş gibi, oto yok muş gibi bizlere GİŞ gösterip kanıtla beraber suppotta atmamızı bekliyor. herşey ortada zaten. Bana 3 maymun oynanıyor gibi geliyor... görmüyor,duymuyor,konuşmuyor...

Sempatik.57 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.